Úvodní stránka>ARCHIV>U12 S:2015-16 RN:2004

U12 MLADŠÍ ŽÁCI - ROČNÍK NAROZENÍ 2004 

SEZÓNA 2015/16 - LIGA SpSM U12 (1.liga mladších žáků)

FOTO PODZIM 2015   

 

HRÁČI

Bláhová Klára
Dočkal Matěj
Hamala Tomáš
Janál Martin
Jarka Tomáš
Jeník Samuel
Klečka Jakub
Menšík Lukáš
Krč Václav
Michalčík Tadeáš
Nedvěd Daniel
Oračko Dominik
Soldán David
Stavinoha Marek
Žourek Patrik

 

TRENÉŘI

Baďura Jaroslav - trenér

Bláha Petr - vedoucí mužstva

Menšík Martin - technický vedoucí

Novák Martin - asistent trenéra

 

TABULKA

#KlubZVRPSB
1. ZBROJOVKA BRNO 26 24 1 1 411:106 73
2. Sigma Olomouc 26 22 1 3 463:173 67
3. SLOVÁCKO 25 19 2 4 436:202 59
4. Sparta Brno 26 18 3 5 256:123 57
5. Znojmo 26 17 0 9 298:170 51
6. Hodonín 26 15 3 8 219:155 48
7. JIHLAVA 26 14 2 10 290:213 44
8. Zlín 26 12 2 12 222:180 38
9. PROSTĚJOV 26 8 0 18 164:328 24
10. Kroměříž 26 7 1 18 241:329 22
11. FŠ Třebíč 26 6 0 20 167:386 18
12. Líšeň 26 4 1 21 127:414 13
13. VYŠKOV 26 4 1 21 129:445 13
14. Havlíčkův Brod 25 2 1 22 127:326 7

 

VÝSLEDKY

2. kolo

Pátek 14. 8. 2015 17:00
Kroměříž - Sparta Brno 7:14 (3:9)

Branky: 14. Bláhová Klára, 17. Hamala Tomáš, 0. Michalčík Tadeáš, 52. Nedvěd Daniel, 55. Frkal Tomáš, 37. Janál Martin, 34. Bláhová Klára - 2. Čilingaryan Gor Kareni, 21. Krištof Tomáš, 39. Čilingaryan Gor Kareni, 9. Málek Lukáš, 10. Soldán David (vl.), 10. Zapletal Richard, 22. Zapletal Richard, 44. Zapletal Richard, 58. Zapletal Richard, 26. Kovář Martin, 23. Roštínský Lukáš, 12. Roštínský Lukáš, 51. Špaček Šimon, 35. Roštínský Lukáš

Rozhodčí: Zakopal Tomáš - Batík Tomáš.          

 

1. kolo

Čtvrtek 20. 8. 2015 16:30
VYŠKOV - Kroměříž 17:10 (9:5)

Branky: 11. Gašpar Václav, 18. Gašpar Václav, 20. Matula Robert, 19. Crhonek Ondřej, 26. Crhonek Ondřej, 28. Gašpar Václav, 30. Gašpar Václav, 23. Matula Robert, 26. Matula Robert, 33. Crhonek Ondřej, 42. Murányi Michal, 44. Murányi Michal, 48. Dvorský Jan julian, 50. Gašpar Václav, 52. Gašpar Václav, 52. Štěrba Šimon, 57. Bureš Alexandr - 14. Žourek Patrik, 4. Stavinoha Marek, 9. Stavinoha Marek, 16. Stavinoha Marek, 6. Frkal Tomáš, 32. Košárek Adam, 39. Košárek Adam, 34. Stavinoha Marek, 42. Stavinoha Marek, 59. Svozil Matyáš

Rozhodčí: Zaplatilová Jana - Sedláček Tomáš.          

 

3. kolo

Sobota 22. 8. 2015 16:30
Zlín - Kroměříž 11:4 (6:3)

Branky: 16. Brunclík Matěj, 26. Brunclík Matěj, 12. Kynčl Jakub, 13. Polášek Šimon, 25. Hink David, 27. Vodica David, 38. Polášek Šimon, 45. Brunclík Matěj, 31. Januš Josef, 40. Hink David, 56. Kresa Vít - 29. Hajna Jakub, 30. Dočkal Matěj, 9. Bláhová Klára, 48. Krč Václav

Rozhodčí: Manďák Roman - Popelák Luboš.          

