2. duben 2024

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ DOROSTU

Souhrn víkendových utkání dorosteneckých kategorií

Přinášíme souhrn výsledků uplynulého víkendu mládeže


U19

SK HS Kroměříž - SFC Opava 1:3

⚽ střelci Kroměříže: Buksa

Hodnocení trenéra (Radovan Budín): "První poločas přinesl mnoho nepřesností v kombinaci na obou stranách. My jsme byli trochu více v držení míče, převážně v postupném útoku. Soupeř dokázal po zisku míče být přímočarý. I tak jsme si dokázali za poločas vytvořit několik situací, které musíme dotáhnout ke vstřelení branky. Jelikož nyní dostáváme velmi laciné branky. Jako jednoduchá situace, po které si vstřelíme vlastní branku. V závěru poločasu pak inkasujeme podruhé, opět po situaci, kterou můžeme vyřešit jednoduše. V těchto situacích musíme dokázal rozpoznat míru rizika. Jsem rád, že hráči mají v sobě konstruktivní řešení, ale v určitých situacích je nutné hru zjednodušit. V poločase jsme si řekli trochu důrazněji něco málo ke způsobu naší hry a hlavně přístupu k utkání. Vstup do druhé půle jsme měli výborný. Prakticky hned jsme dokázali po krásné akci vstřelit branku. Na hráčích šlo vidět, že je první jarní trefa povzbudila a přidala jim na jistotě. Bohužel opět jsme se dopustili hrubé chyby v bránění a dostali soupeře opět jednoduše do dvoubrankového vedení. Pár minut po inkasované brance jsme se mohli opět nakopnout, kdy šel Gorip sám na brankáře, bohužel svoji šanci neproměnil. Ani následná střela Pospíšila nebyla dostatečné přesná. Následovala série standardních situací a mnoho zisků na soupeřově polovině, po kterých jsme se tlačili za kontaktní brankou. Bohužel stále se potýkáme se špatným řešením finální fáze. Hodnocení našich jarních utkání je vždy podobné. V tomto utkání mi hlavně v prvním poločase chyběl vetší zápal. Za druhý poločas jsem byl spokojený. Dokázali jsme si vytvořit územní tlak i situace ke vstřelení branky s velmi kvalitním soupeřem."


U18

SK HS Kroměříž - SFC Opava B 1:3

⚽ střelci Kroměříže: Avramov

Hodnocení trenéra (Marek Ševeček): "Zápas velmi slušné úrovně z obou stran, hraný v dobrém tempu, vyrovnaný průběh s lehkou naší převahou. Šli jsme do vedení po hezké kombinaci z levé strany a dobrém zakončení ve vápně. Bohužel ze standartní situace jsme si dali vlastní vyrovnávací branku. Ve druhém poločase to bylo o jednom gólu, a i když jsme si připravili několik dobrých šancí z vítězství se nakonec radovali hosté, když se lépe zorientovali ve velkém vápně a nůžkami vstřelili rozhodující branku. Již druhý zápas po sobě jsme se přesvědčili, že fotbal se hraje na branky a že, ani velmi dobrý výkon nám nepřinesl potřebné body."


U17

SK HS Kroměříž - SFC Opava 0:3

⚽ střelci Kroměříže: -

Hodnocení trenéra (Petr Sukup): "První poločas jsme zvládli velmi dobře. Poradili jsme si jak s větrem, tak dobrým pohybem, včasným dostupováním jsme dělali soupeři velké problémy. Soupeř se sice dostal do několik brankových příležitostí, ale i na základě výborných zákroků brankaře nám branku nevstřelil. Naopak po naší krásné akci v závěru poločasu jsme mohli jít do vedení, ale brankař špičkou kopačky na poslední chvíli vytěsnil míč mimo branku. Do druhého poločasu jsme vstupovali s výhodou větru v zádech. Tuto výhodu jsme nevyužili a nedokázali soupeře dostat pod nějaký souvislý tlak. I když to dlouho vypadalo na remízový zápas tak nakonec v 66 minutě nám soupeř pohotovou střelou z voleje vstřelil branku. Od té chvíle nám rychle docházeli síly a soupeř toho využil ke vstřelení dalších dvou branek."


