Související informace

Štítky

PřípravkyU10

U10 - STARŠÍ PŘÍPRAVKA "B" - ROČNÍK NAROZENÍ 2011 

SEZÓNA 2020/21 - KS KFS ZLÍN

(NÁŠ TÝM U10 HRAJE PROTI O ROK STARŠÍM HRÁČŮM "A" TÝMŮ OSTATNÍCH SOUPEŘŮ)

Vyjádření odpovídající sekce FAČR pro přípravky:

"Soutěže přípravek U8 - U11 jsou organizovány pod KFS Zlín, ovšem tam se vede pouze rozpis utkání, výsledky jsme odbourali."

 

FOTO - ze sezóny 2018/2019

r. 2011 

SOUPISKA PODZIM 2019

Číslo  

Jméno  

Ročník

1

 Buček Radim

2011

2

 Čech Maxmilián

Čech Maxmilián

2011

3

 Fojt Marek

Fojt Marek

2011

 4

 Frajt Lukáš

Frajt Lukáš

2012

5

 Kapounek Petr

2011

 6

 Knebl Matouš Lukáš

2011 

7

 Komenda Šimon

Komenda Šimon

2011

8

 Komínek Kryštof

Komínek Kryštof

2011

9

 Krejčíř Jiří

Krejčíř Jiří

2011

10

Lízal Tomáš 

2011 

11

 Lutonský Václav

Lutonský Václav

2011

12

 Mlčoch Jan

Mlčoch Jan

2011

 13

 Novák Adam

Novák Adam

2011

14

 Pospíšil Jakub

2011

15

 Rýpar Dominik 

2011 

16

 Stavinoha Matyáš

2011

17

 Svoboda Nikolas

Svoboda Nikolas

2011

18

 Tamáš Jiří

Tamáš Jiří

2011

 19

 Trávníček Michal

2011 

20

 Úlehla Matěj

Úlehla Matěj

2011

21

 Vejtasa Adam

2011

22

 Výšek Samuel

Výšek Samuel

2011

 23

 Zemek Jan

2011 

24

 Železník Viliam

Železník Viliam

2011

25

 Žiak Maxim

Žiak Maxim

2011

REALIZAČNÍ TÝM

Pozice          

Jméno 

 Kontakt

Hlavní trenér

Novák Petr

 Novák Petr

+420 721 514 999

petarnovak73@seznam.cz

Trenér

Lutonský Tomáš

 Lutonský Tomáš

+420 604 485 253

tomas.lutonsky@seznam.cz

Trenér

Pospíšil Jaromír

 

 +420 775 196 926

jarada.pos@seznam.cz

Trenér a

Technický vedoucí

Parobek Roman

Parobek Roman

 +420 604 875 514

parobek.roman@seznam.cz

 

Omluvenky přijímá hlavní trenér přes mobilní telefon, pokud není uvedeno jinak v nominačních e-mailech na zápasy apod.

Informace k platbě hráčských příspěvkům jsou vedeny na http://www.hanackaslavia.cz/clenske-prispevky

 

TRÉNINKY 

Od 31.8. do 31.10.2020 STADION NA OBVODOVÉ ULICI tréninky pondělí*, středa, pátek, 17:30-19:00 hod. - sraz hráčů v 17:15 v šatně

Od 20.7. do 30.8.2020 STADION NA OBVODOVÉ ULICI tréninky pondělí, středa, 17:30-19:00 hod. - sraz hráčů v 17:15 v šatně

  • * pondělní tréninky jsou jen v případě že není zápas
  • ve státní svátky tréninky nejsou pokud trenéři nerozhodnou jinak
  • více upřesňuje předběžný plán níže nebo klubový týdenní plán zde nebo rozpis mistrovské soutěže zde
  • POZOR - vstup na hřiště je povolen pouze hráčům a členům trenérsko-realizačního týmu, rodiče musí být za ohrazením, jedná se o nařízení provozního řádu klubu (zde) . Za dodržování odpovídají trenéři, rodiče či jiný doprovod, samozřejmě prosíme o součinnost.

Od DD.MM.2020 do DD.MM.2021 TĚLOCVIČNY

  • pondělky 17-18 hod. Hala DM Štěchovice
  • středy 18:00 - 19:30 hod. ZŠ Slovan (18:00 - 18:30 malý cvičební sál v patře a 18:30 - 19:30 velká tělocvična)
  • sraz vždy 15 minut předem v šatně uvnitř tak, abychom se přezuli, převlékli a začali včas. 