 

4. kolo

Středa 26. 8. 2015 15:30
Kroměříž - SLOVÁCKO 13:15 (6:6)

Branky: 1. Žourek Patrik, 2. Oračko Dominik, 3. Hamala Tomáš, 4. Dočkal Matěj, 5. Dočkal Matěj, 6. Krč Václav, 31. Dočkal Matěj, 32. Dočkal Matěj, 33. Žourek Patrik, 34. Košárek Adam, 36. Krč Václav, 37. Menšík Lukáš, 38. Stavinoha Marek - 7. Švach Marek, 15. Varmuža Lukáš, 16. Beran Štěpán, 17. Beran Štěpán, 19. Zapletal Adam, 21. Tomeška David, 35. Bláhová Klára (vl.), 38. Ambros Lukáš, 39. Beran Štěpán, 41. Zapletal Adam, 42. Varmuža Lukáš, 45. Stříž Martin, 46. Stříž Martin, 49. Škrabal Lukáš, 50. Škrabal Lukáš

Rozhodčí: Slováček Adam - Štipčák Martin.          

 

5. kolo

Sobota 5. 9. 2015 11:45
ZBROJOVKA BRNO - Kroměříž 23:5 (16:2)

Branky: 1. Havlík Jan, 4. Černý Kamil, 8. Černý Kamil, 6. Karpíšek Jaromír, 23. Šlapanský Ondřej, 29. Havlík Jan, 2. Galia Denis, 3. Galia Denis, 24. Galia Denis, 25. Galia Denis, 27. Galia Denis, 37. Galia Denis, 53. Galia Denis, 55. Galia Denis, 4. Srba Tomáš, 6. Williams Calum, 7. Kadeřávek Kryštof, 19. Kadeřávek Kryštof, 42. Dokládal Alex, 47. Dokládal Alex, 50. Holásek Daniel, 54. Černý Kamil, 29. Sádecký Tomáš - 17. Dočkal Matěj, 11. Krč Václav, 40. Mačuda Jan, 48. Dočkal Matěj, 48. Žourek Patrik

Rozhodčí: Papuga David - Hanáková Gabriela.          

 

6. kolo

Neděle 13. 9. 2015 15:30
Kroměříž - JIHLAVA 10:10 (3:7)

Branky: 5. Bláhová Klára, 33. Dočkal Matěj, 38. Žourek Patrik, 40. Dočkal Matěj, 43. Hamala Tomáš, 50. Dočkal Matěj, 55. Dočkal Matěj, 1. Dočkal Matěj, 26. Janál Martin, 48. Krč Václav - 3. Čáp David, 11. Maršík Daniel, 37. Maršík Daniel, 45. Křivánek Viktor, 6. Bíbr Tadeáš, 8. Kadlec Michal, 15. Raus Daniel, 20. Bíbr Tadeáš, 25. Farka Dominik, 54. Farka Dominik

Rozhodčí: Karlík Pavel - Páral Roman.          

 

7. kolo

Sobota 19. 9. 2015 11:30
FŠ Třebíč - Kroměříž 15:7 (6:3)

Branky: 10. Řehořka Richard, 21. Řehořka Richard, 9. Jurda Jakub, 12. Syrový Michal, 14. Vašina Jakub, 24. Vašina Jakub, 32. Vašina Jakub, 39. Syrový Michal, 42. Jurda Jakub, 58. Jurda Jakub, 57. Syrový Michal, 44. Šimánek Štěpán, 45. Šimánek Štěpán, 46. Šimánek Štěpán, 31. Řehořka Richard - 7. Stavinoha Marek, 16. Krč Václav, 19. Janál Martin, 33. Žourek Patrik, 34. Dočkal Matěj, 54. Dočkal Matěj, 59. Dočkal Matěj

Rozhodčí: Rygl Luboš - Rosický Jakub.          

