15. listopad 2021

SCM - hodnocení PODZIM 2021

Hodnocení dorosteneckých týmů za podzimní část sezóny.

DOROST - SCM - podzim 2021/2022

Kategorie U19 - r. 2003

MSDL st. - 16. místo (odehráno 13 utkání)

Výsledky ZDE

Tabulka ZDE

Hodnocení - trenér Karel Heinz:

Do přípravného období mělo nastoupit 10 hráčů a 2 brankáři z ročníku 2003. Bohužel po covidové pauze někteří hráči změnili své priority a raději trávili prázdniny mimo tréninkový proces klubu, nebo se dlouhodobě zranili či byli nemocní. Proto jsme museli zareagovat a tým rozšířit o hráče ročníku 2004 a mladší dorostence ročníku 2005. Většina hráčů měla obrovské problémy zachytit tempo a kvalitu soutěže MSDL a hodně se herně trápili. Pro vytipované hráče ročníku 2005 zase byla situace velmi náročná a trvalo delší dobu, než se srovnali se svojí rolí v týmu. V týmu taky chyběla určitá chemie, kterou se nedařilo složením několika ročníků, vytvořit. Je to dar mít v týmu hráče, kteří to dokážou. Stejně tak jsme měli problém s tréninkovou docházkou některých hráčů. Až postupem doby a pádem na samé dno, jsem začínal pociťovat, že někteří hráči by pro jarní část sezóny mohly být klíčovím a důležitým faktorem v kabině. Pevně věřím, že právě k těmto hráčům se přidají i ostatní mladší hráči a vytvoříme tak silnou kabinu, která potáhne za jeden provaz. Jsme si vědomi, že tým musíme každopádně doplnit o minimálně 3-4 hráče z jiných ligových klubů. Cílem je vytvořit daleko širší kádr a více konkurenční prostředí, ve kterém bude neomluvitelné, aby hráči nebyli pravidelně v tréninkovém procesu. I když respektujeme velký rozptyl škol našich hráčů, tak tréninkový proces na této úrovni je nejdůležitějším faktorem a základním stavebním kamenem týmového výkonu. Jedním z úkolů na zimní přípravné období bude zapracovat na kondiční složce týmu a společně s taktikou hry nachystat tým tak, abychom se dokázali co nejrychleji dostat ze sestupového pásma. Jedině tvrdá a poctivá práce nás všech může přinést lepší výkony a výsledky.

Kategorie U18 - r. 2004

MSDD-E st. - 14. místo (odehráno 15 utkání)

Výsledky ZDE

Tabulka ZDE

Hodnocení - trenér Karel Heinz:

Kategorie U18 je support pro U19. Dá se říct, že jsou spolu velmi úzce spjaté, jak v dobrém i zlém. Odráží se to na výkony i s výsledky týmu. Díky malému počtu hráčů v těchto kategoriích, musela spousta hráčů kategorie U18 odehrát utkání U19, aniž by měli zrovna odpovídající výkonnost. Bohužel v mnoha případech to pro mnoho hráčů bylo někdy příliš hodně a potřebují ještě nějakou dobu na dovychování ve své věkové kategorii. Na druhou stranu si velmi vážíme jejich přístupu a charakterům, protože spousta z nich obětovala celý víkend, aby jeden den odehráli utkání U19 a druhý den šli hrát za U18. Toto vysoké herní vytížení mnoha hráčů, však může být do budoucna pro ně i nás velmi přínosné.


Kategorie U17 - r. 2005

MSDL ml. - 13. místo (odehráno 13 utkání)

Výsledky ZDE

Tabulka ZDE

Hodnocení - trenér Radovan Budín:

Početně i kvalitou velmi ambiciózní ročník. I díky velmi dobré docházce na tréninky se hráči neustále posouvají a myslím si, že na sobě každý hráč udělal velký kus práce. V taktickém myšlení se hráči velmi dobře aklimatizovali v dorosteneckém fotbale. V mnoha zápasech jsme soupeře svou aktivitou dostávali pod tlak a tím získávali mnoho míčů, ze kterých jsme mohli těžit. Mimo kondici pracujeme stále na dovednostech hráčů. Podzimní část sezóny byla v této kategorii ovlivněna posunem několika hráčů do vyšších ročníků. Hned v úvodu soutěže se tento posun týkal jednoho/dvou hráčů, které postupně doplňovali další. Určitě posun některých hráčů měl částečný vliv na výkony a výsledky U17, nicméně jsem rád, že se tím dostali ke slovu i ostatní hráči a jednoznačně si řekli o své místo v týmu. Celkové výsledky a umístění týmu určitě neodpovídá předvedeným výkonům v jednotlivých utkáních. Nicméně, i když je výsledek jednoznačně důležitý pro každého z nás, úplným cílem to pro naši kategorii není. Cílem zůstává každodenní práce na zlepšování jednotlivých výkonů hráčů a tím i toho týmového.