Rozpisy tělocvičen jsou také umístěny včas umístěny do klubového plánu na http://www.hanackaslavia.cz/rozpisy-zapasu

  • Poslední trénink v roce 2020 je DD.12.2020
  • První trénink v roce 2020 je DD.1.2021 

 

PŘEDBĚŽNÝ PLÁN ZÁPASŮ A VYBRANÝCH AKCÍ

Datum a čas Začátek  Sraz  Místo Poznámka
Pondělí 21.9.2020 17:00   16:15 Otrokovice-Baťov Mistrovský zápas proti 2 týmům SK Baťov U11
Čtvrtek 24.9.2020  15:00   14:00  Pozořice Ondrášovka Cup U10 2020/21 - II.předkolo http://www.ondrasovkacup.cz/files/turnament/118/terminy.pdf
Sobota 26.9.2020  14:00   13:00 Uherské Hradiště Turnaj LASO Cup - 1 tým HS dle nominace - proti nalosovaným týmům viz. http://www.lasocupturnaj.cz/registrovane-tymy
Pátek 2.10.2020  17:30  16:45 Obvodová Turnaj OFS - 1 tým HS dle nominace proti týmům U10-11 z okresu Kroměříž
Pondělí 5.10.2020 17:30    16:45 Obvodová Mistrovský zápas proti 2 týmům SK Bystřice p.H. U11
Sobota 10.10.2020 08:00  9.10 do 19:00   Roudnice n.L. Turnaj tráva - 1.tým HS dle nominace - proti nalosovaným týmům - viz. https://www.domaturnaje.com/turnaje-pripravek
Pondělí 12.10.2020 16:30  16:00 Otrokovice-Trávníky               Mistrovský zápas proti 2 týmům FC Viktoria Otrokovice U11
Pondělí 19.10.2020 17:30  16:45 Obvodová Mistrovský zápas proti 2 týmům SFK Elko Holešov U11
Pondělí 26.10.2020 17:00   16:15 Chropyně Mistrovský zápas proti 2 týmům FK Chropyně U11
Středa 28.10.2020 17:30  16:45 Obvodová Mistrovský zápas proti 2 týmům SK HS Kroměříž "A" U11

 

ZÁPASY/UPŘESNĚNÍ/NOMINACE 

Mistrovské utkání v Otrokovicích

Mistrovské utkání proti SK Baťov U11 dva týmy

v krajské soutěži jsme tuto sezónu vedeni jako SK HS Kroměříž "B" a hrajeme proti o rok starším soupeřům do U11 r.n.2010 

Pondělí 21.9.2020 od 17:00 do cca 18:30

Sraz nejpozději v 16:15 na v šatně sportovního areálu SK Baťov mapa zde 

Nominace - 2 týmy: Buček R., Čech M., Fojt M., Frajt L., Kapounek P., Knebl M., Komenda Š., Komínek K., Krejčíř J. (omluven), Lutonský V., Mlčoch J., Novák A. (omluven), Pospíšil J.,  Svoboda N., Tamáš J., Trávníček M., Úlehla M., Vejtasa A., Výšek S., Železník V., Žiak M. (omluven), Rýpar D.  

Startovné: není

Povinné vycházkové oblečení JOMA na příjezd/odjezd a dle počasí i tréninkové mikiny JOMA přes seb během rozcvičky + střídání apod.

Potvrzení účasti zasílejte emailem do 18.9.2020 17:00 hodin. 

V případě potřeby se s dotazy obraťte na P. Nováka.

 

Turnaj Ondrášovka CUP II.předkolo

Soupeři viz. http://www.ondrasovkacup.cz/files/turnament/118/terminy.pdf

Čtvrtek 24.9.2020 od 15:00 do cca 18:00

Sraz nejpozději ve 14:00 místo Pozořice mapa zde

Nominace - 1 tým: Buček R., Fojt M., Knebl M., Komenda Š., Lutonský V., Novák A., Tamáš J., Trávníček M., Železník V., Žiak M., Židlík H., Židlík Š.  

Startovné: není.

Povinné vycházkové oblečení JOMA na příjezd/odjezd a mezi-zápasové tréninkové oblečení JOMA

Propozice a pravidla na http://www.ondrasovkacup.cz/files/turnament/118/propozice.pdf

Každý hráč a trenér doloží doklad o COVID požadovaný FAČR dle DK s názvemProhlášení o bezinfekčnosti COVID-19“ formulář ke ztažení na  https://facr.fotbal.cz/document/download/78202

Je nutná registrace v IS FAČR a budou se pořizovat elektronické zápisy v IS - zařizuje klub SK HS Kroměříž

V případě potřeby omluvenky žáka ze školy od klubu SK HS Kroměříž se domluvíme předem na stadionu během týdne

Potvrzení účasti zasílejte emailem do 21.9.2020 17:00 hodin. 

