10. květen 2023

ZebraStores novým partnerem mládeže

ČESKÁ SÍŤ SPORTOVNÍCH E-SHOPŮ ZEBRASTORES PODPORUJE MLÁDEŽ SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ

Společnost ZebraStores, významná česká síť e-shopů se sportovním vybavením se sídlem a prodejnou v Kroměříži, navázala na začátku dubna 2023 spolupráci s významným fotbalovým klubem SK Hanácká Slavia Kroměříž. Součástí spolupráce je finanční podpora mládežnických týmů SK Hanácká Slavia Kroměříž od přípravek až po juniorské týmy.

"Dlouhodobě kladu v českém fotbale důraz na podporu mládeže a výchovu dalších fotbalových talentů a jsem proto rád, že jsme jako ZebraStores mohli navázat spolupráci s SK Hanácká Slavia Kroměříž, významným sportovním klubem zdejšího regionu s rozsáhlou mládežnickou základnou", řekl ke spolupráci jednatel společnosti ZebraStores s.r.o. Václav Salač.

Spolupráce společnosti ZebraStores a SK Hanácká Slavia Kroměříž bude postavena na finanční podpoře mládežnických týmů SK Hanácká Slavia Kroměříž, zejména kategorií U12-U19.

"Jsme rádi, že se nám se společností ZebraStores podařilo navázat spolupráci a stane se tak výrazným partnerem našeho klubu. Jako SK Hanácká Slavia Kroměříž si na práci s mládeží zakládáme a shodujeme se s Václavem Salačem ve vizi nutnosti podpory malých fotbalistů i fotbalistek", dodal k čerstvě smluvené spolupráci předseda představenstva SK Hanácká Slavia Kroměříž Karel Heinz.


KAREL HEINZ, předseda představenstva SK Hanácká Slavia Kroměříž:

Co si od spolupráce se společností ZebraStores slibujete a na jakých projektech se budete společně podílet?

Již od prvního okamžiku, co jsme od roku 2015 jako nový výbor začali fungovat pro Hanáckou Slávii bylo jednou z našich priorit, mimo sportovní vedení klubu zajišťovat klub i finančně a musím se přiznat, že to není vůbec jednoduché dokázat navázat s nějakou firmou spolupráci a přivést potencionální sponzory k financování sportu jako takového. Díky za všechny naše partnery, kteří se rozhodli nám na sport přispět a tím pádem i s námi sdílet náš sportovní život. Jsem velmi rád, že našim novým hlavním partnerem mládeže se stává společnost ZebraStore, která má ke sportu velmi blízko již díky sportovnímu sortimentu, který společnost nabízí, ale i díky jednateli firmy v podobě pana Mgr. Václava Salače, který je i zároveň fotbalovým funkcionářem, hráčem a trenérem v jedné osobě. Od vzájemné spolupráce si slibujeme vzájemný možný rozvoj v oblasti e-commerce a podporu při prezentaci našich sportovních či společenských akcí. V letošním roce by se mělo zcela jistě jednat o spolupráci při konání dětského dne v úterý 6. 6. 2023, kdy budeme společně představovat v odpoledních hodinách na našem stadionu Jožky Silného našeho nového maskota „Hanáčka“, který by měl od toho okamžiku provázet naše děti jejich sportovním růstem a měl by být nedílnou postavou při fungování našeho klubu v budoucnosti. Všichni se na tento dětský den těšíme a jsme všichni velmi zvědaví, jak nám ho naši nejmenší mezi sebe přijmou. Dále jsme se s panem Salačem dohodly, že se budou s námi podílet i na oslavách ke 120 letům založení našeho klubu, které se budou konat v sobotu 24. 6. 2023 opět v prostorách stadionu Jožky Silného, a také na Adventu Hanácké Slavie, plánovaném na sobotu 9. 12. 2023.

Jak a v čem konkrétně se podpora ze strany ZebraStores promítne do tréninků a rozvoje mládežnických týmů SK Hanácká Slavia Kroměříž?

Spolupráce se společností ZebraStore nám přinese možnosti investovat do rozšíření materiálního, či technického zázemí pro naše týmy a celkový rozvoj mládeže ve všech směrech.

Jaké jsou ambice a přístup SK Hanácká Slavia Kroměříž k vedení a výchově mládeže?

Výchovný proces je velmi zodpovědná záležitost a my se snažíme, aby naši hráči od nás dostali ty nejlepší výchovné a sportovní základy a společně ve spoluprací se školou a rodiči jsme z nich vychovali slušné pracovité lidi a sportovce, kteří svůj oblíbený sport budou celý život milovat a je jedno na jaké úrovni zrovna působí. A pokud se nám navíc podaří z nich i vychovat hráče pro náš A tým, ligu či dokonce pro reprezentaci, bude to pro nás ta největší odměna.


