Úvodní stránka>MLÁDEŽ>U9 MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

U9 - MLADŠÍ PŘÍPRAVKA "A" - ROČNÍK NAROZENÍ 2011 

SEZÓNA 2019/20 - KS KFS ZLÍN

Vyjádření odpovídající sekce FAČR pro přípravky:

"Soutěže přípravek U8 - U11 jsou organizovány pod KFS Zlín, ovšem tam se vede pouze rozpis utkání, výsledky jsme odbourali."

 

FOTO - bude doplněno

 

HRÁČI

BUČEK Radim
CINKL Marco
ČECH Maxmilián
FOJT Marek
FRAJT Lukáš
KAPOUNEK Petr 
KOMENDA Šimon
KOMÍNEK Kryštof
KREJČÍŘ Jiří
LUTONSKÝ Václav
MLČOCH Jan
NOVÁK Adam
OPRAVIL Tobiáš 
OSANU Fabian 
STAVINOHA Matyáš
SVOBODA Nikolas
TAMÁŠ Jiří
TOBOLIČ David
ÚLEHLA Matěj
VÝŠEK Samuel
VEJTASA Adam
ŽELEZNÍK Viliam
ŽIAK Maxim
CELKEM 24

 

REALIZAČNÍ TÝM

Petr Novák - hlavní trenér

721 514 999

petarnovak73@seznam.cz

Tomáš Lutonský - trenér

604 485 253

tomas.lutonsky@seznam.cz

Roman Parobek - trenér, technický vedoucí týmu

604 875 514

parobek.roman@seznam.cz

 

Omluvenky přijímá hlavní trenér přes mobilní telefon, pokud není uvedeno jinak v nominačních e-mailech na zápasy apod.

 

TRÉNINKY 

Od 19.8. do 31.10.2019 STADION NA OBVODOVÉ ULICI 

  • tréninky pondělí*, středa, čtvrtek 17:30-19:00 hod.
  • * pondělní tréninky jsou jen v případě že není zápas
  • ve státní svátky tréninky nejsou pokud trenéři nerozhodnou jinak
  • více upřesňuje předběžný plán níže nebo klubový týdenní plán zde nebo rozpis mistrovské soutěže zde
  • POZOR - vstup na hřiště s umělou trávou je povolen pouze hráčům a členům trenérsko-realizačního týmu, rodiče musí být za oplocením, jedná se o nařízení provozního řádu klubu (zde) . Za dodržování odpovídají trenéři, rodiče či jiný doprovod samozřejmě prosíme o součinnost.

 OD 4.11.2019 do 31.3.2020 TĚLOCVIČNY

  • pondělky 17-18 hod. Hala DM Štěchovice
  • středy 18:30 - 19:30 hod. ZŠ Slovan
  • sraz vždy 15 minut předem v šatně uvnitř tak, abychom se přezuli, převlékli a začali včas. 

Rozpisy tělocvičen jsou také umístěny včas umístěny do klubového plánu na http://www.hanackaslavia.cz/rozpisy-zapasu

  • Poslední trénink v roce 2019 je ve čtvrtek 12.12.2019
  • První trénink v roce 2020 je v pondělí 13.1.2020 

 

PŘEDBĚŽNÝ PLÁN ZÁPASŮ A VYBRANÝCH AKCÍ

 Datum a čas  Místo Poznámka
    Zimní halové turnaje ještě připravujeme, níže je zatím potvrzený stav
1.12.2019 čas bude upřesněn  Morkovice Halový turnaj FC Morkovice - 1 tým 9 hráčů dle nominace - soupeři budou upřesněni
7.12.2019 od 8:00 do 13:00 Púchov (SK) Mikulášský turnaj v hale na umělé trávě - 1 tým 9 hráčů dle nominace - 5 soupeřů ze Slovenska 
22.12.2019 od 8:00 do 16:00 Kroměříž Tělocvična TJ Slavia - Vánoční turnaj - 2 týmy HS U9 - 6 soupeřů z ČR

 

ZÁPASY/UPŘESNĚNÍ/NOMINACE

V pondělí 21.10.2019 od 17:30 hod. odehrají náše 2 týmy mladší přípravky "A" SK HS U9 r.n. 2011 mistrovské utkání v Kroměříži proti SFK ELKO HOLEŠOV U9 r.n. 2011.

Sraz níže nominovaných je v 16:45 hodin v šatně.

Nominace 21 hráčů (tučně vyznačení potvrdili emailem): Buček RadimCinkl Marco, Čech Maxmilián (omluven), Fojt Marek, Frajt Lukáš, Kapounek Petr, Komenda ŠimonKomínek Kryštof, Krejčíř Jiří (omluven), Lutonský Václav, Mlčoch Jan, Novák Adam, Stavinoha Matyáš, Svoboda NikolasTamáš Jiří, Tobolič David (omluven), Úlehla MatějVejtasa Adam, Výšek Samuel, Železník Viliam, Žiak Maxim.    

