Související informace

Štítky

PřípravkyU10

U10 - STARŠÍ PŘÍPRAVKA "B" - ROČNÍK NAROZENÍ 2011 

SEZÓNA 2020/21 - KS KFS ZLÍN

(NÁŠ TÝM U10 HRAJE PROTI O ROK STARŠÍM HRÁČŮM "A" TÝMŮ OSTATNÍCH SOUPEŘŮ)

Vyjádření odpovídající sekce FAČR pro přípravky:

"Soutěže přípravek U8 - U11 jsou organizovány pod KFS Zlín, ovšem tam se vede pouze rozpis utkání, výsledky jsme odbourali."

 

FOTO - ze sezóny 2018/2019

r. 2011 

SOUPISKA PODZIM 2019

Číslo  

Jméno  

Ročník

1

 Buček Radim

2011

2

 Cinkl Marco

Cinkl Marco

2011

3

 Čech Maxmilián

Čech Maxmilián

2011

4

 Fojt Marek

Fojt Marek

2011

 5

 Frajt Lukáš

Frajt Lukáš

2012

6

 Kapounek Petr

2011

7

 Komenda Šimon

Komenda Šimon

2011

8

 Komínek Kryštof

Komínek Kryštof

2011

9

 Krejčíř Jiří

Krejčíř Jiří

2011

10

Lízal Tomáš 

2011 

11

 Lutonský Václav

Lutonský Václav

2011

12

 Mlčoch Jan

Mlčoch Jan

2011

 13

 Novák Adam

Novák Adam

2011

14

 Osanu Fabian

2011

15

 Pospíšil Jakub 

2011 

16

 Stavinoha Matyáš

2011

17

 Svoboda Nikolas

Svoboda Nikolas

2011

18

 Tamáš Jiří

Tamáš Jiří

2011

19

 Úlehla Matěj

Úlehla Matěj

2011

20

 Vejtasa Adam

2011

21

 Výšek Samuel

Výšek Samuel

2011

22

 Železník Viliam

Železník Viliam

2011

23

 Žiak Maxim

Žiak Maxim

2011

REALIZAČNÍ TÝM

Pozice          

Jméno 

 Kontakt

Trenér

Novák Petr

 Novák Petr

+420 721 514 999

petarnovak73@seznam.cz

Asistent

trenéra

Lutonský Tomáš

 Lutonský Tomáš

+420 604 485 253

tomas.lutonsky@seznam.cz

Asistent trenéra

Technický vedoucí

Parobek Roman

Parobek Roman

 +420 604 875 514

parobek.roman@seznam.cz

 

Omluvenky přijímá hlavní trenér přes mobilní telefon, pokud není uvedeno jinak v nominačních e-mailech na zápasy apod.

 

TRÉNINKY 

Od 25.6. do 19.7.2020 letní přestávka, trénovat se začne 20.7.2020

Od 20.7. do 31.10.2020 STADION NA OBVODOVÉ ULICI tréninky pondělí*, středa, 17:30-19:00 hod. - sraz hráčů v 17:15 v šatně

  • * pondělní tréninky jsou jen v případě že není zápas
  • ve státní svátky tréninky nejsou pokud trenéři nerozhodnou jinak
  • více upřesňuje předběžný plán níže nebo klubový týdenní plán zde nebo rozpis mistrovské soutěže zde
  • POZOR - vstup na hřiště je povolen pouze hráčům a členům trenérsko-realizačního týmu, rodiče musí být za ohrazením, jedná se o nařízení provozního řádu klubu (zde) . Za dodržování odpovídají trenéři, rodiče či jiný doprovod, samozřejmě prosíme o součinnost.

 Od 2.11.2020 do 4.3.2021 TĚLOCVIČNY

  • pondělky 17-18 hod. Hala DM Štěchovice
  • středy 18:00 - 19:30 hod. ZŠ Slovan (18:00 - 18:30 malý cvičební sál v patře a 18:30 - 19:30 velká tělocvična)
  • sraz vždy 15 minut předem v šatně uvnitř tak, abychom se přezuli, převlékli a začali včas. 

