Úvodní stránka>ARCHIV>U13 S:2015-16 RN:2003

U13 MLADŠÍ ŽÁCI - ROČNÍK NAROZENÍ 2003

SEZÓNA 2015/16 - LIGA SpSM U13 (1.liga mladších žáků)

FOTO PODZIM 2015  

 

HRÁČI

Bíbr David
Dočkal Filip
Doleželová Renata 2002
Hrabal Jakub
Jiřík Ondřej
Kolaja Lukáš
Lejsal Šimon
Linda Marek
Němčík Vojtěch
Nohava Filip
Schonwalder Erik
Stavjaníková Sára
Šlechta David
Tepera Václav
Válek Jakub
Večerka Tomáš
Veselá Denisa  2002
Vojáček David
Vorel Jakub
Vytiska Patrik
Jány Jiří

 

TRENÉŘI

Svoboda Jaroslav - trenér

Joura Radek - asistent trenéra

Večerka Michal - asistent trenéra

Nahodil Lumír - asistent trenéra

 

TABULKA

#KlubZVRPSB
1. ZBROJOVKA BRNO 26 24 0 2 471:100 72
2. SLOVÁCKO 26 22 1 3 563:152 67
3. Sigma Olomouc 26 21 0 5 495:123 63
4. PROSTĚJOV 26 19 0 7 435:152 57
5. Sparta Brno 26 18 0 8 257:243 54
6. Znojmo. 26 17 2 7 282:177 53
7. Zlín 26 15 2 9 289:199 47
8. JIHLAVA. 26 12 1 13 311:234 37
9. FŠ Třebíč 26 8 0 18 168:445 24
10. VYŠKOV 26 7 2 17 139:340 23
11. Hodonín 26 6 0 20 167:355 18
12. Kroměříž 26 4 0 22 119:425 12
13. Líšeň 26 3 0 23 110:516 9
14. Havlíčkův Brod 26 2 0 24 117:462 6

 

VÝSLEDKY

2. kolo

Pátek 14. 8. 2015 15:30
Kroměříž - Sparta Brno 1:13 (1:6)

Branky: 4. Jiřík Ondřej - 6. Vantuch Simon, 18. Vantuch Simon, 9. Prokeš Milan, 20. Prokeš Milan, 37. Prokeš Milan, 25. Vit Benjamín, 34. Špelda Adam, 39. Vlček František, 52. Večeřa David, 45. Novák Marek, 49. Novák Marek, 59. Novák Marek, 20. Vlček Jan

Rozhodčí: Batík Tomáš - Zakopal Tomáš.          

 

1. kolo

Čtvrtek 20. 8. 2015 15:00
VYŠKOV - Kroměříž 12:1 (2:1)

Branky: 15. Matula Robert, 24. Zimmermann Patrik, 36. Zimmermann Patrik, 40. Ševčík Daniel, 45. Ress Michal, 50. Zimmermann Patrik, 56. Fojtík Filip, 59. Ševčík Daniel, 31. Plhal Adam, 35. Hrabovský Marek, 46. Sysel Daniel, 54. Masařík Filip - 5. Večerka Tomáš

Rozhodčí: Sedláček Tomáš - Zaplatilová Jana.          

 

3. kolo

Sobota 22. 8. 2015 15:00
Zlín - Kroměříž 24:0 (11:0)

Branky: 7. Albert Filip, 26. Albert Filip, 38. Albert Filip, 11. Kolenič Jan, 28. Kolenič Jan, 49. Kolenič Jan, 53. Kolenič Jan, 35. Hartman Matyáš, 54. Hartman Matyáš, 59. Hartman Matyáš, 45. Novák Jakub, 46. Novák Jakub, 49. Novák Jakub, 55. Trtek David, 2. Slončík Tom, 29. Slončík Tom, 5. Červinka Dalyn, 8. Červinka Dalyn, 39. Červinka Dalyn, 13. Pleva Ladislav, 37. Pleva Ladislav, 18. Lakomý Milan, 28. Garaja Lukáš, 59. Kořének Matěj

Rozhodčí: Popelák Luboš - Manďák Roman.          

