1. listopad 2021

Muži ˝B˝ - hodnocení PODZIM 2021

Béčko mužů uzavřelo podzimní část sezóny Okresního přeboru.

Muži "B" - Okresní přebor - podzim 2021/2022

Hodnocení - trenér Karel Heinz:

Po administrativním postupu do Okresního přeboru, jsme si dali několik cílů do nové sezóny:
1. Být první po podzimní části, což jsme splnili a se ziskem 37 bodů se skóre 81:9, pouze jedním remízovým utkáním s Němčicemi, průměrem obdržených branek 0,7 na utkání a průměrem vstřelených branek 6,2 na utkání, nás vyneslo na zasloužené první místo v Okresním přeboru podzimní části sezóny 2021/2022. Těší mě, že nejlepším střelcem soutěže je náš hráč Jakub Dočkal s dvaceti vstřelenými brankami.
2. Stabilizovat počtem hráčů tým pro Okresní přebor a doplňovat jej o hráče á-týmu, kteří potřebují zápasové vytížení po zranění, nebo kvůli menšímu vytížení v utkáních á-týmu, a mladé hráče dorostu, které chceme připravit na mužskou kopanou. To vše si myslím nám vyšlo, jak jsme chtěli. Osa B-týmu byla postupně naskládána ze zkušených hráčů, kteří již nevyžadují tréninkový proces a těmi nakonec byli-Klimek, Budín, Petr a ze Zdounek přišel Veselý. Dále tým tvořila osa hráčů ročníku 2000, 2001 a 2002, kteří byli součástí tréninkového procesu á-týmu a jsou našim příslibem do budoucnosti-Benedikt, Švajda, Palíšek, Joura, Pecina, Heinz, Dočkal, Cimra, Malošík (po těžkém zranění kolene), Sigmund (odešel do Kvasic na hostování) a vrátil se z Holešova Navrátil. Dále nastoupilo 8 hráčů á-týmu, a to nejvíce Mlčoch (po těžkém zranění ruky), Vyhlíd, Plecitý, Lebánek, Hapal, Novotný, Machálek, Votava. Nakonec nastoupilo i 17 hráčů dorostu, kteří si vyzkoušeli dospělou kopanou.
3. Prezentovat klub tak, abychom s pokorou a úctou k soupeřům odehráli pěkná utkání, a tím pádem ukázali, že kluci, kteří se u nás věnují fotbalu, něco umějí a dokážou udělat ze sportovního klání hezký sportovní zážitek. I tohle se myslím povedlo a svědčí o tom pěkné divácké návštěvy na našich venkovních utkáních a skoro ve všech i báječná atmosféra mezi fanoušky domácích týmů, kteří tyto zápasy navštívili. My jsme zase chtěli našim soupeřům dopřát zážitek odehrát naše domácí utkání i na hlavním hřišti, což se několikrát povedlo, a do konce tým SK Břest si zahrál pod umělým osvětlením, a dle reakcí hráčů to pro ně byl silný zážitek i díky jejich báječným fanouškům, kteří je ve velkém počtu přijeli podpořit na toto utkání.
Musím konstatovat, že mě velmi mile u většiny týmů Okresního přeboru potěšila nejen sportovní úroveň jejich týmů, která svědčí o tom, že zde na okrese hraje spousta kvalitních hráčů, ale i vytvořené zázemí klubů, které vytvořili jejich funkcionáři, jak pro hráče, tak i fanoušky. V neposlední řadě nesmím zapomenout pochválit i rozhodčí, kteří povětšinou dokázali vést utkání ve velmi dobrém sportovním duchu.

Hodnocení - kapitán Radovan Budín:

