Úvodní stránka>MLÁDEŽ>U9 MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

U9 - MLADŠÍ PŘÍPRAVKA "A" - ROČNÍK NAROZENÍ 2011 

SEZÓNA 2019/20 - KS KFS ZLÍN

Vyjádření odpovídající sekce FAČR pro přípravky:

"Soutěže přípravek U8 - U11 jsou organizovány pod KFS Zlín, ovšem tam se vede pouze rozpis utkání, výsledky jsme odbourali."

 

FOTO - bude doplněno

 

HRÁČI

BUČEK Radim
CINKL Marco
ČECH Maxmilián
FOJT Marek
FRAJT Lukáš
KAPOUNEK Petr 
KOMENDA Šimon
KOMÍNEK Kryštof
KREJČÍŘ Jiří
LUTONSKÝ Václav
MĚRKA Marek
MLČOCH Jan
NOVÁK Adam
OPRAVIL Tobiáš 
OSANU Fabian 
STAVINOHA Matyáš
SVOBODA Nikolas
TAMÁŠ Jiří
TOBOLIČ David
ÚLEHLA Matěj
VÝŠEK Samuel
VEJTASA Adam
ŽELEZNÍK Viliam
ŽIAK Maxim
CELKEM 24

 

REALIZAČNÍ TÝM

Petr Novák - hlavní trenér

721 514 999

petarnovak73@seznam.cz

Tomáš Lutonský - trenér

604 485 253

tomas.lutonsky@seznam.cz

Roman Parobek - trenér, technický vedoucí týmu

604 875 514

parobek.roman@seznam.cz

 

Omluvenky přijímá hlavní trenér přes mobilní telefon, pokud není uvedeno jinak v nominačních e-mailech na zápasy apod.

 

TRÉNINKY 

Od 19.8. do 31.10.2019 STADION NA OBVODOVÉ ULICI 

  • tréninky pondělí*, středa, čtvrtek 17:30-19:00 hod.
  • * pondělní tréninky jsou jen v případě že není zápas
  • ve státní svátky tréninky nejsou pokud trenéři nerozhodnou jinak
  • více upřesňuje předběžný plán níže nebo klubový týdenní plán zde nebo rozpis mistrovské soutěže zde
  • POZOR - vstup na hřiště s umělou trávou je povolen pouze hráčům a členům trenérsko-realizačního týmu, rodiče musí být za oplocením, jedná se o nařízení provozního řádu klubu (zde) . Za dodržování odpovídají trenéři, rodiče či jiný doprovod samozřejmě prosíme o součinnost.

 OD 5.11.2019 do 31.3.2020 TĚLOCVIČNY (ještě bude upřesněno, jedná se o předběžný termín)

  • dny, místo a čas upřesníme
  • sraz vždy 15 minut předem v šatně uvnitř tak, abychom se přezuli, převlékli a začali včas. 

Rozpisy tělocvičen jsou také umístěny včas umístěny do klubového plánu na http://www.hanackaslavia.cz/rozpisy-zapasu

  • Poslední trénink v roce 2019 je ve čtvrtek 12.12.2019
  • První trénink v roce 2020 je v pondělí 13.1.2020 

 

PŘEDBĚŽNÝ PLÁN ZÁPASŮ A VYBRANÝCH AKCÍ

 Datum a čas  Místo Poznámka

Pondělí 23.9.2019

17:00 bude upřesněno 

Stadion Hulín

Přípravný zápas proti mladší přípravce SK Spartak Hulín -  nominovace rozeslána emailem a uvedena i níže.

Zbytek hráčů má 23.9.2019 od 17:30 normální trénink na stadionu HS Kroměříž.

     

Středa 25.9.2019 13:00

Kroměříž

Ondrášovka Cup II. předkolo proti FK Hodonín U9, 1.FC V.Přerov U9, SK Hranice U9, SK SV Bojkovice U9, TJ Zdounky U9 - nominace emailem a uvedena níže.

