22. květen 2023

Mistrovské utkání dorostu

Souhrn víkendových utkání dorosteneckých kategorií

Přinášíme souhrn výsledků uplynulého víkendu mládeže


U19

SK HS Kroměříž - FC Chotěboř 4:2

⚽ střelci Kroměříže: Čečatka 2, Mazuryk, Pospíšil

Hodnocení trenéra (Radovan Budín): "Do dnešního utkání jsme šli s motivací zvítězit a zajistit si tak celkově první místo. Hosté rychle potvrdili své dobré výsledky z jarní části soutěže a po naší nedůslednosti při bránění standartní situace šli do vedení. Naše hra se v průběhu poločasu zlepšila a dokázali jsme výsledek utkání otočit. Do druhého poločasu jsme vstoupili velmi dobře a díky dvěma brankám navýšili své vedení. Pak jsme pro mě nepochopitelně vypadli z role favorita. Hráli jsme bez tempa, lehkovážně v rozehrávce, chyběl nám pohyb. Kromě inkasované branky jsme měli v dalších situacích štěstí. Nakonec jsme utkání dovedli do vítězného konce a zajistili si postup. Pevně věřím, že v posledních kolech podáme lepší výkony než v závěru tohoto utkání."

MSK Břeclav - SK HS Kroměříž 0:5

⚽ střelci Kroměříže: Buksa, Vejtasa, Mazuryk, Bukový, Křešťák

Hodnocení trenéra (Radovan Budín): "Utkání jsme si vytvořili náročné především sami. V prvním poločase jsme kromě vstřelené branky doslova zahodili několik vyložených šancí. Měli jsme dobrý pohyb, rychlou a přesnou kombinaci a dokázali jsme si tak vytvořit několik možností k rozhodnutí celého utkání. Bohužel ve finální fázi jsme několikrát zaváhali. Do druhého poločasu jsme vstoupili dobře, bohužel opět jsme v koncovce nebyli dostatečně přesní. V průběhu poločasu jsme na chvíli vypadli z role, ale i tak jsme soupeře nepustili do žádné šance. V závěru utkání jsme přidali druhou branku a následně i díky dobrému vstupu střídajících hráčů další."


U18

SK HS Kroměříž - MFK Vítkovice 1:3

⚽ střelci Kroměříže: Kurfûrst

Hodnocení trenéra (Marek Ševeček): "Do utkání vstoupili lépe hosté. Rychlými a dobře řešenými akcemi se dostávali do šancí a hned ve čtvrté minutě jednu využili. Měli i další možnosti ke zvýšení skóre, ale výborný Kuba Vavrouš všechny šance chytil. Nám se bohužel rozpadla obrana, oproti minulému zápasu chyběli tři hráči, navíc ani středoví hráči hřiště nestačili zachytávat dobrý pohyb hráčů hostí. Od 30. minuty se hra vyrovnala. Vytvořili jsme si i obrovskou šanci, kterou jsme bohužel nevyužili. Naštěstí se nám podařilo vyrovnat z pokutového kopu po odpískaném faulu. V druhé půli jsme drželi vyrovnaný stav, pak jsme bohužel po průniku středem a střele ze střední vzdálenosti dostali rozhodující branku. Reagovali jsme trojím střídáním, abychom hru oživili, neboť se hrálo ve velmi horkém počasí a na umělé trávě, což nebylo úplně ideální. Bohužel se nám ráz utkání již nepovedlo změnit, navíc si soupeř pojistil výhru vstřelením třetí branky."

1. SK Prostějov "B" - SK HS Kroměříž 1:1

⚽ střelci Kroměříže: Zichala

Hodnocení trenéra (Petr Sukup): "V Prostějově se odehrálo velice těžké a důležité utkání z hlediska nutnosti bodového zisku. Utkání hned od začátku získalo díky soupeři slušné tempo, které jsme naštěstí dokázali akceptovat. V některých částí hry jsme museli hru zjednodušit, a také díky dobré organizaci při obranné činnosti jsme nedovolili soupeři si vypracovat nějakou vetší šanci. Až ve 34.minutě po mírném zaváhání jsme z rohového kopu obdrželi branku. Jsem rád, že jsme dokázali za chvíli odpovědět a po akci z křídelního prostoru jsme vstřelili důležitou vyrovnávací branku. Ve druhém poločase se hra trochu uklidnila a herně srovnala, a dokonce jsme si vypracovali několik šancí jenom bohužel jsme trefili dvakrát brankovou konstrukci. I když utkání s těžkým soupeřem skončilo nerozhodně, tak jsem rád že kluci utkání zvládli po celou dobu odehrát koncentrovaně, organizovaně, a hlavně s velkým nasazením."


U17

SK HS Kroměříž - FC Chotěboř 5:0

⚽ střelci Kroměříže: Gabrhelík, Skácelík, Suup, Panzar, Bosák

Hodnocení trenéra (Vladimír Avramov): "."

MSK Břeclav - SK HS Kroměříž 0:8

⚽ střelci Kroměříže: Sukup 2, Skácel 2, Gabrhelík 2, Štolfa, Bosák

Hodnocení trenéra (Vladimír Avramov): "V tomto zápase jsme nastoupili proti poslednímu týmu v naší soutěži. Ihned v první minutě po naší krásné kombinaci jsme vedli 1:0. Celý první poločas jsme byli lepším týmem, dařilo se nám kombinovat a držet míč. Poločas skončil velkým rozdílem 5:0. Ve druhém poločase jsme chtěli pokračovat stejným výkonem, což se nám dařilo a dostávali jsme se do dalších šancí, jen v koncovce jsme selhávali. Nakonec jsme výsledek navýšili na 8:0. Věřím, že kluci i nadále budou odvádět dobré výkony i proti silnějším soupeřům."


