Související informace

Zápasy mužů SK HS Kroměříž - MSFL - SEZÓNA 2020/21

                                   

 

Kolo Datum Domácí   Hosté Výsledek  Report   Záznam  Sestřih kola
1. Sobota 8. 8. 2020 17:00   ČSK Uherský Brod - SK HS Kroměříž  
2. Sobota 15. 8. 2020 17:00 SK HS Kroměříž - FC Rosice        
3. Neděle 23. 8. 2020 10:30   FC FASTAV Zlín B - SK HS Kroměříž               
4. Sobota 29. 8. 2020 17:00 SK HS Kroměříž - FC Hlučín        
5. Sobota 5. 9. 2020 16:00 SFK Vrchovina - SK HS Kroměříž                   
16. Středa 9.9.2020 17:00 MFK Frýdek-Místek - SK HS Kroměříž         
6. Sobota 12. 9. 2020 18:00 SK HS Kroměříž - MFK Vyškov          
7. Sobota 19. 9. 2020 15:30 FC Dolní Benešov - SK HS Kroměříž          
8. Sobota 26. 9. 2020 18:00 SK HS Kroměříž 1.FC Slovácko B         
9. Sobota 3. 10. 2020 10:30 FC VYSOČINA Jihlava B - SK HS Kroměříž        
10. Pátek 9. 10. 2020 19:00 1.SC Znojmo FK - SK HS Kroměříž              
11. Sobota 17. 10. 2020 18:00 SK HS Kroměříž - FC Velké Meziříčí               
12. Neděle 25. 10. 2020 10:15 SK SIGMA Olomouc B - SK HS Kroměříž                
17. Středa 28. 10. 2020 18:00 SK HS Kroměříž - SK Uničov         
13. Sobota 31. 10. 2020 18:00 SK HS Kroměříž FC VIKTORIA Otrokovice          
14. Sobota 8. 11. 2020 10:15   FC Baník Ostrava B SK HS Kroměříž          
15. Sobota 14. 11. 2020 14:00 SK HS Kroměříž - FC ODRA Petřkovice               
18.     -          
19.     -           
20.     -            
21.     -           
22.     -                
23.     -                
24.                  
25.     -          
26.     -                        
27.     -           
28.     -                 
29.     -          
30.     -            
31.     -          
32.     -          
33.     -          
34.     -          

 

MSFL je odkaz na oficiální data soutěže obsahující:

  • Rychlý přehled posledních a nadcházejících zápasů  
  • Rozpis všech zápasů
  • Tabulky
  • Statistiky hráčů
  • Návštěvnost
  • Oddíly soutěže 

 

Tabulka

#       Z   V   R   P   Skóre   B   +/-
 
1.  
FC Hlučín
  0   0   0   0   0:0   0   0
 
2.  
FC Slovan Rosice
  0   0   0   0   0:0   0   0
 
3.  
SK Sigma Olomouc B
  0   0   0   0   0:0   0   0
 
4.  
SK Hanácká Slavia Kroměříž
  0   0   0   0   0:0   0   0
 
5.  
FC Velké Meziříčí
  0   0   0   0   0:0   0   0
 
6.  
FC Dolní Benešov
  0   0   0   0   0:0   0   0
 
7.  
FC Fastav Zlín B
  0   0   0   0   0:0   0   0
 
8.  
FC Baník Ostrava B
  0   0   0   0   0:0   0   0
 
9.  
MFK Vyškov
  0   0   0   0   0:0   0   0
 
10.  
FC Vysočina Jihlava B
  0   0   0   0   0:0   0   0
 
11.  
SFK Nové Město na Moravě
  0   0   0   0   0:0   0   0
 
12.  
SK Uničov
  0   0   0   0   0:0   0   0
 
13.  
ČSK Uherský Brod
  0   0   0   0   0:0   0   0
 
14.  
1.SC Znojmo FK
  0   0   0   0   0:0   0   0
 
15.  
1.FC Slovácko B
  0   0   0   0   0:0   0   0
 
16.  
MFK Frýdek-Místek
  0   0   0   0   0:0   0   0
 
17.  
FC Odra Petřkovice
  0   0   0   0   0:0   0   0
 
18.  
FC Viktoria Otrokovice
  0   0   0   0   0:0   0   0

 

ODKAZ NA ARCHIV  

Fotogalerie z mistrovských zápasů