 

4. kolo

Středa 26. 8. 2015 14:00
Kroměříž - SLOVÁCKO 1:27 (0:17)

Branky: 35. Linda Marek - 1. Chodura Tomáš, 2. Chodura Tomáš, 3. Chodura Tomáš, 4. Kraváček Jonáš, 5. Kraváček Jonáš, 6. Měšťánek Erik, 8. Řezník Lukáš, 9. Obadal Kryštof, 10. Obadal Kryštof, 11. Obadal Kryštof, 12. Kadlček Adam, 13. Kadlček Adam, 14. Kadlček Adam, 15. Kadlček Adam, 16. Kadlček Adam, 17. Zbytek Jaroslav, 32. Otevřel Petr, 31. Otevřel Petr, 33. Obadal Kryštof, 34. Obadal Kryštof, 35. Kadlček Adam, 36. Absolon Nikola, 35. Horáček Tibor, 36. Pummer Michal, 37. Chodura Tomáš, 38. Kosíř Jakub, 40. Kraváček Jonáš

Rozhodčí: Štipčák Martin - Slováček Adam.          

 

5. kolo

Sobota 5. 9. 2015 10:00
ZBROJOVKA BRNO - Kroměříž 32:1 (17:0)

Branky: 1. Rajčynec Rostislav, 11. Hrubeš David, 6. Kocůrek Filip, 13. Ševela Marek, 15. Rajčynec Rostislav, 29. Rajčynec Rostislav, 17. Maléř Jan, 18. Vlach Jiří, 24. Vojtíšek Kevin, 30. Vojtíšek Kevin, 1. Darebník Roman, 2. Šimeček Filip, 4. Šimeček Filip, 9. Březina Martin, 11. Březina Martin, 21. Ryšavý Matěj, 21. Krejčí Ondřej, 35. Fatěna Michal, 36. Březina Martin, 40. Maléř Jan, 44. Šimeček Filip, 53. Darebník Roman, 54. Broskva Jiří, 58. Březina Martin, 59. Hrubeš Josef, 38. Kocůrek Filip, 39. Kocůrek Filip, 40. Kocůrek Filip, 56. Kocůrek Filip, 53. Vlach Jiří, 58. Alexa Štěpán - 45. Veselá Denisa

Rozhodčí: Hanáková Gabriela - Papuga David.          

 

6. kolo

Neděle 13. 9. 2015 14:00
Kroměříž - JIHLAVA. 6:16 (4:6)

Branky: 5. Večerka Tomáš, 8. Šlechta David, 12. Šlechta David, 20. Šlechta David, 35. Nohava Filip, 43. Jiřík Ondřej - 37. Krejčí Adam, 40. Folejtar Štěpán, 36. Fila Lukáš, 50. Fila Lukáš, 53. Fila Lukáš, 3. Vítek Jan, 12. Homola Dominik, 13. Vítek Jan, 14. Wiederlechner Vojtěch, 17. Vítek Jan, 19. Homolka Adam, 48. Sekan Jakub, 48. Tůma Maxmilián, 49. Pekárek Jan, 51. Novotný David, 56. Přidal Vojtěch

Rozhodčí: Páral Roman - Karlík Pavel.          

 

7. kolo

Sobota 19. 9. 2015 10:00
FŠ Třebíč - Kroměříž 12:4 (7:4)

Branky: 26. Orawski Adrian, 27. Orawski Adrian, 12. Vašina Jakub, 29. Pánek Matěj, 10. Křehlík Miroslav, 30. Křehlík Miroslav, 19. Bulička Tomáš, 38. Todorov Milan, 44. Pánek Matěj, 55. Pánek Matěj, 31. Zerhau Kryštof, 52. Dvořák Filip - 19. Bartoněk Tomáš, 6. Jiřík Ondřej, 7. Šlechta David, 13. Oračko Dominik

Rozhodčí: Rosický Jakub - Rygl Luboš.          

