18. červen 2024

HANÁCI ZNAJÍ JMÉNO NOVÉHO TRENÉRA

Náš klub již zná složení nového realizačního týmu do soutěžního ročníku 2024/2025

Novým trenérem Á-týmu SK Hanácká Slavia Kroměříž se stává Roman Dobeš. Tento pětačtyřicetiletý kouč přichází z týmu FC Zlín, kde postupně působil u dorosteneckých kategorií a naposledy i jako asistent trenéra v béčku hrající MSFL. Bohatou má i hráčskou kariéru. V týmu FC Zlín si zahrál druhou i první ligu. Zkušenosti nasbíral i ve slovenském AS Trenčín, či gruzínském FC Dinamo Tbilisi. V nejvyšší soutěži si starty připsal také v Bohemians Praha. Jako hráč působil v letech 2013 - 2014 i v našem klubu.

V realizačním týmu, který bude mužstvo chystat na MSFL, došlo mimo hlavního trenéra i k dalším změnám. Na postu asistenta trenéra bude nově působit Jan Podolák, který již v minulosti trenérsky v klubu byl. Následně jeho cesta vedla přes mládežnické týmy FK Dukla Praha, 1. FC Slovácko a poslední pracovní náplní byl slovenský klub FK Železiarne Podbrezová, kde trénoval kategorii U19.

V realizačním týmu nadále zůstává jako trenér brankářů Radek Petr, jako masér a fyzioterapeut Jiří Libenský a kondičním trenérem zůstává Martin Snídal. Nově bude jako vedoucí mužstva působit dosavadní asistent trenéra a hráč B-týmu Martin Surynek.

Cílem nově složeného realizačního týmu bude v první řadě stabilizovat kádr á-týmu a dobrou koncepční prací naplnit cíle, které si společně s vedením stanovili. Vedení klubu hledalo realizační tým k dlouhodobé, koncepční a klubové práci, která bude mít přesah i do jiných faktorů než jen práce se samotným Á-týmem. I tak je jeden ze zásadních cílů návrat profesionální soutěže zpět do Kroměříže. Jsme si však vědomi, že nově vzniklý realizační tým potřebuje k naplnění tohoto cíle čas, trpělivost a toleranci nás všech, aby dostali pro svoji práci patřičný klid a prostor.

Dobeš


S cílem ještě lepší koncepční práce a provázanosti jednotlivých týmů v klubu přichází i další změny v realizačních týmech.

Od léta již plně samostatný a funkční B-tým převzal jako hlavní trenér Radovan Budín, který doposud působil jako trenér U19. Zároveň zůstává v pozici vedoucího trenéra mládeže, aby dokázal propojovat jednotlivé principy napříč celým klubem. B-tým díky dalšímu postupu z 1. A třídy do Krajského přeboru se stane ještě více cíleným mužstvem pro přechod mladých hráčů z mládeže do mužů. Zároveň však bude sloužit pro herní vytížení hráčů á-týmu. Celý proces a nastavení tohoto týmu bude v souladu s Á-týmem a mládeží, tak aby byl dobrým pojítkem mezi těmito důležitými věkovými rozdíly.

Do pozice hlavního trenéra U19 a vedoucího trenéra dorostu přichází nově Václav Stráník. Václav naposledy působil jako hlavní trenér U19 v FC Baník Ostrava, kam přišel z 1. FC Slovácko. Ke kategorii U16 nově přichází Rudolf Navrátil, který v loňském soutěžním ročníku trénoval v SFK ELKO Holešov.

Poslední novou tváří je Michal Vojtíšek. Ten se postupně zapojí k nejmenší školičce a pomůže v klubu s rozvojem nejmladších Hanáků. Michal působil mnoho let v klubu 1. FC Slovácko, kde prošel mnoho pozic jako trenér, či šéftrenér. Jsme velmi rádi, že si po krátké fotbalové pauze vybral náš klub ke spolupráci.


Jak vidíte v klubu dochází k mnoha změnám a došlo zároveň k příchodu plno odborníků ke zkvalitnění práce celého klubu. I nadále je pro nás prioritou součinnost výchovy hráčů mládeže spolu s kvalitním a cíleným přechodem mladých hráčů do mužského fotbalu a celkově propojení mezi mládeží a mužskými kategoriemi. Tak jak všechno i tento projekt potřebuje svůj čas, aby si všichni členové klubu nastavili pracovní náplně a mohli společně plnit cíl, a to rozvoj klubu SK Hanácká Slavia Kroměříž a jednotlivých hráčů v něm.

Facebook

so 20.7.

Béčko dnes remizovalo s Kvasicemi ❤️🤍

so 20.7.

Muži si dnes připisují výhru proti @msk_povazskabystrica ❤️🤍⚽️

so 20.7.

📸 Muži 🆚 @msk_povazskabystrica ❤️🤍

so 20.7.

Béčko dnes v rámci soustředění v Lanžhotě odehraje své další...

so 20.7.

🔁 NOVÁ POSILAKádr mužů posílí výrazná tvář, a to...

pá 19.7.

Muži pokračují v přípravě, v sobotu vyzvou na domácí půdě @msk_povazskabystrica...

pá 19.7.

Program mládeže 🔴⚪️

st 17.7.

Béčko dnes vítězí v @tjzdounky ❤️🤍

út 16.7.

Béčko zítra čeká další přípravné utkání s @tjzdounky...

so 13.7.

Béčko dnes zvládlo vítězně utkání s @fklubna1959 ❤️🤍

so 13.7.

𝐊𝐎𝐍𝐄𝐂 / Dnes si připisujeme výhru proti @fcslovanrosice...

so 13.7.

Program přípravných utkání mládeže 🔴⚪️

Přejít na Facebookový profil ›

Youtube

st 11.10.

SK Hanácká Slavia Kroměříž - SK Slavia Praha

st 7.6.

MEZINÁRODNÍ TURNAJ O POHÁR JOŽKY SILNÉHO 2023

ne 7.5.

HANÁCI DO TOHO!

pá 20.5.

Nová identita

po 11.4.

MEZINÁRODNÍ TURNAJ O POHÁR JOŽKY SILNÉHO - los

út 1.6.

Den dětí (2021)

čt 13.5.

10 let od poháru (5. díl)

st 12.5.

10 let od poháru (4. díl)

st 12.5.

10 let od poháru (3. díl)

po 10.5.

10 let od poháru (2. díl)

ne 9.5.

10 let od poháru (1. díl)

čt 11.3.

Fanshop

Přejít na Youtube kanál ›

Rozhovory

po 13.11.

Rozhovor Deníku.cz s Markem Jaroněm

Střelec vítězné branky Hanáků z posledního zápasu odpovídal na dotazy redaktora Libora Kopla

út 7.11.

Rozhovor Deníku.cz s Petrem Zavadilem

Jeden z nejlepších hráčů Hanáků odpovídal na dotazy redaktora Libora Kopla

st 1.11.

Rozhovor Deníku.cz s Martinem Ondou

Trenér Martin Onda podal první komentáře k převzetí druholigové Hanácké Slavie a odchodu z divizního FC Strání

po 30.10.

Rozhovor Deníku.cz s Karlem Heinzem

Sportovní ředitel Karel Heinz odpověděl na první dotazy regionálního serveru denik.cz ohledně angažování nového trenéra Martina Ondy

Všechny rozhovory ›