V případě potřeby se s dotazy obraťte na P. Nováka.

 

Turnaj v LASO CUP v Uherském Hradišti

Soupeři z kategorie U10 r.n. 2011 a ml. viz. http://www.lasocupturnaj.cz/registrovane-tymy

Sobota 26.9.2020 od 14:00 do cca 18:00

Sraz nejpozději ve 13:00 v areálu městského stadionu v Uherském Hradišti (umělá tráva za tribunou) mapa zde

Nominace - 1 tým: bude upřesněno do 22.9.2020   

Startovné: 1 500,- Kč - trenér rozpočítá na hráče.

Povinné vycházkové oblečení JOMA na příjezd/odjezd a mezi-zápasové tréninkové oblečení JOMA

Potvrzení účasti emailem. 

V případě potřeby se s dotazy obraťte na P. Nováka.

 

Turnaj v Roudnici nad Labem

Soupeři z celé ČR kategorie U10 r.n. 2011 a ml. viz. https://www.domaturnaje.com/turnaje-pripravek

Sobota 10.10.2020 od 08:00 do cca 17:00

Sraz 9.10.2020 nejpozději v 19:00 v areálu hřišť ubytovacího zařízení u sportovního areálu v Roudnici nad Labem mapa zde

Nominace - 1 tým: Buček R., Fojt M., Knebl M., Komenda Š., Lutonský V., Novák A., Vejtasa A., Železník V., Žiak M., Židlík H., Židlík Š.   

Startovné: 1 800,- Kč - trenér rozpočítá na hráče.

Povinné vycházkové oblečení JOMA na příjezd/odjezd a mezi-zápasové tréninkové oblečení JOMA

Potvrzení účasti plus počet osob doprovodu řešeno s trenérem do 13.9.2020 telefonicky a osobně + podpůrnými emaily

V případě potřeby se s dotazy obraťte na P. Nováka.

  

ODEHRANÉ ZÁPASY A USKUTEČNĚNÉ AKCE

17.6.2020 - dětský den mládeže SK HS Kroměříž na hlavním hřišti stadionu na Obvodové ulici

20-21.6.2020 - Republikový finálový turnaj Ondrášovka Cup U9 http://www.ondrasovkacup.cz/turnaje/detail/2019/2020/U9/Hlavní%20turnaj - 3.místo - náš report zde

26-29.7.2020 - Letní soustředění Roštín

3-7.8.2020 - Letní fotbalový kemp SK HS Kroměříž pořádaný R. Budínem viz. http://www.hanackaslavia.cz/kemp (termín odeslán rodičům 29.1.2020)

7-8.8.2020 - Letní akce s kempováním Těšnovice

13.8.2020 - Přípravný zápas 2 týmy HS proti 2 týmům FC FASTAV Zlín U10

16.8.2020 - Turnaj Vítek CUP + Pohár ředitele ZŠ Klegova Ostrava-Jih - 1 tym HS proti FC Baník Ostrava U10, MFK Vítkovice U10, FOTBAL Třinec U10, SK Hranice U10 - 1.místo

29.8.2020 - Turnaj Moravia CUP Vážany nad Litavou - 1 tym HS proti 1.SK Prostějov U10, FC Baník Ostrava U10, FŠ Třebíč U10, FC Vysočina Jihlava U10, FC Svitavy U10, 1.FC Slovácko U10 - 1.místo

2.9.2020 - Představení a vyhlášení týmu U10 R.N.2011 o poločase přípravného utkání mužů SK HS Kroměříž proti FC Baník Ostrava

5.9.2020 - Přípravný tiangl turnaj Uherské Hradiště 2 týmy HS proti 2 týmům 1.FC SLOVÁCKO U10 a 2 támům 2 týmům FC SPARTA Brno U10

7.9.2020 - Mistrovský zápas 2 týmy HS proti 2 týmům FC MORKOVICE U11

14.9.2020 - Mistrovský zápas 1 tým HS proti 1 týmu FC AJAX BEZMĚROV U11 (soupeř nesložil 2 týmy)

 

ODKAZ NA ARCHIV  

 

FOTOGALERIE