 

8. kolo

Neděle 27. 9. 2015 14:00
Kroměříž - PROSTĚJOV 1:21 (0:9)

Branky: 39. Jiřík Ondřej - 3. Grulich Adam, 6. Klimeš Adam, 18. Gottwald Tomáš, 23. Holub Denis, 27. Holub Denis, 30. Vyhlídal Jakub, 16. Crhonek Tomáš, 17. Crhonek Tomáš, 27. Klimeš Adam, 33. Holub Denis, 38. Robeš Samuel, 45. Holub Denis, 46. Holub Denis, 47. Faltýnek Petr, 54. Crhonek Tomáš, 43. Klimeš Adam, 57. Klimeš Adam, 35. Vyhlídal Jakub, 54. Vyhlídal Jakub, 50. Spáčil Karel, 51. Spáčil Karel

Rozhodčí: Pospíšil Pavel - Horváth Antonín.          

 

9. kolo

Neděle 4. 10. 2015 10:00
Líšeň - Kroměříž 5:16 (2:10)

Branky: 10. Pařil Stanislav, 22. Pařil Stanislav, 37. Přikryl Filip, 54. Drábek Jan, 56. Gill Ian - 8. Šlechta David, 11. Šlechta David, 12. Linda Marek, 15. Nohava Filip, 17. Vorel Jakub, 19. Linda Marek, 23. Němčík Vojtěch, 25. Večerka Tomáš, 27. Linda Marek, 30. Šlechta David, 32. Bartoněk Tomáš, 35. Lejsal Šimon, 35. Lejsal Šimon, 45. Šlechta David, 49. Bartoněk Tomáš, 51. Šlechta David

Rozhodčí: Vejtasa Simon - Sedláček Tomáš.          

 

10. kolo

Neděle 11. 10. 2015 14:00
Kroměříž - Havlíčkův Brod 8:7 (2:6)

Branky: 37. Kolaja Lukáš, 43. Stavjaníková Sára, 54. Němčík Vojtěch, 10. Šlechta David, 17. Šlechta David, 42. Šlechta David, 54. Šlechta David, 35. Dokládal Samuel - 3. Eisenvort Jakub, 10. Krupauer Ondřej, 13. Eisenvort Jakub, 22. Eisenvort Jakub, 6. Prokop Jiří, 22. Prokop Jiří, 47. Cenek Samuel

Rozhodčí: Tomanec Josef - Liška Petr.          

 

11. kolo

Sobota 17. 10. 2015 14:30
Sigma Olomouc - Kroměříž 37:1 (20:0)

Branky: 3. Waclawik Vilém, 10. Waclawik Vilém, 12. Waclawik Vilém, 21. Waclawik Vilém, 8. Hřivnáč Jan, 7. Hadaš Matěj, 23. Hadaš Matěj, 4. Saňák Jaroslav, 10. Saňák Jaroslav, 12. Smolka Štěpán, 21. Ohlídal Prokop, 22. Ohlídal Prokop, 27. Ohlídal Prokop, 29. Coufal Jakub, 4. Skopal Petr, 8. Seehof Maxim, 18. Fabiánek Jakub, 21. Fabiánek Jakub, 22. Guzik Michal, 26. Skopal Petr, 52. Waclawik Vilém, 54. Waclawik Vilém, 32. Hřivnáč Jan, 33. Hřivnáč Jan, 40. Hřivnáč Jan, 39. Hadaš Matěj, 42. Hadaš Matěj, 50. Ohlídal Prokop, 32. Fabiánek Jakub, 39. Němeček Dominik, 41. Skopal Petr, 44. Fabiánek Jakub, 47. Fabiánek Jakub, 49. Němeček Dominik, 54. Šmehlík Karel, 56. Němeček Dominik, 58. Šmehlík Karel - 37. Večerka Tomáš

Rozhodčí: Nejezchleb Miroslav - Knop Petr.          

 

12. kolo

Sobota 24. 10. 2015 10:00
Hodonín - Kroměříž 14:6 (8:6)

Branky: 7. Jáger Tibor, 13. Jáger Tibor, 14. Jáger Tibor, 21. Jáger Tibor, 7. Tománek Kamil, 16. Tománek Kamil, 15. Zálešák Jan, 21. Vraspir Filip, 40. Mazuch Filip, 36. Papež Sebastian, 48. Papež Sebastian, 44. Pěnča František, 52. Stoček Jiří, 50. Jáger Tibor - 5. Bartoněk Tomáš, 8. Bartoněk Tomáš, 16. Stavjaníková Sára, 9. Šlechta David, 13. Němčík Vojtěch, 19. Jiřík Ondřej

Rozhodčí: Mikulášek Adam - Galář Jakub.          