 

8. kolo

Neděle 27. 9. 2015 15:30
Kroměříž - PROSTĚJOV 9:15 (2:9)

Branky: 16. Hamala Tomáš, 41. Klečka Jakub, 44. Bláhová Klára, 44. Menšík Lukáš, 56. Janál Martin, 22. Stavinoha Marek, 35. Dočkal Matěj, 57. Dočkal Matěj, 59. Dočkal Matěj - 1. Zbořil Vojtěch, 34. Zbořil Vojtěch, 5. Ježek Daniel, 10. Ježek Daniel, 28. Ježek Daniel, 8. Navrátil Dominik, 17. Bureš Marek, 4. Karásek Matyáš, 11. Karafiát Jan, 14. Zapletal Erik, 39. Čermák Jakub, 43. Zbožínek David, 48. Zbožínek David, 54. Zbožínek David, 55. Šmíd Filip

Rozhodčí: Horváth Antonín - Pospíšil Pavel.          

 

9. kolo

Neděle 4. 10. 2015 11:30
Líšeň - Kroměříž 8:14 (3:6)

Branky: 2. Hrabec Tomáš, 20. Vivčar Robin, 26. Hoda Vít, 44. Kozel Martin, 48. Dobeš Kryštof, 49. Dobeš Kryštof, 50. Hoda Vít, 52. Dobeš Kryštof - 3. Krč Václav, 12. Klečka Jakub, 18. Hamala Tomáš, 20. Košárek Adam, 24. Stavinoha Marek, 30. Krč Václav, 34. Nedvěd Daniel, 34. Dočkal Matěj, 37. Hamala Tomáš, 40. Krč Václav, 44. Klečka Jakub, 45. Dočkal Matěj, 49. Žourek Patrik, 52. Janál Martin

Rozhodčí: Sedláček Tomáš - Vejtasa Simon.          

 

10. kolo

Neděle 11. 10. 2015 15:30
Kroměříž - Havlíčkův Brod 13:7 (7:2)

Branky: 2. Dočkal Matěj, 10. Hamala Tomáš, 12. Stavinoha Marek, 18. Menšík Lukáš, 30. Hamala Tomáš, 8. Krč Václav, 21. Večerka Denis, 36. Hamala Tomáš, 50. Stavinoha Marek, 51. Nedvěd Daniel, 50. Žourek Patrik, 53. Žourek Patrik, 58. Krč Václav - 18. Líbal Martin, 25. Svoboda Jakub, 49. Musil Marek, 56. Šimek Miroslav, 37. Tecl Jakub, 40. Tecl Jakub, 45. Hladík Šimon

Rozhodčí: Liška Petr - Tomanec Josef.          

 

11. kolo

Sobota 17. 10. 2015 16:00
Sigma Olomouc - Kroměříž 30:8 (16:2)

Branky: 2. Studený Simon, 8. Studený Simon, 9. Studený Simon, 17. Studený Simon, 18. Studený Simon, 22. Studený Simon, 23. Studený Simon, 3. Sova Petr, 6. Dvořák Lukáš, 14. Dvořák Lukáš, 21. Dvořák Lukáš, 16. Josefčuk Viktor, 28. Doležel Dalibor, 17. Vaca Filip, 25. Koutný Jan, 27. Ambrož Martin, 47. Studený Simon, 51. Studený Simon, 54. Studený Simon, 56. Dvořák Lukáš, 32. Hapal Štěpán, 36. Koutný Jan, 39. Grulich Jakub, 39. Hapal Štěpán, 40. Hapal Štěpán, 41. Grulich Jakub, 49. Grulich Jakub, 53. Vaca Filip, 55. Hrdlička Erik, 59. Vaca Filip - 4. Dočkal Matěj, 10. Žourek Patrik, 38. Košárek Adam, 45. Košárek Adam, 45. Dočkal Matěj, 47. Dočkal Matěj, 42. Bláhová Klára, 59. Krč Václav

Rozhodčí: Knop Petr - Nejezchleb Miroslav.          

 

12. kolo

Sobota 24. 10. 2015 11:30
Hodonín - Kroměříž 2:10 (1:3)

Branky: 7. Mišík Martin, 60. Břečka Štěpán - 10. Večerka Denis, 20. Stavinoha Marek, 26. Krč Václav, 40. Stavinoha Marek, 32. Dočkal Matěj, 35. Dočkal Matěj, 59. Dočkal Matěj, 47. Žourek Patrik, 49. Žourek Patrik, 55. Nedvěd Daniel

Rozhodčí: Galář Jakub - Mikulášek Adam.          

