Úvodní stránka>MLÁDEŽ>U8 MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

U8 - MLADŠÍ PŘÍPRAVKA "B" - ROČNÍK NAROZENÍ 2011

SEZÓNA 2018/19 - KS KFS ZLÍN

(NÁŠ TÝM U8 HRAJE PROTI O ROK STARŠÍM HRÁČŮM "A" TÝMŮ OSTATNÍCH SOUPEŘŮ)

Vyjádření odpovídající sekce FAČR pro přípravky:

"Soutěže přípravek U8 - U11 jsou organizovány pod KFS Zlín, ovšem tam se vede pouze rozpis utkání, výsledky jsme odbourali."

Interní rozpis zápasů týmu je na http://www.hanackaslavia.cz/rozpisy-zapasu zcela dole.

 

FOTO - PODZIM 2018

 

Horní řada zleva: Novák Petr - hlavní trenér, Olša Jakub, Žiak Maxim, Cinkl Marco, Čech Maxmilián, Komínek Kryštof,

Prause Tomáš, Frajt Lukáš, Lutonský Tomáš - trenér, Parobek Roman - trenér a technický vedoucí celku.

Prostřední řada zleva: Veselský Eliáš, Lutonský Václav, Tamáš Jiří, Zavadil Jonáš, Komenda Šimon, Novák Adam, Krejčíř Jiří.

Spodní řada zleva: Úlehla Matěj, Svoboda Nikolas, Měrka Marek, Železník Viliam, Fojt Marek, Mlčoch Jan, Merli Mathias,

Výšek Samuel, Tobolič David. Na focení chyběl Stavinoha Matyáš.

 

HRÁČI

CINKL Marco
ČECH Maxmilián
FOJT Marek
FRAJT Lukáš
KOMENDA Šimon
KOMÍNEK Kryštof
KREJČÍŘ Jiří
LUTONSKÝ Václav
MĚRKA Marek
MLČOCH Jan
MERLI Mathias
NOVÁK Adam
STAVINOHA Matyáš
SVOBODA Nikolas
TAMÁŠ Jiří
TOBOLIČ David
ÚLEHLA Matěj
VÝŠEK Samuel
ZAVADIL Jonáš
ŽELEZNÍK Viliam
ŽIAK Maxim

 

REALIZAČNÍ TÝM

Petr Novák - hlavní trenér

721 514 999

petarnovak73@seznam.cz

Tomáš Lutonský - trenér

604 485 253

tomas.lutonsky@seznam.cz

Roman Parobek - trenér, technický vedoucí týmu

604 875 514

parobek.roman@seznam.cz

 

Omluvenky přijímá hlavní trenér přes mobilní telefon, pokud není uvedeno jinak v nominačních e-mailech na zápasy apod.

 

TRÉNINKY 

OD 5.11 TĚLOCVIČNY

  • v pondělky na DM ve Štěchovicích 17-18 hod.
  • ve středy na ZŠ Slovan 18:00 - 19:30
  • sraz vždy 15 minut předem v šatně uvnitř tak, abychom se přezuli, převlékli a začali včas. 

Rozpisy tělocvičen jsou také umístěny v klubovém plánu na http://www.hanackaslavia.cz/rozpisy-zapasu

  • Poslední trénink v roce 2018 je ve středu 12.12.2018
  • První trénink v roce 2019 je v pondělí 14.1.2019 

 

PŘEDBĚŽNÝ PLÁN ZÁPASŮ A VYBRANÝCH AKCÍ

 Datum Čas  Místo Poznámka
       

10.3.2019

 

Dubňany

Turnaj pořádaný FK Hodonín

       

17.3.2019

 

Brněnské

Ivanovice

Zatím nepotvrzená nabídka - v řešení

Turnaj pořádaný FC Žijeme hrou v nafukovací Hale na UMT 4.generace

https://www.zijemehrou.cz/turnaje/zimni-turnaje-tcm-brnenske-ivanovice-unor-2019-brezen-2019