 

13. kolo

Středa 28. 10. 2015 11:30
Kroměříž - Znojmo. 4:12 (3:7)

Branky: 42. Bláhová Klára, 42. Kolaja Lukáš, 48. Nohava Filip, 59. Vojáček David - 1. Prágr Oldřich, 2. Škopek Alexandr, 3. Fiby Samuel, 30. Škopek Alexandr, 31. Vecheta Filip, 42. Vecheta Filip, 45. Vorel Jakub, 5. Pecina Radek, 12. Vecheta Filip, 27. Pokorný Daniel, 37. Fiby Samuel, 51. Kohoutek Ota

Rozhodčí: Bernatík Tomáš - Horváth Antonín.          

 

17. kolo

Středa 23. 3. 2016 16:00
SLOVÁCKO - Kroměříž 21:8 (14:0)

Branky: 3. Šipka Adam, 5. Kraváček Jonáš, 9. Chodura Tomáš, 21. Obadal Kryštof, 22. Chodura Tomáš, 23. Kraváček Jonáš, 24. Otevřel Petr, 25. Otevřel Petr, 26. Otevřel Petr, 27. Chodura Tomáš, 28. Kadlček Adam, 29. Obadal Kryštof, 29. Beran Štěpán, 30. Obadal Kryštof, 36. Absolon Nikola, 41. Měšťánek Erik, 49. Obadal Kryštof, 51. Vašíček Richard, 55. Obadal Kryštof, 56. Měšťánek Erik, 57. Měšťánek Erik - 42. Nohava Filip, 43. Tepera Václav, 44. Tepera Václav, 45. Dobrý Adam, 46. Válek Jakub, 47. Linda Marek, 48. Bláhová Klára, 50. Vojáček David

Rozhodčí: Poláček David - Zpěvák Petr.          

 

18. kolo

Sobota 2. 4. 2016 10:00
Kroměříž - ZBROJOVKA BRNO 5:14 (2:10)

Branky: 23. Jiřík Ondřej, 35. Jiřík Ondřej, 58. Jiřík Ondřej, 12. Šlechta David, 38. Linda Marek - 5. Rajčynec Rostislav, 29. Rajčynec Rostislav, 7. Šimeček Filip, 21. Šimeček Filip, 27. Šimeček Filip, 29. Janků Radek, 31. Klement Tomáš, 52. Darebník Roman, 25. Vojtíšek Kevin, 29. Ševela Marek, 30. Darebník Roman, 35. Březina Martin, 38. Březina Martin, 47. Březina Martin

Rozhodčí: Bernatík Tomáš - Zapletal Jan.          

 

19. kolo

Sobota 9. 4. 2016 10:00
JIHLAVA. - Kroměříž 24:4 (10:2)

Branky: 2. Pekárek Jan, 6. Novotný Jakub, 6. Jiroušek Jiří, 12. Sekan Jakub, 14. Homolka Adam, 17. Homolka Adam, 23. Habermann Leopold, 24. Jiroušek Jiří, 26. Jiroušek Jiří, 29. Vítek Jan, 33. Krejčí Adam, 33. Smejkal Milan, 38. Wiederlechner Vojtěch, 43. Wiederlechner Vojtěch, 44. Krejčí Adam, 45. Homolka Adam, 47. Wiederlechner Vojtěch, 49. Wiederlechner Vojtěch, 52. Homolka Adam, 53. Homolka Adam, 55. Homolka Adam, 56. Krejčí Adam, 57. Homolka Adam, 57. Vítek Jan - 1. Jiřík Ondřej, 11. Kolaja Lukáš, 46. Nohava Filip, 46. Dočkal Matěj

Rozhodčí: Nováček Ivo - Havlín Marek.          

