Kroměříž brala v Hodoníně bod, tým vedl asistent Stráník

Umazali dvoubrankové manko, v posledním venkovním zápase letošní sezony brali alespoň bod. Fotbalisté Kroměříže remizovali v sobotu v Hodoníně 2:2. Porážku Hanácké Slavie odvrátili Holek, který branku proti bývalému klubu neslavil, se stoperem Gabrišem.
FK Hodonín
sobota 7.6.2025
2:2
(2:1)

Diváci: 350
SK Hanácká Slavia Kroměříž
Petráš (83. Čermák) – Vincour, Švantner, Pernica, Absolon – Jáger (90+2. Ďurek), Bohun, Opatřil (66. Hamrle), Řihák – Langer, Nečas.
Slezák – Bartoš, Zavadil, Gabriš, Sirotek - Jambor (62. Zajíc), Matoušek, Slaměna. Holek (68. Jeleček) - Koryčan (62. Dočkal), Chwaszcz.
8. Švantner, 26. Vincour – 40. Holek, 60. Gabriš.

Komentář


Fotbalisté Kroměříže po triumfu nad Třincem mají postup do druhé ligy jistý, takže po oslavách si mohli dovolit pošetřit některé opory. V Hodoníně nehráli Holík s Křížem a Cupákem, nenastoupil ani vyloučený Moučka. Jeleček se dostal na hřiště až ve druhém poločase.

První poločas ale ze strany Hanáků úplně vydařený nebyl. Už v osmé minutě otevřel skóre svým dvanáctým gólem v sezoně Švantner, v ve 27. minutě pak zvýšil na rozdíl dvou gólu bývalý obránce Kroměříže Vincour. Hosty vrátil do hry těsně před přestávkou kanonýr Holek, který se vrátil do Hodonína v dresu soupeře. Po hodině hry pak zařídil Hanákům remízu 2:2 stoper Gabriš.

Velké emoce pak propukly v třiaosmdesáté minutě, kdy si hodonínský gólman Petráš vychutnal poslední střídaní své kariéry. Při odchodu ze hřiště mu aplaudovala tribuna i oba celky, které vytvořily končící legendě slováckého klubu špalír. Hodonínští fotbalisté zase před úvodním hvizdem udělali hostům, kteří postupují do druhé ligy, špalír.

Fotbalisté Kroměříže zakončí sezonu příští pátek doma se Slováckem B.


kroměřížský.deník

Ohlasy trenérů

Václav Stráník, SK HS Kroměříž:„Za mě zasloužená remíza. Obě strany mohou být spokojené. Hlavní kouč v týdnu podepsal smlouvu v Žilině, kam po sezoně odchází, takže sobotní duel sledoval v klidu z hlavní tribuny. Děkuji mu za to, že mi dal šanci poslední dva zápasy odkoučovat. Honza má nyní své povinnosti, ale i tak jsem rád, že tady s námi byl a absolvoval i tréninky. Příležitost dostali jiní hráči, kteří si ji za dobrou práci v celé sezoně zasloužili. Utkání odehráli s chutí, splnili to, co jsme po nich chtěli. Hráli jsme bez tlaku na výsledek, i tréninkový režim v týdnu byl takový lehčí. Jelikož přípravu na druhou ligu startujeme dřív, zátěž rozkládáme na celý kádr. Kluci jsou ale v euforii, nálada je pozitivní a všichni chtějí hrát. Na našem výkonu se podepsalo tréninkové manko. Úvodní část byla od nás vlažná, udělali jsme v ní spousty chyb nejen v přechodové fázi. O přestávce jsme si řekli některé věci. Kluci se vrátili do správného nastavení a zbytek utkání měli ve své moci. Věřím, tomu, že pokud bychom hráli dalších deset minut, tak jsme utkání dotáhli do vítězného konce."

Facebook

so 21.6.

🔜 Letní příprava 2025/26 se nám blíží!Od 30. června startujeme a v...

pá 20.6.

🔥 B-TÝM MÍŘÍ DO DIVIZE! 🔥Naše rezerva bude v sezóně 2025/26 hrát divizi!...

st 18.6.

📅 Rozlosování sezóny 2025/2026 je venku!Hanáci znají své soupeře i základní...

út 17.6.

MÁME ROZLOSOVÁNO @chnligacz 🗓️Hned na úvod sezony se můžeme těšit na...

so 14.6.

B-tým končí sezonu vítězně a na druhém místě KP...

pá 13.6.

Poslední domácí zápas odehraje i naše béčko zítra od 10:30 proti TJ Osvětimany....

pá 13.6.

🏆 MISTŘI MSFL 2024/2025 🏆

pá 13.6.

𝐊𝐎𝐍𝐄𝐂 / Poslední utkání jsme zvládli na výbornou a sezonu v...

čt 12.6.

🎙️ PŘED ZÁPASEM | Asistent trenéra Václav Stráník před pátečním...

čt 12.6.

🏆 POSLEDNÍ ZÁPAS SEZÓNY & OSLAVA POSTUPU! 🏆Zítra od 17:00 nás čeká...

čt 12.6.

Béčko si doma poradilo v dalším utkání proti @fcslusovice❤️🤍!

st 11.6.

🏆 VÍTĚZ MSFL 2024/2025 = HANÁCI ZPĚT VE HŘE!Přijď s námi oslavit postup do 2....

Přejít na Facebookový profil ›

Youtube

st 29.1.

SK HS Kroměříž promo_2025

st 11.10.

SK Hanácká Slavia Kroměříž - SK Slavia Praha

st 7.6.

MEZINÁRODNÍ TURNAJ O POHÁR JOŽKY SILNÉHO 2023

ne 7.5.

HANÁCI DO TOHO!

pá 20.5.

Nová identita

po 11.4.

MEZINÁRODNÍ TURNAJ O POHÁR JOŽKY SILNÉHO - los

út 1.6.

Den dětí (2021)

čt 13.5.

10 let od poháru (5. díl)

st 12.5.

10 let od poháru (4. díl)

st 12.5.

10 let od poháru (3. díl)

po 10.5.

10 let od poháru (2. díl)

ne 9.5.

10 let od poháru (1. díl)

Přejít na Youtube kanál ›

Rozhovory

čt 6.2.

Příprava? Probíhá podle nastaveného plánu

Hlavní trenér Podolák o průběhu přípravného období

po 13.11.

Rozhovor Deníku.cz s Markem Jaroněm

Střelec vítězné branky Hanáků z posledního zápasu odpovídal na dotazy redaktora Libora Kopla

út 7.11.

Rozhovor Deníku.cz s Petrem Zavadilem

Jeden z nejlepších hráčů Hanáků odpovídal na dotazy redaktora Libora Kopla

st 1.11.

Rozhovor Deníku.cz s Martinem Ondou

Trenér Martin Onda podal první komentáře k převzetí druholigové Hanácké Slavie a odchodu z divizního FC Strání

Všechny rozhovory ›