11. prosinec 2023

Dorostenci mají za sebou podzimní část

Trenéři jednotlivých kategorií hodnotí podzimní část sezóny

Kategorie U19

Soutěž: MSDL st.

Umístění: 7. místo

Nejlepší střelci: Pospíšil Jakub (5 branek), Kratov Abdusalam (4 branky), Čečetka David, Avramov Viktor, Buksa Oldřich (3 branky)

Soupiska hráčů + Realizační tým

Hodnocení hlavního trenéra (Radovan Budín):

Celkově musím hodnotit podzimní část pozitivně. Dokázali jsme získat dost bodů, a hlavně odehrát mnoho velmi kvalitních zápasů. V mnoha z nich jsme se prezentovali nastavenými principy a herním projevem. Tým, který loni postoupil z nižší soutěže jsme v létě vhodně doplnili a věřili, že letos nebudeme mít problém se záchranou v soutěži. Dobrými výkony jsme se prezentovali i se zvučnějšími týmy. Jsem rád, že jsme se prezentovali atraktivní hrou podpořenou ochotou běhat ve vyšších intenzitách. Celkově naše hra byla založená na vyšším postavení a snaze být po větší část utkání aktivní. Výsledkově jsem spokojený a postavení v tabulce zřejmě odpovídá našim aktuálním možnostem. Do zimního přípravného období jsou cíle jasně dané a netýkají se pouze naší kategorie. Rádi bychom hráče více zařadili do mužské kategorie, kde budeme pracovat na jejich postupném přechodu. Dále doplnit tým o mladé hráče, pro které bude opět vhodný posun dalším krokem v jejich růstu.


Kategorie U18

Soutěž: MSDD-E st.

Umístění: 13. místo

Nejlepší střelci: Tureček Lukáš (7 branek), Pecina Josef (5 branek)

Soupiska hráčů + Realizační tým

Hodnocení hlavního trenéra (Marek Ševeček):

V rámci hodnocení podzimní části nepanuje s umístěním i se získanými body úplná spokojenost. V možnostech týmu bylo získat minimálně o šest bodů více. Největším faktorem je asi nevyrovnanost výkonů v jednotlivých zápasech, kdy jsme byli schopni odehrát výsledkově i herně velmi dobré zápasy (St. Město, Opava, Vsetín, N. Jičín, Přerov, Hranice) a naopak zápasy, kdy jsme herně propadli (Vítkovice, Havířov, Valašské Meziříčí, Rýmařov atd.). Velký vliv na tyto nevyrovnané výkony může mít i velká fluktuace hráčů na jednotlivých postech v sestavě i celkově velký počet hráčů, a to 33, kteří zasáhli méně či více do zápasů. Tyto situace, ale zápasy B týmů provázejí a nezbývá než se na ně v zimní přípravě zaměřit a v jarní části stabilizovat herní projev týmu.

Kategorie U17

Soutěž: MSDL ml.

Umístění: 13. místo

Nejlepší střelci: Zichala David, Jakeš Pavel (6 branek), Stavinoha Lukáš (3 branky)

Soupiska hráčů + Realizační tým

Hodnocení hlavního trenéra (Petr Sukup):

Po minulém ročníku to byl pro kategorii U17 posun do vyšší soutěže. Věděli jsme, že soutěž bude náročnější a hned od začátku přípravy jsme pracovali s intenzitou a náročností vybraných cvičení. Jsem rád, že hned v prvním kole nás čekal kvalitní soupeř z Olomouce, a i když jsme prohráli vysokým rozdílem, tak nám zápas dal spoustu informací a zkušeností do další práce. Věděli jsme, že budeme potřebovat alespoň pár kol, abychom si zvykli na tempo a intenzitu utkání oproti předchozímu ročníku v MSDD. To se nám vše potvrdilo a zápas od zápasu jsme se zlepšovali ve všech činnostech. Celkový herní projev nebyl špatný a ve většině zápasů jsme plnili zadané herní principy. Samozřejmě bylo i pár zápasů, kdy jsme nebyli trpěliví anebo naopak zbrklí. Na základě toho jsme se sami zbytečně dostávali pod tlak soupeře. Do jarní části se musíme zaměřit u některých hráčů na různé detaily, abychom ještě dokázali i posunout týmový výkon. Následně se musíme vyvarovat zbytečným až naivním chybám, které soupeř dokázal většinou využít, a i na základě toho jsme nedokázali dotáhnout více zápasů do vítězného konce. To se samozřejmě projevilo na umístění v tabulce, kde jsme obsadili se 14 body 13. místo.

