25. únor 2024

Dlouhá série zimních aktivit přípravek pokračuje

Přinášíme další díl reportů ze zimních turnajů a zápasů přípravek

Kategorie U7 a pohybová školička rn 2017 a mladší se na turnaji v Morkovicích představila v hojném počtu

Horní řada zleva: Jakub Dvořák, Mikuláš Nedbal, Adam Večeřa, Štěpán Čermák, Tobiáš Navrátil, Tobias Kolkus, Tadeáš Knebl, Šimon Výrostek, Stanislav Brázda. Dolní řada zleva:
Matěj Talášek, Nikola Permedlová, Šimon Hanák, Adam Tepera, Matěj Sekyra, Vojtěch Maceja, u trenérky Štěpán Maceja. Trenéři:Michaela Macejová, Michaela Nohýlová, Pavel Výrostek.
V sobotu 10. února se kategorie U10 rn 2014 účastnila dalšího z trianglů MiniMorava v Novém Jičíně určeného pro ročníky 2014 a 2013. Čekalo nás sedm zápasů s nanejvýš atraktivními a kvalitními soupeři – Baníkem Ostrava, FC Kyjovem 1919, FK Novým Jičínem, TJ Valašským Meziříčím, výběrem Valašské fotbalové akademie a MFK Frýdkem-Místkem. Ve srovnání s naším posledním vystoupením zde v prosinci 2023 bylo možné pozorovat velký pokrok zejména v oblasti nasazení a týmové spolupráce. Výrazně se zlepšila také útočná fáze – každý z hráčů vystřelil na bránu a každý vsítil alespoň jeden gól. Statistiky zúčastněných fotbalistů jsou následující: Tomáš Buksa:1 gól; Filip Netopil 3 góly; Matyáš Srněnský 1 gól; Jakub Vybíral 3 góly; Michael Knebl 3 góly; Daniel Zapletal 4 góly; Ignác Myšák 6 gólů; Matthias Kolkus 2 góly; David Oračko 1 gól. Za nejpovedenější vystoupení lze považovat bezesporu zápas proti staršímu ze dvou přítomných týmů Baníku Ostrava, v němž naši hráči dokázali otočit průběžný výsledek 0:3 na konečný 6:3. Bylo to možné díky obrovskému úsilí, vzájemnému burcování a velké obětavosti nasazených hráčů, kteří přitom obdrželi (a také rozdali) nejednu ránu. Přičteme-li k tomu pěkné slunečné počasí, je možné považovat cestu do Nového Jičína za velmi úspěšnou.

Na fotografii zleva: Ignác Myšák (U11 rn 2013), Matyáš Srněnský, Michael Knebl, Filip Netopil, Matthias Kolkus, Tomáš Buksa, Daniel Zapletal, Jakub Vybíral, David Oračko.


Kategorie U11 rn 2013 na fotbalovém trianglu ve Viganticích. Celkem odehráli 5 zápasů v řadě systémem 7+1.

horní řada zleva: Školoudík Šimon, Stavjaník Adam, Tesař Daniel, Droščák Petr, Zlámal Jaroslav, Man Robert, Moravčík Matyáš. dolní řada zleva: Morong David, Frajt Michal, Mikulík Maxmilián, Kuneš Petr brankář. Trenér: Lutonský Tomáš.V neděli 11.2 se kategorie U9 rn 2015 představila na turnaji v Morkovicích. Kluci střídali lepší zápasy s těmi horšími. I tak jim to stačilo na pěkné 2.misto. Tomáš Fojt si odvezl cenu za nejlepšího hráče. Děkujeme rodičům za skvělou podporu kluků.

Zleva: Sova Antonín, Fojt Tomáš, Weber Ondřej, Nachlinger Daniel, Konečný Tobiáš, Humpa Vít, Ležák Jáchym. trenér: Konečný Miroslav.Kategorie U10 rn 2014 přijala pozvání na mini turnaj Laso cup pro kategorii U9 rn 2015, kdy naše U9 byla na turnaji v Měníně. První zápas se hráči nemohli adaptovat na systém 4+1 na malém prostoru a na rychlost hry, kterou měli soupeři velmi kvalitní. Poslední zápas proti domácímu Slovácku vypadal z naší strany nejlépe a mohl jsem být s výkonem spokojený.

Zleva: Vonka Michal, Netopil Filip, Knebl Michael, Kolkus Matthias, Vysekal Petr, Vonka Martin, Srněnský Matyáš, Švrčina Jáchym, Vybíral Jakub. Trenér: Steiner David.


Kategorie U9 rn 2015 se 17.2 představila na silně obsazeném turnaji v Měníně. Až na poslední zápas se suverénním vítězem z Komořan jsme byli všem týmům vyrovnaným soupeřem. Dnes bohužel rozhodovala kvalita před oběma brankami, kde jsme se trápili. Klukům bych chtěl poděkovat za skvělou bojovnost a věřím že nás tahle zkušenost posune dopředu.

Zleva: Skácel Dominik, Konečný Tobiáš, Fojt Tomáš, Ležák Jáchym, Mlčák Jan, Steiner Mikuláš, Permedla Alexandr, Humpa Vít, Hýsek David. Trenér: Konečný Miroslav


Kategorie U11 rn 2013 přijala pozvání na přípravné utkání v Prostějově, kde si zahráli hodinu a půl systémem 5+1.

Další akci tato kategorie zvládla hned v sobotu 17.2. kde odehrála tři utkání v Brně. Zápasy se hrály po 30 minutách systémem 7+1. Výsledkově z toho byla výhra pouze a dvě porážky.