Rozpisy tělocvičen jsou také umístěny včas umístěny do klubového plánu na http://www.hanackaslavia.cz/rozpisy-zapasu

  • Poslední trénink v roce 2020 je 12.12.2020
  • První trénink v roce 2020 je 11.1.2021 

 

PŘEDBĚŽNÝ PLÁN ZÁPASŮ A VYBRANÝCH AKCÍ

Datum a čas Místo Poznámka
26 - 29.7.2020 Roštín Letní soustředění, sraz přihlášených ve 14:00 hod. u Sokolovny Roštín dle sdělených propozic rodičům hlavním trenérem (termín odeslán rodičům 29.1.2020)
3 - 7.8.2020 Kroměříž Letní fotbalový kemp SK HS Kroměříž pořádaný R. Budínem viz. http://www.hanackaslavia.cz/kemp (termín odeslán rodičům 29.1.2020)
7.8.2020 odpoledne  Těšnovice Společensko-sportovní odpoledne a večer týmu a rodinných příslušníků - areál Žlíbek http://www.tesnovice.cz/zlibek/ - podrobnosti v řešení a budou doručeny 
16.8.2020 8:30 Ostrava-Vítkovice Turnaj Výtek CUP - 1 tým HS dle nominace
29.8.2020 10:00 hod. Vážany nad Litavou Turnaj TOP Moravia Cup r.n.2011 - 1 tým HS dle nominace - proti Z.Brno+Sp. Brno+Prostějov+Vel.Meziříčí+Svitavy a dalším TOP celkům z krajů JM+OL+ZL+MS
9 - 10.10.2020 Roudnice n.L.   Turnaj tráva - 1.tým HS dle nominace (soupeři Slavia, Sparta, Bohemians, Dukla, Žižkov, Plzeň, Příbram aj.)

 

ZÁPASY/UPŘESNĚNÍ/NOMINACE

v pátek až neděli 19. - 21.6.2020 odehraje náš 1 tým mladší přípravky SK HS U9 r.n. 2011 národní pohárové finále Ondrášovka Cup ve Vysokém Mýtu proti soupeřům zde a propozic http://www.ondrasovkacup.cz/turnaje/detail/2019/2020/U9/Hlavní%20turnaj.

Sraz níže nominovaných je v pátek 19.6.2020 v 18:30 na recepci hotelu UNO v Ústí nad Orlicí T.G. Masaryka 897, 562 01 Ústí nad Orlicí mapa zde

Nominace: Buček RadimFojt Marek, Komenda ŠimonLutonský VáclavNovák AdamTamáš JiříVejtasa Adam, Žiak Maxim, Židlík Hynek, Židlík Štěpán. Náhradník Železník Viliam,

Hráči musí mít klubové sety vycházkové kraťasy + tričko JOMA Academy, vycházkové teplákové bundy JOMA červené s bílou a teplákyJOMA , dále tréninkové mikiny JOMA červeno/černé.

Komunikace ohledně srazu, ubytování, vybavení a dalších potřebných souvislostí probíhá od 1.6.2020 osobně mezi hlavním trenérem P. Novákem a rodiči hráčů

V případě potřeby se s dotazy obraťte na trenéra P. Nováka.

 

v neděli 26.7 - středu 29.7.2020 je letní soustředění v Roštíně.

Cena pobytu je 2000,-Kč - v ceně je zahrnutá plná penze 3 dny (snídaně, oběd, večeře, druhá večeře, pitný režim), pronájem hřiště, tělocvičny, wellness, bazén a trenéři.

Vybavení: Sportovní oblečení (nejlépe vše 2x), věci na spaní, plavky, kopačky, tenisky, papuče, flašku na pití, míč, další důležité hygienické potřeby a kartička pojištěnce

Sraz v neděli 26. 7. 2020 v 14:00 v Roštíně.

Zaplatit 2000,- Kč na účet HS 8312260297/0100 nejpozději do 30. 6. 2020.

Variabilní symbol: rok narození hráče, zpráva pro příjemce: příjmení a jméno hráče

Např.: VS: 2005 Zpráva pro příjemce: Příjmení a jméno

Přihlášení - 14: Frajt Lukáš, Stavinoha Matyáš, Výšek Samuel, Svoboda Nikolas, Pospíšil Jakub, Lutonský Václav, Fojt Marek (+ 1?), Krejčíř Jiří (+3?), Novák Adam, Žiak Maxim, Buček Radim, Kapounek Petr, Tamáš Jiří, Čech Maximilián, 

Omluveni - 5: Lízal Tomáš, Úlehla Matěj, Mlčoch Jan, Železník Viliam, Trávníček Michal, 

Nevyjádřili se - 4: Komenda Šimon, Komínek Kryštof, Osanu Fabian, Vejtasa Adam.

Odesláno emailem, potvrzení účasti zasílejte emailem do 22.6.2019 17:00 hodin. 

V případě potřeby se s dotazy obraťte na trenéra P. Nováka.

  

ODEHRANÉ ZÁPASY

17.6.2020 - dětský den mládeže SK HS Kroměříž na hlavním hřišti stadionu na Obvodové ulici

20-21.6.2020 - Republikový finálový turnaj Ondrášovka Cup U9 http://www.ondrasovkacup.cz/turnaje/detail/2019/2020/U9/Hlavní%20turnaj - náš report zde

 

ODKAZ NA ARCHIV  

 

FOTOGALERIE