Kategorie U16

Soutěž: MSDD-E ml.

Umístění: 13. místo

Nejlepší střelci: Tureček Lukáš (7 branek), Pecina Josef (5 branek)

Soupiska hráčů + Realizační tým

Hodnocení hlavního trenéra (Ondřej Fojtík):

Celý podzim nás provázely dvě věci. Zaprvé jsme nedokázali hrát konstantně celých 90 minut. Vždycky jsme jeden poločas odehráli katastrofálně a druhý lépe. Za celou dobu jsem si nedokázal vysvětlit čím by to mohlo být, protože se ty poločasy střídaly. Jednou to byl první poločas špatný, druhý lepší a v dalším zápase naopak. Druhá věc, která nás trápila a provázela nás od prvního utkání, byla slabá a neproduktivní hra v poslední útočné třetině hřiště. Z toho svědčí i to, že máme jeden z nejhorších útoků v celé soutěži. Tohle si dávám jako osobní trenérský cíl do jarní přípravy, abychom tohle zlepšili a kluky jsem v této herní činnosti posunul výše i vzhledem do dalších let jejich kariéry. Naopak si myslím, že naše defenzivní práce byla docela slušná, vyjma zápasu s HFK Olomouc, kde jsme dostali výprask, ale tam to utkání bylo herně po celých 90 minut nepovedené, a naopak Olomouc ukázala, že právem hraje o prvenství v soutěži.


Facebook

čt 18.4.

📸 Muži 🆚 @sigma_olomouc ❤️🤍

st 17.4.

𝐊𝐎𝐍𝐄𝐂 / Z Olomouce dnes odjíždíme bez bodů. ❤️🤍

st 17.4.

𝐌𝐀𝐓𝐂𝐇𝐃𝐀𝐘 / Dnes hrají Hanáci.❤️🤍...

út 16.4.

Kategorie U7 a pohybová školička na OFS turnaji v Prusinovicích👏Bylo to dneska super!...

út 16.4.

V neděli 14. května sehrála kategorie U10 druhý zápas soutěže starších...

út 16.4.

Hanáky čeká náročný anglický týden, ve kterém budou bojovat o velmi...

ne 14.4.

📸 U14 🆚 @1.hfkolomouc 🔴⚪️

ne 14.4.

📸 U15 🆚 @1.hfkolomouc 🔴⚪️

ne 14.4.

𝐊𝐎𝐍𝐄𝐂 / Dnes to bohužel nevyšlo, z Prahy odjíždíme bez...

ne 14.4.

𝐌𝐀𝐓𝐂𝐇𝐃𝐀𝐘 / Za chvíli začínáme. Dnes nás...

so 13.4.

Béčko zvládlo vítězně domácí utkání se Starým Městem...

pá 12.4.

Přejít na Facebookový profil ›

Youtube

st 11.10.

SK Hanácká Slavia Kroměříž - SK Slavia Praha

st 7.6.

MEZINÁRODNÍ TURNAJ O POHÁR JOŽKY SILNÉHO 2023

ne 7.5.

HANÁCI DO TOHO!

pá 20.5.

Nová identita

po 11.4.

MEZINÁRODNÍ TURNAJ O POHÁR JOŽKY SILNÉHO - los

út 1.6.

Den dětí (2021)

čt 13.5.

10 let od poháru (5. díl)

st 12.5.

10 let od poháru (4. díl)

st 12.5.

10 let od poháru (3. díl)

po 10.5.

10 let od poháru (2. díl)

ne 9.5.

10 let od poháru (1. díl)

čt 11.3.

Fanshop

Přejít na Youtube kanál ›

Rozhovory

po 13.11.

Rozhovor Deníku.cz s Markem Jaroněm

Střelec vítězné branky Hanáků z posledního zápasu odpovídal na dotazy redaktora Libora Kopla

út 7.11.

Rozhovor Deníku.cz s Petrem Zavadilem

Jeden z nejlepších hráčů Hanáků odpovídal na dotazy redaktora Libora Kopla

st 1.11.

Rozhovor Deníku.cz s Martinem Ondou

Trenér Martin Onda podal první komentáře k převzetí druholigové Hanácké Slavie a odchodu z divizního FC Strání

po 30.10.

Rozhovor Deníku.cz s Karlem Heinzem

Sportovní ředitel Karel Heinz odpověděl na první dotazy regionálního serveru denik.cz ohledně angažování nového trenéra Martina Ondy

Všechny rozhovory ›