       
29.4.2019 17:00 UMT Kroměříž  Mistrovský zápas proti FC Morkovice U9
 6.5.2019 17:00  UMT Kroměříž Mistrovský zápas proti SK Bystřice p.H. U9
13.5.2019 16:00 UMT Chropyně Mistrovský zápas proti FK Chropyně U9
       
17-19.5.2019   Roštín Soustředění
       
20.5.2019 17:00 UMT Kroměříž Mistrovský zápas proti SFK ELKO Holešov U9
27.5.2019 17:00 UMT Kroměříž Mistrovský zápas proti SK HS Kroměříž U9
3.6.2019 17:00 UMT Kroměříž Mistrovský zápas proti SK Baťov Otrokovice U9
       

8.-9.6.2019

 

 

Chomutov

 

Ondrášovka Cup finálový turnaj  - skupina A:

SK Slavia Praha, FKM Vysočina Jihlava, Junior Chomutov,

Fotbal Třinec, FC Hradec Králové, SK HS Kroměříž 

http://www.ondrasovkacup.cz/uvod
       
10.6.2019 16:00 Otrokovice Mistrovský zápas proti FC Viktoria Otrokovice U9
       

15.6.2019

 

 

Uničov

 

Zatím nepotvrzená nabídka - v řešení

Turnaj mladších přípravek r.n. 2011 a mladších

pořádaný SK Uničov

       

22.6.2019

09:30 

Bezměrov 

Zatím nepotvrzená nabídka - v řešení

Turnaj mladších přípravek r.n. 2010 a mladších

2.ročník Memoriálu Zdeňka Janoštíka

       

 

ZÁPASY/UPŘESNĚNÍ/NOMINACE

Přípravný zápas v Kroměříži - SK HS Kroměříž (1 tým U8 r.n.2011):

v pátek 15.2.2019 od 16:30 do 18:00 hod. odehraje náš 1 tým mladší přípravky "B" SK HS U8 r.n. 2011 přípravný zápas v Kroměříži proti SK HS Kroměříž U9 r.n.2010.

Sraz níže nominovaných je v 16:15 v šatně SPORTOVNÍ HALY DM ve Štěchovicích.

Nominace: ČECH Maxmilián, FRAJT Lukáš (přesun na sobotu), KOMÍNEK Kryštof, MĚRKA Marek (omluven), STAVINOHA Matyáš, SVOBODA Nikolas (omluven), TAMÁŠ Jiří (omluven), TOBOLIČ David, ÚLEHLA Matěj (omluven), VÝŠEK Samuel, ZAVADIL Jonáš.

Rozesláno e-mailem, potvrďte prosím účast zpětně e-mailem do středy 13.2.2019 18:00 hodin, abychom mohli zareagovat na Vaši případnou neúčast a nominovat další hráče. 

 

Přípravný turnaj ve Spytihněvi - SK HS Kroměříž (1 tým U8 r.n.2011):

v sobotu 16.2.2019 od 14:00 do cca 18:00 hod. odehraje náš 1 tým mladší přípravky "B" SK HS U8 r.n. 2011 přípravný halový turnaj ve Spytihněvi proti 1.FC SLOVÁCKO U8 (2 týmy), FC ZBROJOVKA BRNO U8 (2 týmy).

Sraz níže nominovaných je ve 13:30 před SPORTOVNÍ HALOU ZŠ zde.

Nominace: Cinkl Marco, Fojt Marek, Frajt Lukáš, Krejčíř Jiří, Komenda Šimon, Lutonský Václav, Mlčoch Jan, Novák Adam, Železník Viliam, Žiak Maxim (omluven).

Rozesláno e-mailem, potvrďte prosím účast zpětně e-mailem do středy 13.2.2019 18:00 hodin, abychom mohli zareagovat na Vaši případnou neúčast a nominovat další hráče. 

Pročtěte si prosím pečlivě propozice níže, je tam několik omezení k parkování, přezůvkám do haly, absence bufetu.....