U16

SK HS Kroměříž - SFC Opava B 0:7

⚽ střelci Kroměříže: -

Hodnocení trenéra (Ondřej Fojtík): "Od prvních minut šlo vidět, že jsme hráli proti nejlepšímu týmu soutěže. Soupeř byl rychlejší, důraznější a přesnější v kombinaci a zaslouženě vyhrál. Z naší strany to nebyl povedený výkon až na pár světlých momentů, kterých bylo bohužel hodně poskromnu. Škoda některých šancí, které měly skončit brankou. Mohlo to aspoň výsledkově vypadat příznivěji."


Podrobné informací k soutěžím mládeže najdete v záložkách jednotlivých týmů - http://hanackaslavia.cz/mladez

Aktuální výsledkový servis můžete sledovat na našem facebooku i instagramu.


Facebook

čt 18.4.

📸 Muži 🆚 @sigma_olomouc ❤️🤍

st 17.4.

𝐊𝐎𝐍𝐄𝐂 / Z Olomouce dnes odjíždíme bez bodů. ❤️🤍

st 17.4.

𝐌𝐀𝐓𝐂𝐇𝐃𝐀𝐘 / Dnes hrají Hanáci.❤️🤍...

út 16.4.

Kategorie U7 a pohybová školička na OFS turnaji v Prusinovicích👏Bylo to dneska super!...

út 16.4.

V neděli 14. května sehrála kategorie U10 druhý zápas soutěže starších...

út 16.4.

Hanáky čeká náročný anglický týden, ve kterém budou bojovat o velmi...

ne 14.4.

📸 U14 🆚 @1.hfkolomouc 🔴⚪️

ne 14.4.

📸 U15 🆚 @1.hfkolomouc 🔴⚪️

ne 14.4.

𝐊𝐎𝐍𝐄𝐂 / Dnes to bohužel nevyšlo, z Prahy odjíždíme bez...

ne 14.4.

𝐌𝐀𝐓𝐂𝐇𝐃𝐀𝐘 / Za chvíli začínáme. Dnes nás...

so 13.4.

Béčko zvládlo vítězně domácí utkání se Starým Městem...

pá 12.4.

Přejít na Facebookový profil ›

Youtube

st 11.10.

SK Hanácká Slavia Kroměříž - SK Slavia Praha

st 7.6.

MEZINÁRODNÍ TURNAJ O POHÁR JOŽKY SILNÉHO 2023

ne 7.5.

HANÁCI DO TOHO!

pá 20.5.

Nová identita

po 11.4.

MEZINÁRODNÍ TURNAJ O POHÁR JOŽKY SILNÉHO - los

út 1.6.

Den dětí (2021)

čt 13.5.

10 let od poháru (5. díl)

st 12.5.

10 let od poháru (4. díl)

st 12.5.

10 let od poháru (3. díl)

po 10.5.

10 let od poháru (2. díl)

ne 9.5.

10 let od poháru (1. díl)

čt 11.3.

Fanshop

Přejít na Youtube kanál ›

Rozhovory

po 13.11.

Rozhovor Deníku.cz s Markem Jaroněm

Střelec vítězné branky Hanáků z posledního zápasu odpovídal na dotazy redaktora Libora Kopla

út 7.11.

Rozhovor Deníku.cz s Petrem Zavadilem

Jeden z nejlepších hráčů Hanáků odpovídal na dotazy redaktora Libora Kopla

st 1.11.

Rozhovor Deníku.cz s Martinem Ondou

Trenér Martin Onda podal první komentáře k převzetí druholigové Hanácké Slavie a odchodu z divizního FC Strání

po 30.10.

Rozhovor Deníku.cz s Karlem Heinzem

Sportovní ředitel Karel Heinz odpověděl na první dotazy regionálního serveru denik.cz ohledně angažování nového trenéra Martina Ondy

Všechny rozhovory ›