Zleva: Hlaváč Jáchym, Lejsal Jan, Zlámal Jaroslav, Stavjanik Adam, Droščák Petr, Zavřel Petr, Petráš Ondřej, Frajt Michal, Tesař Daniel, Morong David. Ležící zleva: Moravčík Matyáš, Mikulík Maxmilián.


Kategorie U7 rn 2017 se zúčastnila dalšího halového turnaje, tentokrát v Němčicích nad Hanou. Dva týmy Hanácké Slávie porovnaly své síly s týmy 1.SK Prostějov, FK Nové sady, SK Sigma Olomouc a FC Boskovice. Kluci zabojovali v osmi vyrovnaných zápasech a odnesli si cenné zkušenosti do dalších turnajů. Turnaj se hrál bez umístění.

Zleva: Kristián Dostál, Matyáš Dejmek, Stanislav Brázda, Tadeáš Knebl, Šimon Výrostek, Tobiáš Navrátil, Tomáš Homola a Tomáš Koza. Trenéři: Pavel Výrostek, Michaela Nohýlová

Kategorie U8 rn 2016 se v sobotu 17.2. zúčastnila halového turnaje v Němčicích nad Hanou, který pořádal 1. SK Prostějov. Dalšími účastníky byli 1. HFK Olomouc a FK Šumperk. Hrálo se každý s každým a to hned tříkolově. Po zápasech které hráči opravdu odjezdili a odmakali, přišli i slabší chvilky a proto si v součtu kategorie U8 odvážela celkové 3.místo. Chtěli bychom poděkovat rodičům za velmi dobrou kulisu, kdy to chvílemi i vypadalo že jsme doma ve vlastní hale.

Zleva : Jáchym Zbranek, Martin Pospíšil, Václav Sláma, Benedikt Šubík, Jan Konečný, Jan Surý, Vojtěch Linhart a Lukáš Akwei. Ležící : Jakub Račko. Trenér: Alois Štěpánů
Dalšího turnaje se tato kategorie U8 zúčastnila v sobotu 24.2. a to v hale v Měníně, který pořádal FC Sparta Brno. Dalšími týmy byly: SK Líšeň, TJ Komořany, FC Ivančice a FK Říčany.
Před vynikající kulisou, kterou obstarávali rodiče našich hráčů, si U8 po penaltovém rozstřelu odvážela 4. místo kdy nestačila na FK Říčany.
Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen hráč HS Kroměříž - Martin Pospíšil


Zleva: Martin Pospíšil, Václav Sláma, Benedikt Šubík, Vojtěch Linhart, Jan Konečný a Tomáš Koza Ležící zleva: Jakub Račko a Radim Spáčil. Trenér Alois Štěpánů


Facebook

so 20.7.

Béčko dnes remizovalo s Kvasicemi ❤️🤍

so 20.7.

Muži si dnes připisují výhru proti @msk_povazskabystrica ❤️🤍⚽️

so 20.7.

📸 Muži 🆚 @msk_povazskabystrica ❤️🤍

so 20.7.

Béčko dnes v rámci soustředění v Lanžhotě odehraje své další...

so 20.7.

🔁 NOVÁ POSILAKádr mužů posílí výrazná tvář, a to...

pá 19.7.

Muži pokračují v přípravě, v sobotu vyzvou na domácí půdě @msk_povazskabystrica...

pá 19.7.

Program mládeže 🔴⚪️

st 17.7.

Béčko dnes vítězí v @tjzdounky ❤️🤍

út 16.7.

Béčko zítra čeká další přípravné utkání s @tjzdounky...

so 13.7.

Béčko dnes zvládlo vítězně utkání s @fklubna1959 ❤️🤍

so 13.7.

𝐊𝐎𝐍𝐄𝐂 / Dnes si připisujeme výhru proti @fcslovanrosice...

so 13.7.

Program přípravných utkání mládeže 🔴⚪️

Přejít na Facebookový profil ›

Youtube

st 11.10.

SK Hanácká Slavia Kroměříž - SK Slavia Praha

st 7.6.

MEZINÁRODNÍ TURNAJ O POHÁR JOŽKY SILNÉHO 2023

ne 7.5.

HANÁCI DO TOHO!

pá 20.5.

Nová identita

po 11.4.

MEZINÁRODNÍ TURNAJ O POHÁR JOŽKY SILNÉHO - los

út 1.6.

Den dětí (2021)

čt 13.5.

10 let od poháru (5. díl)

st 12.5.

10 let od poháru (4. díl)

st 12.5.

10 let od poháru (3. díl)

po 10.5.

10 let od poháru (2. díl)

ne 9.5.

10 let od poháru (1. díl)

čt 11.3.

Fanshop

Přejít na Youtube kanál ›

Rozhovory

po 13.11.

Rozhovor Deníku.cz s Markem Jaroněm

Střelec vítězné branky Hanáků z posledního zápasu odpovídal na dotazy redaktora Libora Kopla

út 7.11.

Rozhovor Deníku.cz s Petrem Zavadilem

Jeden z nejlepších hráčů Hanáků odpovídal na dotazy redaktora Libora Kopla

st 1.11.

Rozhovor Deníku.cz s Martinem Ondou

Trenér Martin Onda podal první komentáře k převzetí druholigové Hanácké Slavie a odchodu z divizního FC Strání

po 30.10.

Rozhovor Deníku.cz s Karlem Heinzem

Sportovní ředitel Karel Heinz odpověděl na první dotazy regionálního serveru denik.cz ohledně angažování nového trenéra Martina Ondy

Všechny rozhovory ›