 

20. kolo

Sobota 16. 4. 2016 10:00
Kroměříž - FŠ Třebíč 5:12 (2:8)

Branky: 6. Vorel Jakub, 23. Lejsal Šimon, 33. Lejsal Šimon, 37. Jány Jiří, 42. Lejsal Šimon - 8. Todorov Milan, 9. Vavřínek Jan, 14. Todorov Milan, 41. Zahrádka Jan, 52. Zahrádka Jan, 7. Křehlík Miroslav, 9. Chodák Ondřej, 17. Vojáček Lukáš, 18. Pánek Matěj, 23. Pánek Matěj, 52. Dvořák Filip, 59. Beneš Matěj

Rozhodčí: Koláček Jan - Daněk Roman.          

 

21. kolo

Sobota 23. 4. 2016 10:00
PROSTĚJOV - Kroměříž 26:3 (18:1)

Branky: 1. Petr Matěj, 3. Crhonek Tomáš, 5. Paar Bohdan, 7. Holub Denis, 9. Petr Matěj, 11. Ježková Jolana, 13. Holub Denis, 15. Holub Denis, 17. Petr Matěj, 19. Klimeš Adam, 21. Vyhlídal Jakub, 22. Vyhlídal Jakub, 23. Vyhlídal Jakub, 24. Spáčil Karel, 24. Klimeš Adam, 25. Vyhlídal Jakub, 26. Vyhlídal Jakub, 29. Vyhlídal Jakub, 31. Horák Jiří, 32. Vyhlídal Jakub, 34. Vyhlídal Jakub, 47. Klimeš Adam, 49. Vyhlídal Jakub, 51. Vyhlídal Jakub, 53. Holub Denis, 55. Škrabal David - 21. Lejsal Šimon, 55. Dobrý Adam, 57. Dobrý Adam

Rozhodčí: Klíma Tomáš - Horák Jiří.          

 

22. kolo

Čtvrtek 5. 5. 2016 15:00
Kroměříž - Líšeň 7:6 (3:3)

Branky: 6. Stavjaníková Sára, 15. Nohava Filip, 21. Večerka Tomáš, 43. Vytiska Patrik (pen.), 60. Němčík Vojtěch, 35. Linda Marek, 50. Dobrý Adam - 17. Přikryl Filip, 19. Nechvátal Oskar, 49. Holomek Jan, 59. Gill Ian, 23. Gill Ian, 58. Toczyski Michal

Rozhodčí: Kolář Jaroslav - Horváth Antonín.          

 

23. kolo

Neděle 8. 5. 2016 10:00
Havlíčkův Brod - Kroměříž 4:9 (2:5)

Branky: 4. Prokop Jiří, 39. Miška Matyáš, 24. Panský Jakub, 31. Cenek Samuel - 17. Večerka Tomáš, 19. Kolaja Lukáš, 20. Dobrý Adam, 28. Lejsal Šimon, 29. Večerka Tomáš, 47. Vytiska Patrik, 51. Dobrý Adam, 54. Dobrý Adam, 17. Němčík Vojtěch

Rozhodčí: Machač Lukáš - Kubeš Petr.          

 

14. kolo

Čtvrtek 12. 5. 2016 15:00
Kroměříž - VYŠKOV 3:7 (1:6)

Branky: 30. Jiřík Ondřej, 42. Dobrý Adam, 43. Linda Marek - 6. Zimmermann Patrik, 8. Zimmermann Patrik, 12. Zimmermann Patrik, 15. Klimeš Jiří, 16. Zimmermann Patrik, 29. Bodnár Jakub, 45. Murányi Michal

Rozhodčí: Poláček David - Liška Petr.          

 

24. kolo

Neděle 15. 5. 2016 14:00
Kroměříž - Sigma Olomouc 2:20 (1:8)

Branky: 10. Stavjaníková Sára, 53. Dobrý Adam - 21. Hadaš Matěj, 23. Hadaš Matěj, 10. Seehof Maxim, 13. Vítek Adam, 15. Saňák Jaroslav, 17. Seehof Maxim, 19. Vítek Adam, 30. Waclawik Vilém, 32. Kvapil Štěpán, 36. Hřivnáč Jan, 40. Hadaš Matěj, 42. Skopal Petr, 43. Hřivnáč Jan, 57. Hřivnáč Jan, 58. Hadaš Matěj, 60. Coufal Jakub, 36. Smolka Štěpán, 39. Seehof Maxim, 41. Seehof Maxim, 54. Smolka Štěpán

Rozhodčí: Tomanec Josef - Krajča Matěj.          

