1. březen 2024

Hanáci hrají doma s lídrem tabulky MFK Vyškov

17.kolo F:NL - stadion Jožky Silného

V prvním jarním zápase F:NL nastoupí Hanáci doma na stadionu Jožky Silného proti MFK Vyškov.

Náš soupeř je aktuálním lídrem FORTUNA národní ligy a netají se ambicemi na postup do ligy nejvyšší. I když stadion v Drnovicích, na kterém hraje své domácí zápasy, a také městský stadion ve Vyškově, by nevyhovovaly licenčním podmínkám, tak klub vyhlásil jednoznačný cíl i za cenu stěhování zápasů do jiného města. Klub má na podmínky druhé ligy a zdejší lokalitu specifickou koncepci, zahraničního majitele a větší množství hráčů ze zahraničí, většinou kvalitních s perspektivou posunu výše. O tom svědčí nedávné přestupy několika hráčů do prvoligové Plzně či Jablonce. Kádr je pak vhodně doplněn českými hráči. A zatím je vidět, že tato koncepce přináší sportovní úspěchy a na kultovní stadion v Drnovicích přilákala velmi dobré divácké návštěvy.

Domácí Hanácká Slavia má opačné starosti v podobě boje o záchranu této soutěže, které si v Kroměříži velmi vážíme. I proto se vedení klubu spolu s realizačním týmem snažilo během zimní přípravy tým vhodně doplnit. Oproti soupeři je tým složený spíše z hráčů regionu doplněných o vlastní odchovance. O pohybech v kádru jsme informovali zde a přehled přípravných zápasů je uveden zde. V týdnu před utkáním klub uspořádal i menší tiskovou konferenci, o které jsme informovali zde.

V prvním vzájemném zápase hraném na podzim 2023 na stadionu v Drnovicích jasně dominoval MFK Vyškov, který vyhrál vysoko 5:1.


Informace ke vstupenkám jsou standardně zde včetně zvýhodněného předprodeje online vstupenek přes Ticketportal zde.


Akreditační podmínky a vstup pro zástupce tisku a médií jsou uvedeny zde.


Otevřen bude klubový fanshop, bufety a u vstupu si můžete za 10,- Kč zakoupit slosovatelný bulletin Hanáček, na který se dají vyhrát věcné ceny.


Sobota 2.3.2024 od 14:30 hodin

SK HS Kroměříž – MFK Vyškov

Rozhodčí:

HR: Opočenský Vojtěch

AR1: Váňa Jan

AR2:Zoufalý David

Delegáti:

Kordula Antonín

Stodůlka Adam

Minulé utkání našeho dnešního soupeře

MFK Vyškov – FK Dukla Praha 2:0 (2:0)

Branky: 25. Bayo, 39. Štěpánek.


Soupiska našeho soupeře je uvedena zde

Oficiální web s výsledky a informacemi k F:NL je zde

FC Vysočina - Nový ročník FORTUNA:Národní ligy je... | Facebook

Videoportál, s přenosy, záznamy a sestřihy zápasů je na sporttotal.cz

sporttotal.tv - Live Sport Str - Apps on Google Play

Nejen na toto utkání si můžete vsadit u Tipsport. cz zde

Online manuál značky Tipsport

Přehled všech partnerů klubu je zde

https://hanackaslavia.cz/partneri

Facebook

ne 30.11.

Včera jsme zakončili sezónu společně se všemi trenéry našeho klubu. Děkujeme za...

čt 27.11.

Zima, nezima - odtrénováno 💪🏻🥶

st 26.11.

Pomozme společně malé Liliance!❤️Budeme moc rádi za každou podporu nebo sdílení....

po 17.11.

🧸 Náš klub podpořil charitativní háčkovací maraton v...

po 10.11.

Fotogalerie z posledního utkání podzimní části proti B-týmu Baníku Ostrava.Celé...

po 10.11.

Podzim jsme uzavřeli duelem s rezervou Baníku Ostrava. Po výsledku 0:2 se body stěhovaly na sever...

so 8.11.

🎙️HODNOCENÍ TRENÉRA PO POSLEDNÍM ZÁPASE PODZIMNÍ ČÁSTI

so 8.11.

🔚| PROHRA S REZERVOU BANÍKU OSTRAVA

so 8.11.

📋| ZÁKLADNÍ SESTAVAProti Baníku B nastoupíme v této základní sestavě...

so 8.11.

💰| VSAĎ SI U CHANCEPodívej se, jak to vidí náš partner, který vypsal kurzy na...

so 8.11.

⚽️ DNES HRAJÍ HANÁCI ❤️🤍

pá 7.11.

Dnešní trénink za námi a zítřejší zápas před...

Přejít na Facebookový profil ›

Youtube

not found

Rozhovory

po 4.8.

Zápas jsme nezabalili, ale šance na zvrat byly minimální, říká trenér

"Výsledkově jsme utkání nezvládli, ale týmu pořád věřím. Charakterově jsou kluci zdraví, poctivě pracují. Věřím, že kvalitu máme a že fotbalový Bůh existuje a vrátí nám to. Potřebujeme čas a trpělivost." míní kouč Hanácké Slavie Václav Stráník.

čt 31.7.

Frustrace, naštvání, zklamání. Body si musíme vzít někde venku, ví Hlinka

Chvíli po zápase zůstal na ploše opřený o zábradlí a s diváky rozebíral nepovedený zápas. Také fotbalistu Kroměříže Marka Hlinku středeční porážka 2:3 s Ústím nad Labem pořádně štvala. Zkušený slovenský zadák své pocity po dalším domácím nezdaru těžko popisoval.

po 21.7.

Brankář Mucha při premiéře za Kroměříž chytil penaltu: Chybělo nám víc štěstí

Při premiéře v dresu Kroměříže zneškodnil penaltu, ale velkou radost z toho brankář Filip Mucha neměl. Hanácká Slavia totiž v prvním duelu po návratu do Chance Národní Ligy podlehla Viktorii Žižkov 1:2 a rozhodně nepotěšila více než dvanáct stovek diváků, které na Stadion Jožky Silného v sobotu odpoledne vyrazily. Výhru slavil soupeř z Prahy.

po 30.6.

Nový trenér, nové výzvy. Richard Polák přináší zkušenosti i jasnou vizi

SK Hanácká Slavia Kroměříž vstupuje do druholigové sezóny s novým hlavním trenérem. Tým povede Richard Polák, trenér s bohatými zkušenostmi z mládežnického i dospělého fotbalu, který během své kariéry prošel celou řadou klubů v České republice i na Slovensku. Nyní přichází do Kroměříže s cílem navázat na dosavadní herní styl a zároveň dodat týmu novou energii. Jaká je jeho trenérská filozofie, co od týmu očekává a jaký vzkaz posílá fanouškům před startem sezóny? Zeptali jsme se přímo hlavního trenéra:

Všechny rozhovory ›