 

13. kolo

Středa 28. 10. 2015 10:00
Kroměříž - Znojmo 6:11 (2:6)

Branky: 6. Krč Václav, 35. Hamala Tomáš, 41. Krč Václav, 56. Hamala Tomáš, 29. Stavinoha Marek, 48. Stavjaníková Sára - 15. Štola Radim, 16. Štola Radim, 21. Štancl Petr, 29. Surovec Lukáš, 31. Šuba Pavel, 33. Navrátil Tomáš, 49. Žák Ivo, 4. Bartoněk Adam, 27. Šuba Pavel, 38. Šereda David, 59. Štola Radim

Rozhodčí: Horváth Antonín - Bernatík Tomáš.          

 

17. kolo

Středa 23. 3. 2016 17:30
SLOVÁCKO - Kroměříž 21:4 (9:2)

Branky: 2. Ambros Lukáš, 4. Tomeška David, 6. Vašíček Richard, 8. Zapletal Adam, 10. Zapletal Adam, 14. Beran Štěpán, 16. Švach Marek, 20. Obdržálek Jakub, 22. Berčík Jakub, 32. Tomeška David, 33. Beran Štěpán, 35. Beran Štěpán, 40. Zapletal Adam, 42. Zapletal Adam, 55. Švach Marek, 56. Švach Marek, 57. Beran Štěpán, 58. Hubník Petr, 58. Stříž Martin, 59. Škrabal Lukáš, 59. Škrabal Lukáš - 12. Dočkal Matěj, 18. Hamala Tomáš, 50. Dočkal Matěj, 60. Stavinoha Marek

Rozhodčí: Zpěvák Petr - Poláček David.          

 

18. kolo

Sobota 2. 4. 2016 11:30
Kroměříž - ZBROJOVKA BRNO 6:27 (2:18)

Branky: 39. Hamala Tomáš, 57. Hamala Tomáš, 20. Krč Václav, 21. Bláhová Klára, 31. Hajna Jakub, 52. Dočkal Matěj - 4. Šlapanský Ondřej, 6. Novák Jan, 8. Galia Denis, 10. Slavíček Jakub, 13. Holásek Daniel, 13. Adámek Jiří, 17. Galia Denis, 21. Novák Jan, 24. Novák Jan, 25. Černý Kamil, 27. Karpíšek Jaromír, 29. Adámek Jiří, 34. Galia Denis, 56. Galia Denis, 7. Kadeřávek Kryštof, 13. Kadeřávek Kryštof, 29. Kadeřávek Kryštof, 51. Kadeřávek Kryštof, 56. Kadeřávek Kryštof, 15. Karpíšek Jaromír, 59. Karpíšek Jaromír, 18. Havlík Jan, 59. Havlík Jan, 19. Janderka Radomír, 50. Janderka Radomír, 33. Krejčí Tomáš, 38. Kadeřávek Kryštof

Rozhodčí: Zapletal Jan - Bernatík Tomáš.          

 

19. kolo

Sobota 9. 4. 2016 11:30
JIHLAVA - Kroměříž 15:8 (10:5)

Branky: 2. Křivánek Viktor, 4. Drápela David, 6. Pavlíček Václav, 12. Vaníček Matyáš (pen.), 16. Bruna Denis, 17. Smejkal Tadeáš, 21. Raus Daniel, 25. Smejkal Tadeáš, 27. Drápela David, 30. Bruna Denis, 35. Smejkal Tadeáš, 38. Křivánek Viktor, 46. Zacha Stanislav, 54. Zdvihal Šimon, 55. Vaníček Matyáš - 8. Menšík Lukáš, 14. Dočkal Matěj, 15. Hamala Tomáš, 24. Hamala Tomáš, 30. Dočkal Matěj, 36. Žourek Patrik (pen.), 47. Dočkal Matěj, 57. Žourek Patrik (pen.)

Rozhodčí: Havlín Marek - Nováček Ivo.          

