12. duben 2023

Klub slaví výročí 120 let

Hned několik společenských akcí nachystal klub k významnému výročí

Jak jsme Vás již dříve informovali letošní rok je pro klub velmi významný. Kromě sportovních bojů v mužských i mládežnických kategoriích klub v roce 2023 slaví krásných 120 let od svého založení. Členové klubu se rozhodli, že oslavou tohoto výročí bude hned několik společensko-sportovních akcí, které klub bude v průběhu roku pořádat v areálu Jožky Silného, tedy domácím fotbalovém areálu našeho klubu.

První a velmi důležitý krok jsme představili již v průběhu loňského roku. Náš klub změnil svou identitu, ve které je součástí nový erb, logotyp, či písmo. Sjednotili jsme tak důležité prvky pro komunikaci. O nové identitě si můžete přečíst zde. Nová klubová identita byla nyní doplněna o logo 120 let, které bude po celý rok součástí naší propagace. Logo je možné používat samostatně, nebo jako součást erbu, či logotypu. Naši novou stodvacítku tedy budete vídat často.

Nyní Vám představíme jednotlivé důležité termíny našich akcí.


1) 6. 5. 2023 - Rocková zábava

Pozorný fanoušek ví, že v tento den hrají naši muži utkání MSFL na domácím stadionu proti SK Kvítkovice. A ihned po jeho skončení čeká na fanoušky i širokou veřejnost přímo v areálu rocková zábava, kde se představí hned tři kapely. Fanoušek, který přijde na fotbalové utkání má zábavu v ceně vstupenky, tedy za 60,-Kč. Koho láká pouze venkovní zábava, tak od poločasu utkání platí cena 150,-Kč. K příjemnému poslechu zahrají VITRIOL (rock Zdounky) a Vláďa Šafránek VELRYBA (revival Harlej). Vrcholem večera pak bude mostecká kapela CUMBAL, která již pracuje na NOVÉ KLUBOVÉ HYMNĚ SK HS KROMĚŘÍŽ, kterou poprvé zahrají a představí právě na tomto koncertu. Následně pak bude k dispozici na našem webu, včetně videoklipu. Samozřejmostí bude pestré občerstvení.

Rockova_zabava


2) 26. - 28. 5. 2023 - Mezinárodní turnaj o Pohár Jožky Silného - U14

Druhý ročník mezinárodního turnaje pro věkovou kategorii U14, letos ročníky narození 2008 a mladší. Po úspěšné loňské premiéře nám potvrdili účast velmi zajímavé týmy a opět se může fanoušek mládežnického fotbalu přijít podívat na top týmy Česka, Slovenska a Polska. Aktuální obsazení turnaje, bližší informace i loňské výsledky turnaje najdete v odkazu zde.


3) 6. 6. 2023 - Dětský den

Každoročně pořádá klub interní dětský den pro své přípravkové kategorie. Odpolední trénink probíhá na hlavním hřišti za účasti hráčů mužů. Letos jsme tento dětský den rozšířili na celodenní akci. V areálu pro pobavení nejmenších budou k dispozici nafukovací atrakce, zmrzlina, či cukrová vata. Dopoledne počítáme s účastí mateřských škol, odpoledne pak s našimi přípravkovými kategoriemi, ale přístup bude mít samozřejmě i veřejnost. Hlavním tahákem celého dne je další klubová novinka. V odpoledních hodinách přijde mezi děti NOVÝ MASKOT KLUBU. Stane se tak součástí klubové identity a bude k vidění na všech významných akcích spojených s klubem.


4) 24. 6. 2023 - Oslavy 120 let

Jako důležitou událost bereme řádně oslavit významné výročí klubu. Připravili jsme tedy DEN FOTBALU. Přesný program bude ještě upřesněn, ale již nyní víme strukturu celého dne. Od rána se v celém areálu postupně představí všechny věkové kategorie našeho klubu, které postupně sehrají přátelské utkání s našich partnerskými týmy. Začneme nejmenší školičkou a přípravkou, následovat budou utkání žáků a dorostu. Vždy po odehrání jednotlivých kategorií dojde ke slavnostnímu představení všech týmů na hlavním hřišti s krátkým výčtem činností a úspěchů v uplynulé sezóně. Po vyhlášení dorosteneckých kategorií bude následovat utkání béčka mužů, starých pánů a vrcholem dne bude utkání mužů proti slovenskému týmu MFK Ružomberok. V průběhu odpoledne dojde také k uvedení nových členů do síně slávy, či rozhovorů se členy klubu o historii, ale i plánech do budoucnosti. Závěr dne bude patřit zábavě, kterou obstará oblíbená kapela POLYGON. Opět fanoušci nebudou muset opouštět areál, jelikož večerní program je nachystaný v areálu Jožky Silného.