 

 

Propozice turnaje Spytihněv

 

  

Datum konání:            16. 2. 2019

Čas konání:                 13:30 – 19:00 (vstup do haly je možný od 13:00) 

Místo konání:             ZŠ Spytihněv (adresa Spytihněv 216)

Hrací doba:                 1 x 25 minut 

Systém turnaje:           každý s každým (4 utkání)

Počet hráčů:                4 + 1

Hřiště:                         zkrácené házenkářské hřiště

Ohraničení hřiště:       na jedné straně se hraje o mantinel, na druhé straně je autová čára

Branky:                       házenkářské (3 x 2 m)

Míč:                            fotbalový míč velikost 3 

Brankář:                      - může chytit míč do rukou po malé domů

                                     - nesmí vzduchem vyhazovat nebo vykopávat míč přes půlku hřiště (míč se musí dotknout hřiště na vlastní polovině)

Standardní situace:      při rozehrávání standardních situací (přímé kopy, rohy, auty) musí soupeřovi hráči stát min. 5 m od míče 

Rozehrání autů:          přihrávkou nebo vyvedením (hráč nemůže přímo z autu vstřelit branku, pouze po vyvedení míče)

 

Rozehrání rohů:          přihrávkou 

Informace pro diváky:- v místě je málo parkovacích míst, takže je potřeba najít si místo v postranních uličkách na vesnici

                                     - při vstupu do haly je nutné se přezouvat (platí pro hráče i pro diváky v  hledišti). Divákům doporučuji vzít si sebou přezůvky.

 bez rozhodčích (fauly hlídají trenéři)

 bez startovného

 bez pití a občerstvení (na místě není žádná restaurace ani bufet)

 bez zaznamenávání a vyhlašování výsledků

 

Rozlosování turnaje Spytihněv
     
13:30 – 13:55   Zbrojovka modří   Slovácko modří
14:00 – 14:25   Zbrojovka červení   Kroměříž
14:30 – 14:55   Slovácko bílí   Zbrojovka modří
15:00 – 15:25   Slovácko modří   Zbrojovka červení
15:30 – 15:55   Kroměříž   Slovácko bílí
16:00 – 16:25   Zbrojovka červení   Zbrojovka modří
16:30 – 16:55   Kroměříž   Slovácko modří
17:00 – 17:25   Slovácko bílí   Zbrojovka červení
17:30 – 17:55   Zbrojovka modří   Kroměříž
18:00 – 18:25   Slovácko modří   Slovácko bílí

   

ODEHRANÉ ZÁPASY

30.8.2018 - příprava doma - 2 TÝMY SK HS KROMĚŘÍŽ - 2 TÝMY 1.FC SLOVÁCKO U8 - 1 TÝM FC MORKOVICE U8

1.9.2018 - mistrovský v Morkovicích - KS - 2 TÝMY SK HS KROMĚŘÍŽ - 2 TÝMY FC MORKOVICE U9

10.9.2018 - mistrovský v Bystřici p. H - KS - 2 TÝMY SK HS KROMĚŘÍŽ - 2 TÝMY SK BYSTŘICE P.H. U9

16.9.2018 - příprava doma - 2 TÝMY SK HS KROMĚŘÍŽ - 2 TÝMY FC BANÍK OSTRAVA U8

17.9.2018 - mistrovský doma - KS - 2 TÝMY SK HS KROMĚŘÍŽ - 2 TÝMY FK CHROPYNĚ U9

22.9.2018 - příprava - turnaj Minimorava 8 v Zašové -  1 TÝM  SK HS KROMĚŘÍŽ  - 1 TÝM AS Trenčín, MFK Frýdek-Místek, FC Baník Ostrava modří, VFA Zašová, FK Fotbal Třinec, FC Baník Ostrava bílí

24.9.2018 - mistrovský v Holešově - KS - 2 TÝMY SK HS KROMĚŘÍŽ - 2 TÝMY SFK ELKO HOLEŠOV U9

26.9.2018 - POHÁR FAČR ONDRÁŠOVKA CUP 2018 - kvalifikační turnaj U8 v Prostějově - 1 TÝM  SK HS KROMĚŘÍŽ  - 1 TÝM SK SIGMA OLOMOUC, 1.SK PROSTĚJOV, FK PARDUBICE, SK HRADEC KRÁLOVÉ, 1.HFK OLOMOUC, 1.FC VIKTORIE PŘEROV, SK SPARTAK CHOCEŇ.