U16

SK HS Kroměříž - MFK Vítkovice 1:2

⚽ střelci Kroměříže: Zichala

Hodnocení trenéra (Petr Sukup): "Do dnešního utkání proti Vítkovicím jsme bohužel museli také nastoupit na UMT, což nebylo při vysokých teplotách úplně ideální. Celý první poločas bylo k vidění spoustu šancí na obou stranách. Dařila se nám rozehra a kombinace přes střed hřiště, ale s hrou přes křídelní prostory to bylo horší. Naopak soupeř disponoval na krajích dobře rychlostně vybavenými hráči, kteří nám dělali s náběhy za obranu potíže. Ke konci prvního poločasu jsme dobře nezareagovali a obdrželi první branku. Do druhého poločasu jsme chtěli být hlavně dobře organizovaní a plnit spíše defenzivní povinnosti. Věděli jsme, že soupeř má možnost využít několik hráčů ze střídačky na rozdíl od nás, kdy někteří naši hráči zasáhli i do utkání kat. U18 a střídající hráč odehrál také většinu utkání za starší kategorii. Po celou dobu se nám to dařilo a dokázali jsme vstřelit i branku, ale v 70.minutě hráč Poulík obdržel zbytečnou červenou kartu a tím došlo k výraznému oslabení týmu. Za chvíli na to jsme obdrželi z rohového kopu branku, a už jsme neměli sílu, jakkoliv zvrátit výsledek utkání."

1. SK Prostějov "B" - SK HS Kroměříž 3:1

⚽ střelci Kroměříže: Zichala

Hodnocení trenéra (Petr Sukup): "Proti dobře hrajícímu soupeři jsme se hned od začátku utkání dostávali pod tlak. V prvním poločase jsme si sice vypracovali pár brankových příležitostí, ale kvalita řešení byla špatná. Jenom díky našim obráncům a brankařovi jsme udrželi v prvním poločase čisté konto. V úvodu druhého poločasu jsme si bohužel dali nešťastný vlastní gól a následně jsme obdrželi další dvě branky z rohového kopu. Až ke konci utkání jsme po chybě soupeřova brankaře dokázali vstřelit branku. Utkání bylo pro hráče hodně fyzicky náročné, a i když jsme prohráli tak jsem s utkáním spokojený."


Podrobné informací k soutěžím mládeže najdete v záložkách jednotlivých týmů - http://hanackaslavia.cz/mladez

Aktuální výsledkový servis můžete sledovat na našem facebooku i instagramu.


Facebook

so 28.10.

Dnes odjíždíme bez bodů díky prohře s @mfk_chrudim …

so 28.10.

Dnes hrají muži proti @mfk_chrudim 🔴⚪️

čt 26.10.

🔁 Bronislav Červenka přijal nabídku prvoligového týmu FC Zlín a spolu s Ivo...

ne 22.10.

📸 U14 vs. @1.sk_prostejov

so 21.10.

📸 vs. @fk_varnsdorf 🔴⚪️

so 21.10.

Kategorie U7 a pohybová školička na turnaji OFS v Holešově👏

so 21.10.

Dnes byli šťastnější hosté @fk_varnsdorf a odvážejí si z...

so 21.10.

Po reprezentační přestávce je zpět @fnliga , ve které nás čeká na domácím...

pá 20.10.

Kategorie U8 odehrála na stadionu Jožky Silného PU proti Zlínu👏

pá 20.10.

Víkendový program mládeže 🔴⚪️

čt 19.10.

🔴⚪️

po 16.10.

V neděli 15. října odehrála kategorie U10 mistrovský zápas soutěže starších...

Přejít na Facebookový profil ›

Youtube

st 11.10.

SK Hanácká Slavia Kroměříž - SK Slavia Praha

st 7.6.

MEZINÁRODNÍ TURNAJ O POHÁR JOŽKY SILNÉHO 2023

ne 7.5.

HANÁCI DO TOHO!

pá 20.5.

Nová identita

po 11.4.

MEZINÁRODNÍ TURNAJ O POHÁR JOŽKY SILNÉHO - los

út 1.6.

Den dětí (2021)

čt 13.5.

10 let od poháru (5. díl)

st 12.5.

10 let od poháru (4. díl)

st 12.5.

10 let od poháru (3. díl)

po 10.5.

10 let od poháru (2. díl)

ne 9.5.

10 let od poháru (1. díl)

čt 11.3.

Fanshop

Přejít na Youtube kanál ›

Rozhovory

po 13.11.

Rozhovor Deníku.cz s Markem Jaroněm

Střelec vítězné branky Hanáků z posledního zápasu odpovídal na dotazy redaktora Libora Kopla

út 7.11.

Rozhovor Deníku.cz s Petrem Zavadilem

Jeden z nejlepších hráčů Hanáků odpovídal na dotazy redaktora Libora Kopla

st 1.11.

Rozhovor Deníku.cz s Martinem Ondou

Trenér Martin Onda podal první komentáře k převzetí druholigové Hanácké Slavie a odchodu z divizního FC Strání

po 30.10.

Rozhovor Deníku.cz s Karlem Heinzem

Sportovní ředitel Karel Heinz odpověděl na první dotazy regionálního serveru denik.cz ohledně angažování nového trenéra Martina Ondy

Všechny rozhovory ›