Před rokem jsme založili béčko s jasným cílem, a to navázat ve výchově hráčů, na které máme založenou koncepci klubu. Dlouhodobě sledujeme náročnost přechodu mladých hráčů do mužské kategorie. Bohužel stanovy fotbalové asociace nedovolují posun "béček" do vyšších soutěží. Proto jsme museli přihlásit tým do III. třídy, ze které jsme administrativně postoupili do Okresního přeboru. Do podzimní části jsme šli s jasnými cíli. Jednoznačně hrát kvalitní fotbal, bavit diváky i sebe ofenzivním fotbalem a utkání vyhrávat. Už první kolo v Litenčicích proti rezervě Morkovic nám ukázalo, že hlavně venkovní utkání budou v této soutěži velmi náročné. Mladí kluci zjistili, že někdy je potřeba do fotbalovosti přidat i potřebný důraz. Kádr mužů "B" tvoří tři zkušenější hráči, které doplňují hráči z procesu áčka mužů a dorostenci našeho klubu. Myslím si, že ve všech utkáních jsme byli dominantní v kombinaci, pohybu a celkové kondiční připravenosti. Pro mladé hráče je obrovská zkušenost nejen mužský fotbal, ale i mnoho ofenzivních akcí, ve kterých se mohou zdokonalovat. Dalším naším úkolem je působit v soutěži dominantně, ale s velkou dávkou pokory k soupeři a k samotné soutěži. Myslím si, že až na malé výjimky se nám to v podzimní části povedlo. Jako pozitivní vidím i zapojení velkého množství našich dorostenců, kteří si mohou vyzkoušet mužský fotbal a získat tak cennou zkušenost, na jakých věcech je potřeba ještě dále pracovat. Malou kaňkou na podzimu jsou zranění některých hráčů. Výsledkově jsme jasně splnili cíl, který máme. Soutěž vedeme, ani jednou jsme neprohráli a ztratili jsme pouze body za remízu v Němčicích. Dále jsme postoupili v poháru OFS mezi čtyři nejlepší. V jarní části chceme navázat na úspěšný podzim a dobrými výkony se posunout do krajských soutěží.


Střelci branek:

- 20 branek - Jakub Dočkal - nejlepší střelec soutěže

- 9 branek - Erik Mlčoch

- 6 branek - Radek Joura

- 5 branek - Štěpán Heinz

- 4 branky - Petr Pecina, Jiří Sigmund

- 3 branky - Jakub Navrátil, Jan Cimra, Radovan Budín, Matěj Votava

- 2 branky - David Čečatka, Jakub Pospíšil, Ondřej Hapal, Šimon Vyhlíd, Vlastimil Palíšek,

- 1 branka - Patrik Malošík, Jan Lebánek, Jakub Benedikt, Milan Machálek, David Bíbr, Lukáš Chytil, Adam Dobrý, Radek Petr, Denis Plecitý, Martin Novotný, David Klimek


Nejvíce odehraných minut:

- Jakub Benedikt - 1139 minut

- Radovan Budín - 1126 minut

- Petr Švajda - 1080 minut

- Jakub Dočkal - 1062 minut

Facebook

po 22.11.

V klubovém fanshopu jsou aktuálně naskladněny dětské náramky 💪🔴⚪️

ne 21.11.

Dnešní dohrávka dorostenců 🔴⚪️

po 15.11.

💪🔴⚪️

so 13.11.

V posledním zápase jsme zvítězili a přezimujeme na prvním místě tabulky MSFL...

so 13.11.

Dnešní výsledky dorostu 🔴⚪️

so 13.11.

💪🔴⚪️

pá 12.11.

V době sobotního utkání mužů bude otevřena klubová prodejna u vchodu stadionu...

po 8.11.

Vážení příznivci klubu SK Hanácká Slavia Kroměříž,Rádi bychom...

ne 7.11.

Víkendové výsledky mládeže 🔴⚪️

so 6.11.

Venkovní výhra mužů 💪🔴⚪️

pá 5.11.

Víkendový program mládeže 🔴⚪️

pá 5.11.

Muži hrají v sobotu venku proti FC Vratimov 💪🔴⚪️

Přejít na Facebookový profil ›

Youtube

út 1.6.

Den dětí (2021)

čt 13.5.

10 let od poháru (5. díl)

st 12.5.

10 let od poháru (4. díl)

út 11.5.

10 let od poháru (3. díl)

po 10.5.

10 let od poháru (2. díl)

ne 9.5.

10 let od poháru (1. díl)

čt 11.3.

Fanshop

čt 11.3.

První zimní posila do kádru mužů.

st 23.12.

SK HS Kroměříž promo

po 22.6.

Dětský den

po 1.6.

Triangl U11, r. 2010

út 12.5.

Muži se vrátili na hřiště...

Přejít na Youtube kanál ›

Rozhovory

čt 29.7.

ROZHOVOR: Bronislav Červenka

Hlavní trenér v rozhovoru o přípravném období, kádru i prvním domácím utkání.

čt 29.7.

ROZHOVOR: Tomáš Matoušek

Kapitán v rozhovoru před novou sezónou.

st 28.7.

ROZHOVOR: Michal Cupák

Záložník hanáků hodnotí přípravné období.

čt 8.7.

Trenér Červenka o přípravě

Broňa Červenka hodnotí dosavadní průběh letní přípravy mužů

Všechny rozhovory ›