4.10.2018 - mistrovský doma - KS - 3 TÝMY SK HS KROMĚŘÍŽ U8 - 3 TÝMY SK HS KROMĚŘÍŽ U9

7.10.2018 - mistrovský v Otrokovicích - KS - 2 TÝMY SK BAŤOV OTROKOVICE U9 - 2 TÝMY SK HS KROMĚŘÍŽ

15.10.2018 - mistrovský doma - KS - 2 TÝMY SK HS KROMĚŘÍŽ - 2 TÝMY FC VIKTORIA OTROKOVICE U9

20.10.2018 - příprava v Ostravě - 2 TÝMY SK HS KROMĚŘÍŽ - 2 TÝMY FC BANÍK OSTRAVA U8 - 1 TÝM MFK KARVINÁ U8 - 1 TÝM MFK KARVINÁ U9

27.10.2018 - příprava v Hluku (hala) - 1 TÝM SK HS KROMĚŘÍŽ - 2 TÝMY 1.FC SLOVÁCKO U8 - 1 TÝM FK HODONÍN U8 - 1 TÝM FC FASTAV ZLÍN U8

10.11.2018 - příprava v Zašové (hala) - 1 TÝM SK HS KROMĚŘÍŽ - 1 TÝM FC JUVENTUS ŽILINA U8 - 1 TÝM FC VSETÍN U8 - 1 TÝM - 1 TÝM FK NOVÉ SADY OLOMOUC U8 - 1 TÝM FK NOVÝ JIČÍN U8 - 1 TÝM TJ DUB NA MORAVĚ U8, - 1 TÝM VFA ZAŠOVÁ U8, - 1 TÝM VFA ZAŠOVÁ U9. 

23.11.2018 - příprava v Kroměříži (hala DM Štěchovice) - 1 TÝM SK HS KROMĚŘÍŽ U8 - 1 TÝM SK HS KROMĚŘÍŽ U9

1.12.2018 - příprava v Němčicích n.H. (hala) -  1 TÝM SK HS KROMĚŘÍŽ U8 - 2.TÝMY SK PROSTĚJOV U8 - 1.TÝM MFK VYŠKOV U8 - 1 TÝM NĚMČICE N.H. U8/9

8.12.2018 - příprava v Kroměříži (hala DM Štěchovice) -  2 TÝMY SK HS KROMĚŘÍŽ U8 - 1.TÝM SK PROSTĚJOV U8 - 1.TÝM FC FASTAV ZLÍN U8 - 1 TÝM FK HODONÍN U8 - 1 TÝM MSK SKALICA (SK) - 1 TÝM FK ŠTERNBERK U8 - 1 TÝM FK CHROPYNĚ U8.

15.2.2019 - příprava v Kroměříži (hala DM Štěchovice) - 1 TÝM SK HS KROMĚŘÍŽ U8 - 1 TÝM SK HS KROMĚŘÍŽ U9

16.2.2019 - příprava ve Spytihněvi (hala) -  2 TÝMY 1.FC SLOVÁCKO U8 - 2.TÝMY FC ZBROJOVKA BRNO U8 - 1.TÝM SK HS KROMĚŘÍŽ U8.

 

DOPROVOD NA MEZINÁRODNÍ PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ ŽEN ČR-SLOVENSKO

v NEDĚLI 7.10.2018 v 16:00 se v Kroměříži odehraje mezinárodní utkání reprezentací žen Česká republika - Slovensko.