Kategorie U16 - r. 2006

MSDD-E ml. - 9. místo (odehráno 15 utkání)

Výsledky ZDE

Tabulka ZDE

Hodnocení - trenér Radovan Budín:

Pro hráče ročníku narození 2006 to byl první půl rok v dorostenecké kategorii. Myslím si, že byli na přechod velmi dobře nachystaní po fotbalové stránce. Jde vidět, že jsou delší dobu spolu a fungují velmi dobře na hřišti i mimo něj. Po herní stránce jsem spokojený. Ve většině utkání docházelo k herním principům, na kterých dlouhodobě pracujeme. Hráči se dokázali posouvat i kondičně. Spojený tréninkový proces se starší kategorií jim vytváří skvělé prostředí k jejich přirozenému růstu. Výsledky utkání byli hodně ovlivněny tvorbou nominací na jednotlivá utkání. Často docházelo o víkendech k posunům jednotlivých hráčů mezi kategoriemi. I tak hráči odehráli mnoho dobrých zápasů, ve kterých se neustále snažili o konstruktivní řešení situací, a tím zdokonalování svých dovedností. Jednoznačně stále pracujeme na taktické vyspělosti hráčů a celkově na vnímání hry. Cílem do jarní soutěže bude určitě navázat na kvalitní tréninkový proces a v utkáních se díky velkým minutážím postupně zlepšovat.

Facebook

po 20.6.

Děkujeme @dc4cz za spolupráci v sezóně 2021/2022 a těšíme se na další...

ne 19.6.

TURNAJ O POHÁR JOŽKY SILNÉHO 🔴⚪️🥇FK Pardubice🥈AC Sparta Praha🥉FC...

ne 19.6.

Od včerejšího slavnostního odhalení nese náš stadion oficiální název STADION...

pá 17.6.

Béčko zvládlo vítězně i poslední utkání a prošlo soutěží bez...

st 15.6.

Již tento víkend pořádáme turnaj pro starší žáky ročník narození 2008...

st 15.6.

Výsledky mládeže 🔴⚪️

ne 12.6.

Béčko si doma poradilo proti Žalkovicím a jasně zvítězilo...

ne 12.6.

Výsledky mládeže 🔴⚪️

so 11.6.

DC4 – HRÁČ MĚSÍCEVe spolupráci s technologickou firmou DC4 běží projekt s...

so 11.6.

V posledním utkání sezóny 2021/2022 jsme doma vysoko porazili Vratimov 🔴⚪️...

čt 9.6.

🔴⚪️

st 8.6.

Venkovní výhra mužů 🔴⚪️ a jistota druhého místa v MSFL...

Přejít na Facebookový profil ›

Youtube

pá 20.5.

Nová identita

po 11.4.

MEZINÁRODNÍ TURNAJ O POHÁR JOŽKY SILNÉHO - los

út 1.6.

Den dětí (2021)

čt 13.5.

10 let od poháru (5. díl)

st 12.5.

10 let od poháru (4. díl)

st 12.5.

10 let od poháru (3. díl)

po 10.5.

10 let od poháru (2. díl)

ne 9.5.

10 let od poháru (1. díl)

čt 11.3.

Fanshop

čt 11.3.

První zimní posila do kádru mužů.

čt 24.12.

SK HS Kroměříž promo

po 22.6.

Dětský den

Přejít na Youtube kanál ›

Rozhovory

st 16.3.

ROZHOVOR: Michal Cupák

Krátký rozhovor se středopolařem našeho týmu.

čt 29.7.

ROZHOVOR: Bronislav Červenka

Hlavní trenér v rozhovoru o přípravném období, kádru i prvním domácím utkání.

čt 29.7.

ROZHOVOR: Tomáš Matoušek

Kapitán v rozhovoru před novou sezónou.

st 28.7.

ROZHOVOR: Michal Cupák

Záložník hanáků hodnotí přípravné období.

Všechny rozhovory ›