 

20. kolo

Sobota 16. 4. 2016 11:30
Kroměříž - FŠ Třebíč 29:5 (14:3)

Branky: 3. Dočkal Matěj, 13. Soldán David, 14. Frkal Tomáš, 14. Žourek Patrik, 16. Dočkal Matěj, 21. Svozil Matyáš, 21. Jarka Tomáš, 23. Svozil Matyáš, 24. Dočkal Matěj, 26. Dočkal Matěj, 31. Žourek Patrik, 34. Dočkal Matěj, 36. Dočkal Matěj, 46. Frkal Tomáš, 51. Bláhová Klára, 54. Frkal Tomáš, 56. Žourek Patrik, 57. Dočkal Matěj, 58. Menšík Lukáš, 7. Svozil Matyáš, 36. Svozil Matyáš, 46. Svozil Matyáš, 53. Svozil Matyáš, 55. Svozil Matyáš, 9. Stavinoha Marek, 10. Stavinoha Marek, 20. Janál Martin, 40. Krč Václav, 44. Klečka Jakub - 55. Šimánek Štěpán, 2. Šimánek Štěpán, 6. Havlík Adam, 24. Dvořák Šimon, 34. Vojáček Lukáš

Rozhodčí: Daněk Roman - Koláček Jan.          

 

21. kolo

Sobota 23. 4. 2016 11:30
PROSTĚJOV - Kroměříž 9:5 (5:2)

Branky: 3. Racek Robin, 22. Racek Robin, 12. Čermák Jakub, 19. Karásek Matyáš, 20. Karásek Matyáš, 44. Ježek Daniel, 58. Čermák Jakub, 35. Karásek Matyáš, 44. Čermák Jakub - 4. Hamala Tomáš, 13. Vaněk Michal, 34. Dočkal Matěj, 50. Žourek Patrik, 53. Janál Martin

Rozhodčí: Horák Jiří - Klíma Tomáš.          

 

22. kolo

Čtvrtek 5. 5. 2016 16:30
Kroměříž - Líšeň 14:2 (9:1)

Branky: 10. Nedvěd Daniel, 11. Klečka Jakub, 41. Bláhová Klára, 52. Krč Václav, 7. Dočkal Matěj, 9. Dočkal Matěj, 48. Dočkal Matěj, 17. Dočkal Matěj, 8. Jarka Tomáš, 16. Jarka Tomáš, 21. Hamala Tomáš, 33. Hamala Tomáš, 48. Soldán David, 12. Večerka Denis - 23. Lavický Filip, 38. Novotný Denis

Rozhodčí: Horváth Antonín - Kolář Jaroslav.          

 

23. kolo

Neděle 8. 5. 2016 11:30
Havlíčkův Brod - Kroměříž 7:9 (5:6)

Branky: 3. Víšek Pavel, 7. Víšek Pavel, 27. Pecen Tomáš, 39. Pecen Tomáš, 8. Šimek Miroslav, 24. Musil Marek, 47. Tecl Jakub - 17. Stavinoha Marek, 23. Hamala Tomáš, 28. Stavinoha Marek, 60. Bláhová Klára, 5. Dočkal Matěj, 22. Dočkal Matěj, 30. Bláhová Klára, 54. Hamala Tomáš, 56. Jeník Samuel

Rozhodčí: Kubeš Petr - Machač Lukáš.          

 

14. kolo

Čtvrtek 12. 5. 2016 16:30
Kroměříž - VYŠKOV 25:2 (12:0)

Branky: 6. Svozil Matyáš, 8. Svozil Matyáš, 10. Žourek Patrik, 12. Stavinoha Marek, 13. Stavinoha Marek, 16. Stavinoha Marek, 19. Stavinoha Marek, 20. Krč Václav, 22. Krč Václav, 24. Frkal Tomáš, 26. Janál Martin, 28. Vaněk Michal, 31. Jarka Tomáš, 32. Stavinoha Marek, 35. Dočkal Matěj, 38. Dočkal Matěj, 39. Dočkal Matěj, 41. Dočkal Matěj, 42. Dočkal Matěj, 44. Dočkal Matěj, 46. Bláhová Klára, 48. Bláhová Klára, 49. Bláhová Klára, 55. Žourek Patrik, 58. Menšík Lukáš - 34. Formánek Martin, 40. Sedláček Adam

Rozhodčí: Liška Petr - Poláček David.          