Zbytek hráčů má volno, Frajt Lukáš r.n. 2012 jede na turnaj s U8.

     
Sobota 28.9.2019  13:00 Stadion Uherské Hradiště Triangl turnaj 1.FC Slovácko U9 2 týmy, SK HS KM U9 2 týmy, FK Hodonín U9 1 tým
     
Pondělí 30. 9. 2019 17:30 Stadion na Obvodové ulici  Mistrovský zápas proti FK Chropyně U9
     

Sobota 5.10.2019 

9:00 bude upřesněno

Areál ZŠ Jana Šoupala Ostrava

Triangl turnaj FC Baník Ostrava U9 2 týmy, SK HS KM U9 2 týmy, Akademie Krakow PL U9 2 týmy

plus návštěva prvoligového zápasu mužů FC Baník Ostrava - FC FASTAV Zlín od 16:30 hod.

     
Pondělí 7. 10. 2019 17:00 Sportovní areál SK Baťov Otrokovice  Mistrovský zápas proti SK Baťov U9
Pondělí 14. 10. 2019 17:30 Stadion na Obvodové ulici  Mistrovský zápas proti FK Bystřice p.H. U9
Pondělí 21. 10. 2019 17:30  Stadion na Obvodové ulici  Mistrovský zápas proti SF ELKO Holešov U9
Pondělí 28. 10. 2019 17:30 Stadion na Obvodové ulici  Mistrovský zápas proti SK HS Kroměříž U8

 

ZÁPASY/UPŘESNĚNÍ/NOMINACE

V pondělí 16.9.2019 od 17:00 hod. odehrají naše 2 týmy mladší přípravky "A" SK HS U9 r.n. 2011 mistrovské utkání doma proti FC MORKOVICE U9 r.n. 2011.

Sraz níže nominovaných je v 16:15 hodin v šatně.

Nominace 20 hráčů (tučně vyznačení potvrdili emailem): Buček Radim, Cinkl Marco, Čech Maxmilián, Fojt Marek, Frajt LukášKapounek Petr, Komenda ŠimonKomínek Kryštof, Krejčíř Jiří, Lutonský Václav, Mlčoch Jan, Novák Adam, Svoboda NikolasTamáš Jiří, Tobolič DavidÚlehla MatějVejtasa Adam, Výšek Samuel, Železník Viliam, Žiak Maxim

Rozesláno e-mailem, potvrďte prosím účast zpětně e-mailem do neděle 15.9.2019 15:00 hodin. 

Další 4 hráči: Měrka Marek, Opravil Tobiáš, Osanu Fabian, Stavinoha Matyáš - budou instruování hlavním trenérem P. Novákem, zda-li pojedou s U8 na zápas do Otrokovic-Baťova nebo budou mít volno. 

 

V pondělí 23.9.2019 od 17:00 hod. odehraje náš 1 tým mladší přípravky "A" SK HS U9 r.n. 2011 přípravné utkání v Hulíně proti mladší přípravce SK Spartak Hulín.

Sraz níže nominovaných je v 16:30 před vchodem do šaten na stadionu v Hulíně - tam bude čekat trenér Tomáš Lutonský.

Nominace 10 hráčů (tučně vyznačení potvrdili emailem): Čech Maxmilián, Kapounek Petr, Komínek Kryštof, Krejčíř Jiří, Mlčoch Jan, Svoboda Nikolas, Tamáš Jiří, Tobolič David, Úlehla Matěj, Výšek Samuel. 

Rozesláno e-mailem, potvrďte prosím účast zpětně e-mailem do neděle 22.9.2019 15:00 hodin. 

Další hráči neuvedení v nominaci výše mají normálně trénink na stadionu HS od 17:30 hodin.  

 

Ve středu 25.9.2019 od 13:00 hod. odehraje náš 1 tým mladší přípravky "A" SK HS U9 r.n. 2011 pohárový turnaj II. předkola Ondrášovka Cup U9 doma proti FK Hodonín U9, 1.FC Viktorie Přerov U9, SK Hranice U9, SK SV Bojkovice U9, TJ Zdounky U9.