5) 26. 8. 2023 - Turnaj HANÁČEK - U11

Letos pořádáme první ročník turnaje starší přípravky, tedy kategorie U11. Po úspěšné premiéře turnaje žáků jsme se rozhodli v našem areálu zorganizovat turnaj i pro naše přípravky. Jedná se o jednodenní mezinárodní turnaj, na kterých bychom rádi v dalších letech navázali a rozšířili jej na více dní. Pevně věříme, že turnaj bude úspěšný a týmy budou v našem prostředí spokojení. Informace i aktuální obsazení turnaje najdete v odkaze zde.


6) 28. 9. 2023 - Turnaj partnerů

Jsme velmi rádi za každého partnera klubu. Dlouho jsme tuto akci plánovali a jsme vděční, že konečně letos máme pevné datum. V tento den zveme všechny partnery klubu, aby si připravili tým k sehrání přátelského partnerského turnaje. K dispozici budou partnerům i hráči á-týmu. Pevně věříme, ze společně strávíme příjemný den a podpoříme tak vzájemnou spolupráci.


7) 9. 12. 2023 - Advent na HS

Závěr roku bude patřit opět adventním trhům v našem areálu. Loňský rok jsme cítili skvělou předvánoční atmosféru, a proto se již nyní těšíme na letošní uzavření kalendářního roku v našem areálu. Připraveny budou opět stánky s občerstvením, či příjemná muzika.


Po celý rok běžně probíhají soutěžní utkání všech našich mládežnických i mužských kategorií. Tradičně jedou v létě všechny mládežnické týmy na letní soustředění na Roštín. Zároveň pořádáme tři turnusy letních kempů. I přesto jsme velmi rádi, že dokážeme připravit v našich podmínkách i výše zmíněné společenské akce. Pevně věříme, že si každý fanoušek vybere a navštíví nás na některé z akcí. Bereme to zároveň jako podporu a motivaci k dalších práci.

Určitě doporučujeme sledovat webové stránky klubu, zároveň facebook i instagram, kde budou aktuální informace k jednotlivým akcím.

Akce HS

Facebook

ne 1.10.

📸 U14 vs. @1.hfkolomouc

ne 1.10.

📸 U15 vs. @1.hfkolomouc

ne 1.10.

Béčko dnes na svém hřišti přivítá první tým tabulky, dosud neporaženou Tj...

so 30.9.

➕3️⃣ velmi důležité body proti @fcsbvlasim ❤️🤍

so 30.9.

U7 a fotbalová školička na turnaji v Koryčanech👏Horní řada zleva: Michael Rec,...

so 30.9.

Tak co Hanáci, udržíme dnes podobnou návštěvnost? 🤔💪 vidíme se na Stadionu...

so 30.9.

Po úžasném středečním pohárovém utkání je tu zpět @fnliga...

pá 29.9.

pá 29.9.

Víkendový program mládeže 🔴⚪️

čt 28.9.

📸📸📸 úžasné odpoledne na Stadionu Jožky Silného ❤️🤍

čt 28.9.

📸 vs. @slaviapraha ❤️🤍

st 27.9.

Limitovaná edice triček ❤️🤍 domácí dresy ❤️🤍 a mnoho...

Přejít na Facebookový profil ›

Youtube

st 7.6.

MEZINÁRODNÍ TURNAJ O POHÁR JOŽKY SILNÉHO 2023

ne 7.5.

HANÁCI DO TOHO!

pá 20.5.

Nová identita

po 11.4.

MEZINÁRODNÍ TURNAJ O POHÁR JOŽKY SILNÉHO - los

út 1.6.

Den dětí (2021)

čt 13.5.

10 let od poháru (5. díl)

st 12.5.

10 let od poháru (4. díl)

st 12.5.

10 let od poháru (3. díl)

po 10.5.

10 let od poháru (2. díl)

ne 9.5.

10 let od poháru (1. díl)

čt 11.3.

Fanshop

čt 11.3.

První zimní posila do kádru mužů.

Přejít na Youtube kanál ›

Rozhovory

st 16.3.

ROZHOVOR: Michal Cupák

Krátký rozhovor se středopolařem našeho týmu.

čt 29.7.

ROZHOVOR: Bronislav Červenka

Hlavní trenér v rozhovoru o přípravném období, kádru i prvním domácím utkání.

čt 29.7.

ROZHOVOR: Tomáš Matoušek

Kapitán v rozhovoru před novou sezónou.

st 28.7.

ROZHOVOR: Michal Cupák

Záložník hanáků hodnotí přípravné období.

Všechny rozhovory ›