 

25. kolo

Sobota 21. 5. 2016 14:00
Kroměříž - Hodonín 10:15 (5:12)

Branky: 17. Jiřík Ondřej, 22. Šlechta David, 54. Šlechta David, 28. Nohava Filip, 49. Nohava Filip, 7. Dobrý Adam, 21. Dobrý Adam, 34. Dobrý Adam, 55. Lejsal Šimon, 57. Tepera Václav - 3. Zálešák Jan, 7. Maršálek Antonín, 15. Papež Sebastian, 28. Mazuch Filip, 29. Škodák Kryštof, 38. Jáger Tibor, 32. Mazuch Filip, 41. Papež Sebastian, 8. Tománek Kamil, 21. Dědák Michal, 5. Jáger Tibor, 5. Jáger Tibor, 6. Jáger Tibor, 15. Jáger Tibor, 17. Jáger Tibor

Rozhodčí: Slováček Adam - Daněk Roman.          

 

26. kolo

Neděle 29. 5. 2016 10:00
Znojmo. - Kroměříž 22:5 (11:1)

Branky: 2. Vecheta Filip, 4. Vecheta Filip, 6. Vecheta Filip, 32. Vecheta Filip, 34. Vecheta Filip, 36. Vecheta Filip, 8. Kohoutek Ota, 14. Prágr Oldřich, 40. Prágr Oldřich, 50. Prágr Oldřich, 1. Pokorný Daniel, 7. Pokorný Daniel, 16. Pokorný Daniel, 47. Pokorný Daniel, 58. Pokorný Daniel, 43. Fiby Samuel, 19. Bílek Michal, 27. Bílek Michal, 28. Bílek Michal, 38. Palatka Michal, 53. Špalek Štěpán, 58. Kalandra Ondřej - 12. Šlechta David, 38. Jiřík Ondřej, 39. Dobrý Adam, 43. Linda Marek, 47. Dobrý Adam

Rozhodčí: Černý Josef - Laštůvka Dušan.          

 

15. kolo

Pátek 3. 6. 2016 15:00
Sparta Brno - Kroměříž 11:4 (6:2)

Branky: 14. Čamrda Marek, 35. Prokeš Milan, 41. Stropsa Maxim, 47. Prokeš Milan, 55. Vit Benjamín, 6. Kovařík Tomáš, 7. Včelík Vít, 9. Novák Marek, 13. Novák Marek, 28. Novák Marek, 41. Kovařík Tomáš - 6. Nohava Filip, 22. Linda Marek, 33. Nohava Filip, 44. Jiřík Ondřej

Rozhodčí: Popelák Luboš - Bělák Marek.          

 

16. kolo

Středa 8. 6. 2016 17:00
Kroměříž - Zlín 4:11 (4:3)

Branky: 4. Linda Marek, 7. Linda Marek, 10. Večerka Tomáš, 28. Dobrý Adam - 23. Slončík Tom, 7. Albert Filip, 8. Fojtů Tomáš, 40. Albert Filip, 52. Albert Filip, 58. Albert Filip, 55. Trtek David, 31. Červinka Dalyn, 32. Kolenič Jan, 49. Slončík Tom, 53. Jahodík Viktor

Rozhodčí: Kolář Jaroslav - Horváth Antonín.          

 

FOTOGALERIE

HS U13 Holešov 10.1.2016HS U13 Holešov 10.1.2016
HS U13 Holešov 10.1.2016HS U13 Holešov 10.1.2016
HS U13 Holešov 10.1.2016HS U13 Holešov 10.1.2016
HS U13 2015 PHS U13 2015 P
HS U13 podim 2015HS U13 podim 2015
HS U13 podim 2015HS U13 podim 2015
HS U13 podim 2015HS U13 podim 2015
HS U13 podim 2015HS U13 podim 2015