S vedením SK HS vedoucí trenér přípravek pan Budín domluvil, že by 11 hráčů U8 (ročník 2011 a mladší) a 11 hráčů U9 (ročník narození 2010 a mladší) doprovodili hráčky obou týmů na hřiště před začátkem utkání (v poločase zápasu by si zahráli fotbal, ale to je ještě v jednání s FAČR). Organizačně to je předběžně naplánované takto: 


- sraz 15:15 z boku stadionu (vstup do budovy od pneuservisu), v šatně se kluci převléknou do dresů. Dále už půjdou pouze s trenéry do tunelu (15:50), kde počkají na hráče. Rodiče prosím, aby počkali již v areálu stadionu. 
- po úvodním příchodu se hráči s trenéry přesunou na tribunu + před koncem prvního poločasu si opět trenéři hráče nachystají, rozdělí, aby mohli ihned začít hrát + po začátku druhé půle se hráči převlečou v šatně a tam si je opět převezmou rodiče  (ale to je ještě v jednání s FAČR).
Z našeho U8 ročníku narození 2011 potřebujeme počet minimálně 11 hráčů, rozesláno e-mailem, prosím o závazné přihlášení hráčů na tento email nejpozději do pátku 5.10. 10:00 hodin. Jestliže bude zájem tak velký, že přesáhne počet, budou mít přednost dříve přihlášení. 

Aktuální stav přihlášených: Cinkl Marco, Čech Maxmilián, Fojt Marek, Komenda Šimon, Úlehla Matěj.

 

SCHŮZKY TRENÉRŮ S RODIČI 

Připravujeme - bude upřesněno zde a rozesláno emailem.  

  

ODKAZ NA ZÁLOŽNÍ WEB TÝMU  

ODKAZ NA ARCHIV  

 

FOTOGALERIE

HS U8 - FCB 16.9.2018HS U8 - FCB 16.9.2018
HS U8 - FCB 16.9.2018HS U8 - FCB 16.9.2018
HS U8 - FCB 16.9.2018HS U8 - FCB 16.9.2018
HS U8 - FCB 16.9.2018HS U8 - FCB 16.9.2018
HS U8 - FCB 16.9.2018HS U8 - FCB 16.9.2018
HS U8 - FCB 16.9.2018HS U8 - FCB 16.9.2018
HS U8 - FCB 16.9.2018HS U8 - FCB 16.9.2018
HS U9 - FCB 16.9.2018HS U9 - FCB 16.9.2018
 

HS U8 Ondrášovka Cup kvalifikace 26.9.2018HS U8 Ondrášovka Cup kvalifikace 26.9.2018
HS U8 Ondrášovka Cup kvalifikace 26.9.2018HS U8 Ondrášovka Cup kvalifikace 26.9.2018
HS U8 Ondrášovka Cup kvalifikace 26.9.2018HS U8 Ondrášovka Cup kvalifikace 26.9.2018
HS U8 Ondrášovka Cup kvalifikace 26.9.2018HS U8 Ondrášovka Cup kvalifikace 26.9.2018
HS U8 Ondrášovka Cup kvalifikace 26.9.2018HS U8 Ondrášovka Cup kvalifikace 26.9.2018
HS U8 Ondrášovka Cup kvalifikace 26.9.2018HS U8 Ondrášovka Cup kvalifikace 26.9.2018
HS U8 Ondrášovka Cup kvalifikace 26.9.2018HS U8 Ondrášovka Cup kvalifikace 26.9.2018
HS U8 Ondrášovka Cup kvalifikace 26.9.2018HS U8 Ondrášovka Cup kvalifikace 26.9.2018
 