Sraz níže nominovaných je nejpozději ve 12:15 v šatně.

Nominace 10 hráčů (tučně vyznačení potvrdili emailem): Cinkl Marco, Fojt Marek, Komenda Šimon, Lutonský Václav, Novák Adam, Železník Viliam, Žiak Maxim, Židlík Hynek, Židlík Štěpán. 

- hráči ať si vezmou černé trenýrky + červená trička + teplákové soupravy + batohy JOMA

- kdo bude potřebovat omluvenku do školy ať mi napíše, zajistíme a předáme na tréninku v pondělí 23.9. v 17:30, kdy bude předturnajový trénink

Rozesláno e-mailem, potvrďte prosím účast zpětně e-mailem do neděle 22.9.2019 15:00 hodin, přičemž s Vámi již předem osobně předjednával trenér Petr Novák.
 
Další hráči mají volno, Frajt Lukáš r.n. 2012 jede na turnaj s U8 r.n. 2012.  

Časový harmonogram turnaje:

11:30 - otevření šaten
12:30 - schůzka trenérů + rozhodčích
12:45 - zahájení turnaje
13:00 - první zápasy
cca 16:00 - vyhlášení výsledků + ukončení turnaje
 
=> pauzy mezi 1-2, 2-3 a 4-5 kolem = 15 minut, mezi 3-4 kolem = 30 minut (vždy to bude na domluvě na místě)
 
Turnaj se odehraje na umělé trávě, kde budou tři hřiště, pravidla jsou v souborech v zápatí této stránky.

 

ROZPIS UTKÁNÍ: 

1. SK HS Kroměříž - SK SV Bojkovice 13:00 - 13:20

2. FK Hodonín - TJ Zdounky 13:00 - 13:20

3. 1. FC Viktorie Přerov - SK Hranice 13:00 - 13:20

4. SK SV Bojkovice - SK Hranice 13:35 - 13:55

5. TJ Zdounky - 1. FC Viktorie Přerov 13:35 - 13:55

6. SK HS Kroměříž - FK Hodonín 13:35 - 13:55

7. FK Hodonín - SK SV Bojkovice 14:10 - 14:30

8. 1. FC Viktorie Přerov - SK HS Kroměříž 14:10 - 14:30

9. SK Hranice - TJ Zdounky 14:10 - 14:30

10. SK SV Bojkovice - TJ Zdounky 15:00 - 15:20

11. SK HS Kroměříž - SK Hranice 15:00 - 15:20

12. FK Hodonín - 1. FC Viktorie Přerov 15:00 - 15:20

13. 1. FC Viktorie Přerov - SK SV Bojkovice 15:35 - 15:55

14. SK Hranice - FK Hodonín 15:35 - 15:55

15. TJ Zdounky - SK HS Kroměříž 15:35 - 15:55

Výsledky možno sledovat na webu FAČR zde nebo na webu organizátora zde.

 

ODEHRANÉ ZÁPASY

29.8.2019 - příprava ve Vyškově  - 1 TÝM SK HS KROMĚŘÍŽ U9 - 1 TÝM MFK VYŠKOV U9

9.9.2029 - mistrovský zápas v Kroměříži - 2 TÝMY SK HS KROMĚŘÍŽ U9  - 2 TÝMY SK HS KROMĚŘÍŽ U8

11.9.2029 - mistrovský zápas v Holešově-Všetulích - 2 TÝMY SK HS KROMĚŘÍŽ U9  - 2 TÝMY SFK ELKO HOLEŠOV U9

16.9.2029 - mistrovský zápas v Kroměříži - 2 TÝMY SK HS KROMĚŘÍŽ U9  - 2 TÝMY FC MORKOVICE U9

 

ODKAZ NA ARCHIV  

 

FOTOGALERIE