VÁCLAV SALAČ, jednatel společnosti ZebraStores s.r.o.:

Proč jste se jako společnost ZebraStores rozhodli podpořit zrovna klub SK Hanácká Slavia Kroměříž?

Touto spoluprací se spojují významní regionální hráči v oblasti sportu a e-commerce, z mého pohledu je to ideální synergie. Celý život přistupuji ke svému podnikání tak, že by jeho součástí měla být také podpora smysluplných společenských projektů a aktivit. A podporu kluků a holek v jejich lásce k fotbalu tak rozhodně vnímám.

Z jakého důvodu vaše podpora směřuje výhradně do podpory mládeže?

Český sport je v Česku ve srovnání s okolními zeměmi výrazně podfinancovaný a nejmenší důraz se paradoxně klade na mládež a její rozvoj. Tak dlouho jsme žili z historických úspěchů, až najednou chybí nová generace, která by byla v rámci minimálně evropského fotbalu konkurenceschopná. Proto jsem se rozhodl jménem ZebraStores podpořit právě mládež v nejvýznamnějším fotbalovém klubu v kroměřížském regionu. Aby nám jednou zase vyrostli fotbalisti, kteří nám všem budou dělat radost.

Z vašeho pohledu je tedy špatně nastavená podpora mládežnického fotbalu směrem od Fotbalové asociace?

Ve vedení FAČR nyní bohužel rozhoduje většina, která má jiné starosti, než podporovat a rozvíjet naši fotbalovou mládež na každém městě nebo vesnici. To jsou témata příliš vzdálená jejich mocenským zájmům. A zatímco nějaký program nebo projekt na podporu mládeže v Česku neexistuje, je to bohužel na aktivitě a přístupu každého z nás, každého klubu a funkcionáře, co je denně na hřišti, pomáháme si sami.


ZebraStores

Facebook

st 12.6.

Program mládeže ❤️🤍

ne 9.6.

V dnešním prosluněném dopoledni v rámci posledního turnaje OFS v Kroměříži se...

so 8.6.

Béčko zvládlo vítězně utkání s Mladcovou a stalo se tak vítězem 1. A...

pá 7.6.

Béčko hraje v sobotu v Mladcové ❤️🤍

st 5.6.

Program mládeže ❤️🤍

út 4.6.

https://www.hanackaslavia.cz/clanek.asp?id=PRIPRAVKA-U10-STATECNE-BOJOVALA-VE-FINALE-PLANEO-CUP-514

ne 2.6.

Béčko zvládlo vítězně derby v Těšnovicích ❤️🤍

ne 2.6.

Dnes hraje béčko derby v Těšnovicích ❤️🤍

so 1.6.

📸 Sobota odpoledne 🌧️#mezinarodnipohar #opoharjozkysilneho

so 1.6.

📸 Sobota dopoledne #mezinarodniturnaj #opoharjozkysilneho

pá 31.5.

Dnešním dnem začal víkendový MEZINÁRODNÍ TURNAJ O POHÁR JOŽKY SILNÉHO v...

st 29.5.

Vedení klubu se rozhodlo neprodloužit smlouvu hlavnímu trenérovi. Martin Onda tedy v klubu k 30. 6. 2024...

Přejít na Facebookový profil ›

Youtube

st 11.10.

SK Hanácká Slavia Kroměříž - SK Slavia Praha

st 7.6.

MEZINÁRODNÍ TURNAJ O POHÁR JOŽKY SILNÉHO 2023

ne 7.5.

HANÁCI DO TOHO!

pá 20.5.

Nová identita

po 11.4.

MEZINÁRODNÍ TURNAJ O POHÁR JOŽKY SILNÉHO - los

út 1.6.

Den dětí (2021)

čt 13.5.

10 let od poháru (5. díl)

st 12.5.

10 let od poháru (4. díl)

st 12.5.

10 let od poháru (3. díl)

po 10.5.

10 let od poháru (2. díl)

ne 9.5.

10 let od poháru (1. díl)

čt 11.3.

Fanshop

Přejít na Youtube kanál ›

Rozhovory

po 13.11.

Rozhovor Deníku.cz s Markem Jaroněm

Střelec vítězné branky Hanáků z posledního zápasu odpovídal na dotazy redaktora Libora Kopla

út 7.11.

Rozhovor Deníku.cz s Petrem Zavadilem

Jeden z nejlepších hráčů Hanáků odpovídal na dotazy redaktora Libora Kopla

st 1.11.

Rozhovor Deníku.cz s Martinem Ondou

Trenér Martin Onda podal první komentáře k převzetí druholigové Hanácké Slavie a odchodu z divizního FC Strání

po 30.10.

Rozhovor Deníku.cz s Karlem Heinzem

Sportovní ředitel Karel Heinz odpověděl na první dotazy regionálního serveru denik.cz ohledně angažování nového trenéra Martina Ondy

Všechny rozhovory ›