23. duben 2022

Muži doma prohráli proti Frýdku-Místku

Druhou prohru v řadě si připsali muži

Zdroj foto: Facebook FK F-M

Po neúspěšném minulém zápase šli Hanáci do utkání na domácím hřišti s touhou získat tři body. Bohužel po druhé v řadě odešli z utkání jako poraženi. Hostující Frýdek-Místek byl efektivnější a dokázal domácí porazit.

Do zápasu vstoupili aktivněji domácí. Snažili se rychlou kombinací dostávat za záda hostující obrany. Tato snaha vedla k šanci Cupáka, kterého skvělým zákrokem vychytal hostující brankář. V průběhu poločasu převzali aktivitu hosté a dostávali se více do hry. Žádnou vážnější šanci si však nevytvořili. I proto se šlo do šaten za nerozhodného stavu. Trenér Červenka udělal v poločase jedno střídání, kdy poslal na hřiště ofenzivně laděného Votavu. Druhý poločas se nesl v podobném duchu, jako ten první. Hosté aktivně a pracovitě napadali a snažili se o rychlé kontry. Jeden z nich skvěle zakončil v 69. minutě Rubý a poslal hosty do vedení. Hanáci se snažili o vyrovnání, ale bez větší šance. V 79. minutě získali hosté míč těsně za půlící čárou a středopolař Rubý předvedl výborný přehled ve hře, kdy přes půlku hřiště skvěle přehodil Dostála - 0:2. V největší šanci domácích v druhém poločase se opět ocitl Cupák, ale stejně jako v prvním poločase ho pohledným zákrokem vychytal hostující Gergela. Hosté si tak odvezli všechny body do Frýdku-Místku.

Informace o utkání SK Hanácká Slavia Kroměříž - FK Frýdek-Místek - ZDE

Záznam celého utkání TVCOM - ZDE

Další utkání čeká na muže v pátek 29. 4. 2022 od 18:00 venku proti FC Hlučín.

Rozpis všech mistrovských utkáních najdete v sekci - Á-TÝM.

Doporučujeme sledovat i naše sociální sítě, kde najdete aktuální informace z dění celého klubu.

Facebook Instagram

Facebook

st 25.5.

Přihlášky na kempy jsou možné podat do 5.6.2022 🔴⚪️Následně budou kempy...

ne 22.5.

Víkendové výsledky mládeže 🔴⚪️

ne 22.5.

Muži vyhráli v Blansku 🔴⚪️⚽️ Todorić - Zavadil, Cupák, Plecitý, Votava...

pá 20.5.

🔴⚪️ NOVÁ KLUBOVÁ IDENTITA 🔴⚪️

pá 20.5.

Víkendový program mládeže 🔴⚪️

pá 20.5.

Muži hrají v neděli v Blansku 🔴⚪️Béčko má přeloženo na čtvrtek...

pá 20.5.

Již dnes v 18:00 představíme na youtube kanále naši novou klubovou identitu 🔴⚪️...