26. listopad 2024

U11 obsadila 2. místo na turnaji v Olomouci

Zajímavý turnaj starší přípravky

Dne 23.11.2024 kategorie U11 přijala pozvání na turnaj pořádaný týmem 1. HFK Olomouc. Turnaj byl velice kvalitně obsazený, a to týmy FC Baník Ostrava, 1. FC Slovácko, FC Zlín, SK Sigma Olomouc, 1. SK Prostějov, SFC Opava, 1. HFK Olomouc, TJ Valašské Meziříčí.

Týmy byly rozděleny do dvou skupin po 5 týmech. V prvním zápase jsme narazili na 1.FC Slovácko, ve kterém jsme soupeře přehráli úplně ve všem a zaslouženě vyhráli 5:0. Ve druhém zápase nás čekal domácí tým 1. HFK Olomouc. Z našeho pohledu zřejmě nejméně povedený zápas, ve kterém jsme po druhém nešťastném gólu prohráli 2:1. V dalším zápase proti Sigmě Olomouc žlutá, která měla na turnaji dva týmy, jsme nedokázali reagovat na skvělý pohyb hráčů Sigmy. Jejich dynamika a dovednosti s míčem byly rozhodující a po krásných gólech nás porazili 5:0. V posledním zápase ve skupině nás čekal zvučný Baník Ostrava. Kluci se na zápas skvěle nachystali a po velmi krásném a bojovném zápase jsme vyhráli 1:0. Po tomhle zápase jsme čekali na umístění ve skupině, kde nám hrálo štěstí do karet, a protože tři týmy měly stejný počet bodů, vznikla minitabulka, ve které jsme měli nejlepší počet vstřelených branek a skončili tak na druhém místě ve skupině.

V semifinále jsme se mohli těšit na vítěze z druhé skupiny, a to tým SFC Opava. V zápase byly k vidění spousta krásných fotbalových situací. Soupeř hrál velice jednoduše a všechny míče hledal za naší obranou jejich útočníka. My jsme hráli přesně tak, jak se chceme prezentovat a s herním projevem jsme byli velice spokojeni. Po nerozhodném výsledku 1:1 se kopaly pokutové kopy, ve kterých jsme proměnili o jednu penaltu více než soupeř a postoupili do finále.

Ve finále nás čekal opět tým Sigma Olomouc žlutá, který nás porazil ve skupině 5:0. Ve finále byl zápas vyrovnanější než ve skupině. První velkou šanci jsme neproměnili a poté co jsme inkasovali první gól, nás soupeř ještě dvakrát potrestal a zaslouženě vyhrál celý turnaj.

Steiner David, vedoucí přípravek

Hlaváč Václav, trenér U11


Horní řada zleva: Vonka Michal, Zapletal Dan, Mlčák Kryštof, Políček Miroslav, Dočkal Oliver
Spodní řada zleva: Netopil Filip, Šmíd Michal, Vysekal Petr, Knebl Michael, Vybíral Jakub, Morong David, Kreml Matyáš
Brankář: Jedlička Alexandr
trenéři: Steiner David, Hlaváč Václav


Facebook

ne 8.2.

🅱️ B-tým dnes remizoval s Velkou Bystřicí 2:2 ⚽️

ne 8.2.

⚽️ DNES HRAJE B-TÝM 🔴⚪️

so 7.2.

🔚 Přípravné utkání proti MŠK Púchov skončilo porážkou 1:0.

so 7.2.

❌ Po prvním poločase prohráváme proti Púchovu.

so 7.2.

📋 Proti Púchovu nastoupíme v této základní sestavě.

so 7.2.

⚽️ DNES HRAJÍ HANÁCI 🔴⚪️V dalším přípravném utkání...

st 4.2.

Hlavní trenér Lukáš Kříž v rozhovoru hodnotí dosavadní průběh zimní...

so 31.1.

🅱️ Prohra proti rezervě Gorniku Zabrze.

so 31.1.

🅱️ DNES HRAJÍ HANÁCI 🔴⚪️Dnes nás čeká další...

pá 30.1.

🏆 VÍTĚZOVÉ ZIMNÍ TIPSPORT LIGY! 🏆SK Hanácká Slavia Kroměříž...

pá 30.1.

🆕 Hlásíme posílení středu pole!Do klubu přichází na trvalý přestup...

út 27.1.

🅱️ Nový trenér B-týmu, přichází Vladimír Michal. Představujeme nového...

Přejít na Facebookový profil ›

Youtube

not found

Rozhovory

st 19.8.

„Chci, aby B-tým hrál odvážně a moderně,“ říká trenér Jakub Bílavčík

Jakub Bílavčík má za sebou první týdny v roli trenéra B-týmu Hanácké Slavie. V rozhovoru hodnotí své první dojmy z klubu, letní přípravu i úvodní soutěžní utkání. Mluví také o své vizi, práci s mladými hráči a o tom, jakým stylem by se měl B-tým v nové sezoně prezentovat.

po 1.6.

Osobnost týdne Ondřej Mrázek: Fotbal mi stále dává i bere. A pořád mu mám co vracet

Trenér mládeže a hlavní organizátor turnaje OPJS Ondřej Mrázek vzpomíná na svou hráčskou kariéru, začátky na trenérské lavičce i práci s mladými fotbalisty. V rozhovoru prozrazuje, co ho na fotbale drží už řadu let, na které úspěchy je nejvíce pyšný a proč jsou mládežnické turnaje pro rozvoj dětí nenahraditelné.

čt 21.5.

Osobnost týdne: Útočník, který nikdy nic nevzdá – Tadeáš Koryčan

Nová rubrika dál odkrývá tváře našeho klubu. Tentokrát je osobností týdne muž, který mluví hlavně na hřišti. Nejlepší střelec týmu, autor hattricku proti rezervě pražské Slavie a hráč, který podle svých slov nikdy nic nevzdá. Tadeáš Koryčan v rozhovoru promluvil o své cestě k fotbalu, největších momentech i motivaci posouvat se dál.

čt 14.5.

Osobnost týdne: Fyzioterapeut Kuba Strakoš o léčbě zranění i prevenci

Nová rubrika dál odkrývá tváře našeho klubu. Po kapitánovi a kondičním trenérovi přichází na řadu člověk, bez kterého by se marodka nikdy nevyprázdnila.

Všechny rozhovory ›