HS U8 v Ostravě 20:10:2018HS U8 v Ostravě 20:10:2018
HS U8 v Ostravě 20:10:2018HS U8 v Ostravě 20:10:2018
HS U8 v Ostravě 20:10:2018HS U8 v Ostravě 20:10:2018
HS U8 - MFK Karviná U8 v Ostravě 20:10:2018HS U8 - MFK Karviná U8 v Ostravě 20:10:2018
HS U8 - MFK Karviná U8 v Ostravě 20:10:2018HS U8 - MFK Karviná U8 v Ostravě 20:10:2018
HS U8 - MFK Karviná U8 v Ostravě 20:10:2018HS U8 - MFK Karviná U8 v Ostravě 20:10:2018
HS U8 - MFK Karviná U9 v Ostravě 20:10:2018HS U8 - MFK Karviná U9 v Ostravě 20:10:2018
HS U8 - MFK Karviná U9 v Ostravě 20:10:2018HS U8 - MFK Karviná U9 v Ostravě 20:10:2018
HS U8 - MFK Karviná U9 v Ostravě 20:10:2018HS U8 - MFK Karviná U9 v Ostravě 20:10:2018
HS U8 - MFK Karviná U9 v Ostravě 20:10:2018HS U8 - MFK Karviná U9 v Ostravě 20:10:2018
FCB U8 - HS U8 20:10:2018FCB U8 - HS U8 20:10:2018
FCB U8 - HS U8 20:10:2018FCB U8 - HS U8 20:10:2018
FCB U8 - HS U8 20:10:2018FCB U8 - HS U8 20:10:2018
FCB U8 - HS U8 20:10:2018FCB U8 - HS U8 20:10:2018
FCB U8 - HS U8 20:10:2018FCB U8 - HS U8 20:10:2018
FCB U8 - HS U8 20:10:2018FCB U8 - HS U8 20:10:2018
 

HS U8 turnaj Hluk 27.10.2018HS U8 turnaj Hluk 27.10.2018
HS U8 turnaj Hluk 27.10.2018HS U8 turnaj Hluk 27.10.2018
HS U8 turnaj Hluk 27.10.2018HS U8 turnaj Hluk 27.10.2018
HS U8 turnaj Hluk 27.10.2018HS U8 turnaj Hluk 27.10.2018
HS U8 turnaj Hluk 27.10.2018HS U8 turnaj Hluk 27.10.2018
HS U8 turnaj Hluk 27.10.2018HS U8 turnaj Hluk 27.10.2018
HS U8 turnaj Hluk 27.10.2018HS U8 turnaj Hluk 27.10.2018
HS U8 turnaj Hluk 27.10.2018HS U8 turnaj Hluk 27.10.2018
HS U8 turnaj Hluk 27.10.2018HS U8 turnaj Hluk 27.10.2018
HS U8 turnaj Hluk 27.10.2018HS U8 turnaj Hluk 27.10.2018
HS U8 turnaj Hluk 27.10.2018HS U8 turnaj Hluk 27.10.2018
HS U8 turnaj Hluk 27.10.2018HS U8 turnaj Hluk 27.10.2018
 

HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018
HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018
HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018
HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018
HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018
HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018
HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018
HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018
HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018
HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018
HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018
HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018
HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018
HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018
HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018
HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018
 

HS U8 turnaj KM 8.12:2018HS U8 turnaj KM 8.12:2018
HS U8 turnaj KM 8.12:2018HS U8 turnaj KM 8.12:2018
HS U8 turnaj KM 8.12:2018HS U8 turnaj KM 8.12:2018
HS U8 turnaj KM 8.12:2018HS U8 turnaj KM 8.12:2018
HS U8 turnaj KM 8.12:2018HS U8 turnaj KM 8.12:2018
HS U8 turnaj KM 8.12:2018HS U8 turnaj KM 8.12:2018
HS U8 turnaj KM 8.12:2018HS U8 turnaj KM 8.12:2018
HS U8 turnaj KM 8.12:2018HS U8 turnaj KM 8.12:2018
HS U8 turnaj KM 8.12:2018HS U8 turnaj KM 8.12:2018
HS U8 turnaj KM 8.12:2018HS U8 turnaj KM 8.12:2018
HS U8 turnaj KM 8.12:2018HS U8 turnaj KM 8.12:2018
HS U8 turnaj KM 8.12:2018HS U8 turnaj KM 8.12:2018
HS U8 turnaj KM 8.12:2018HS U8 turnaj KM 8.12:2018
HS U8 turnaj KM 8.12:2018HS U8 turnaj KM 8.12:2018
HS U8 turnaj KM 8.12:2018HS U8 turnaj KM 8.12:2018