Další hráči mají volno

Rozesláno e-mailem, potvrďte prosím účast zpětně e-mailem do neděle 20.10.2019 15:00 hodin.  
  
 

ODEHRANÉ ZÁPASY

29.8.2019 - příprava ve Vyškově  - 1 TÝM SK HS KROMĚŘÍŽ U9 - 1 TÝM MFK VYŠKOV U9

9.9.2019 - mistrovský zápas v Kroměříži - 2 TÝMY SK HS KROMĚŘÍŽ U9  - 2 TÝMY SK HS KROMĚŘÍŽ U8

11.9.2019 - mistrovský zápas v Holešově-Všetulích - 2 TÝMY SK HS KROMĚŘÍŽ U9  - 2 TÝMY SFK ELKO HOLEŠOV U9

16.9.2019 - mistrovský zápas v Kroměříži - 2 TÝMY SK HS KROMĚŘÍŽ U9  - 2 TÝMY FC MORKOVICE U9

23.9.2019 - přípravný zápas v Hulíně  - 1 TÝM SK HS KROMĚŘÍŽ U9 - 1 TÝM SK SPARTAK HULÍN U9

25.9.2019 - pohárový turnaj Ondrášovka Cup II.předkolo v Kroměříži -  1 TÝM SK HS KROMĚŘÍŽ U9 - 1 TÝM SK SLOVÁCKÁ VIKTORIA BOJKOVICE U9 - 1 TÝM TJ ZDOUNKY U9 - 1 TÝM 1.FC VIKTORIE PŘEROV U9 - 1 TÝM SK HRANICE U9 - 1 TÝM FK HODONÍN U9. Výsledky jsou uvedeny na webu FAČR zde nebo na webu organizátora zde.

28.9.2019 - přípravný turnaj v Uherském Hradišti - 2 TÝMY SK HS KROMĚŘÍŽ U9 - 2 TÝMY 1.FC SLOVÁCKO U9 - 1 TÝM FK HODONÍN U9. 

30.9.2019 - mistrovský zápas v Kroměříži - 1 TÝM SK HS KROMĚŘÍŽ U9  - 1 TÝM FK CHROPYNĚ U9 (soupeř z kapacitních důvodů postavil jen jeden tým místo obvyklých dvou)

23.9.2019 - přípravné zápasy ve Zdounkách a Kroměříži  - 1 TÝM SK HS KROMĚŘÍŽ U9 proti 1 TÝM TJ ZDOUNKY U9-10 a 1 TÝM SK HS KROMĚŘÍŽ U9 proti 1 TÝM SK HS KROMĚŘÍŽ U10

5.10.2019 - přípravný turnaj v Ostravě - 3 TÝMY SK HS KROMĚŘÍŽ U9 - 2 TÝMY FC BANÍK OSTRAVA U9 - 1 TÝM FC BANÍK OSTRAVA U8, 2 TÝMY FOTBALOVÁ AKDEMIE POGOŇ KRAKOW U9, 1 TÝM FOTBALOVÁ AKDEMIE POGOŇ KRAKOW U8. 

9.10.2019 - pohárový turnaj Ondrášovka Cup v Prostějově kvalifikace o postup do finále -  1 TÝM SK HS KROMĚŘÍŽ U9 - 1 TÝM SK SIGMA OLOMOUC U9 - 1 TÝM 1.SK PROSTĚJOV -  TÝM TJ ZDOUNKY U9 - 1 TÝM SFC OPAVA U9 - 1 TÝM SK UNIČOV U9 - 1 TÝM FK ŠTERNEBRK U9 - 1 TÝM FK CHOCEŇ. Výsledky jsou uvedeny na webu FAČR zde nebo na webu organizátora zde.

14.10.2019 - mistrovský zápas v Kroměříži - 1 TÝM SK HS KROMĚŘÍŽ U9  - 1 TÝM FK BYSTŘICE p.H. U9 (soupeř z kapacitních důvodů postavil jen jeden tým místo obvyklých dvou) 

21.10.2019 - mistrovský zápas v Kroměříži - 2 TÝMY SK HS KROMĚŘÍŽ U9  - 2 TÝMY SFK ELKO HOLEŠOV U9

 

ODKAZ NA ARCHIV  

 

FOTOGALERIE

HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019
HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019
HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019
HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019
HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019
HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019
HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019
HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019
HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019
HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019
HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019
HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019
HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019
HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019
HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019
HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019
HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019
HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019
HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019
HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019
HS U9 Ondrášovka Cup 2.předHS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019kolo 25.9.2019HS U9 Ondrášovka Cup 2.předHS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019kolo 25.9.2019
HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019
HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019
HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019
HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019
HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019
HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019
HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019
HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019
HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019
HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019
HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019
HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019
HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019
HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019
HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019
HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019
HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019
HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019
HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019
HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019
HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019
HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019
HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019
HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019
HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019
HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019
HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019
HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019
HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019
HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019
HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019
HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019
HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019
HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019
HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019HS U9 Ondrášovka Cup 2.předkolo 25.9.2019