 

24. kolo

Neděle 15. 5. 2016 15:30
Kroměříž - Sigma Olomouc 4:7 (3:3)

Branky: 16. Hamala Tomáš, 20. Menšík Lukáš, 47. Dočkal Matěj, 24. Stavinoha Marek - 16. Hrdlička Erik, 21. Studený Simon, 45. Foukal Vojtěch, 48. Foukal Vojtěch, 58. Foukal Vojtěch, 21. Kovařík Jan, 52. Koutný Jan

Rozhodčí: Krajča Matěj - Tomanec Josef.          

 

25. kolo

Sobota 21. 5. 2016 15:30
Kroměříž - Hodonín 4:20 (2:9)

Branky: 13. Krč Václav, 19. Dočkal Matěj, 37. Hajna Jakub, 46. Hajna Jakub - 17. Břečka Štěpán, 20. Grabec Vojtěch, 26. Krist Ondřej, 31. Slatinský Jakub, 36. Slatinský Jakub, 40. Slatinský Jakub, 41. Slatinský Jakub, 42. Slatinský Jakub, 48. Slatinský Jakub, 57. Nekarda Erik, 58. Slatinský Jakub, 30. Šural Jakub, 21. Krist Ondřej, 14. Vacula Viktor, 15. Nekarda Erik, 20. Slatinský Jakub, 29. Slatinský Jakub, 35. Krist Ondřej, 37. Břečka Štěpán, 41. Šůrek Filip

Rozhodčí: Daněk Roman - Slováček Adam.          

 

26. kolo

Neděle 29. 5. 2016 11:30
Znojmo - Kroměříž 14:6 (6:3)

Branky: 1. Šuba Pavel, 4. Navrátil Tomáš, 28. Bartoněk Adam, 29. Bakaj Petr, 8. Štancl Petr, 20. Železný Petr, 35. Bartoněk Adam, 32. Štancl Petr, 38. Štancl Petr, 42. Štancl Petr, 48. Štancl Petr, 50. Ryška Adam, 52. Ryška Adam, 58. Navrátil Mikuláš - 22. Stavinoha Marek, 15. Dočkal Matěj, 25. Dočkal Matěj, 48. Žourek Patrik, 49. Bláhová Klára, 60. Žourek Patrik

Rozhodčí: Laštůvka Dušan - Černý Josef.          

 

15. kolo

Pátek 3. 6. 2016 16:30
Sparta Brno - Kroměříž 12:6 (7:4)

Branky: 9. Holoubek Pavel, 20. Roštínský Lukáš, 23. Kovařík Marek, 8. Slouka Adam, 13. Čilingaryan Gor Kareni, 18. Čilingaryan Gor Kareni, 27. Bachel Emerich, 33. Srb Tomáš, 45. Valenta Filip, 49. Valenta Filip, 38. Kovář Martin, 52. Gettinger Marek - 15. Vaněk Michal, 5. Dočkal Matěj, 13. Dočkal Matěj, 23. Dočkal Matěj, 38. Dočkal Matěj, 46. Hajna Jakub

Rozhodčí: Bělák Marek - Popelák Luboš.          

 

16. kolo

Středa 8. 6. 2016 18:30
Kroměříž - Zlín 5:10 (5:4)

Branky: 3. Stavinoha Marek, 17. Dočkal Matěj, 19. Dočkal Matěj, 21. Krč Václav, 26. Janál Martin - 9. Zábojník Tomáš, 6. Slončík Tom, 16. Slončík Tom, 13. Ovesný Radek, 36. Ovesný Radek, 37. Polášek Šimon, 45. Ovesný Radek, 58. Polášek Šimon, 32. Krystek Jan, 33. Zábojník Tomáš

Rozhodčí: Horváth Antonín - Kolář Jaroslav.          

 

FOTOGALERIE

Foto Kristýna Haldinová

HS U12 - Líšeň 5.5.16HS U12 - Líšeň 5.5.16
HS U12 - Líšeň 5.5.16HS U12 - Líšeň 5.5.16
HS U12 - Líšeň 5.5.16HS U12 - Líšeň 5.5.16
HS U12 - Líšeň 5.5.16HS U12 - Líšeň 5.5.16
HS U12 - Líšeň 5.5.16HS U12 - Líšeň 5.5.16
HS U12 - Líšeň 5.5.16HS U12 - Líšeň 5.5.16
HS U12 - Líšeň 5.5.16HS U12 - Líšeň 5.5.16
HS U12 - Líšeň 5.5.16HS U12 - Líšeň 5.5.16