Úvodní stránka>ARCHIV>MUŽI A S:2018-19

A TÝM - MSFL 2018/2019 - PODZIM 2018

Horní řada - zleva: Tomáš Matoušek, Martin Mlýnek, Vít Mlýnek, Marián Kovář, Lukáš Motal, Pavel Hloch,

Jakub Navrátil, Adam Dvořák.

Prostřední řada - zleva: Jiří Frkal (vedoucí mužstva), Tomáš Jeleček, Dominik Krhut, Šimon Vyhlíd, Jan Silný,

Tomáš Okleštěk, Michal Cupák, Jakub Prajza, Jiří Libenský (masér)

Spodní řada - zleva: Jiř Floderí, Daniel Šmerda, Ivo Světlík (asistent trenéra), Zdeněk Zavadil (člen výboru),

Mgr. Martin Bsonek (předseda klubu), Karel Heinz (místopředseda), Bronislav Červenka (trenér), Martin Hirsch,

Zdeněk Kofroň.

Na focení chyběli: Vladyslav Marchuk, Ondřej Berčík. 

 

SOUPISKA PODZIM 2018

Číslo  

Post  

Jméno  

Ročník

30

B

Kofroň Zdeněk

 1987

59

Floder Jiří

 1997

1

/

 /

Šmerda Daniel 

 1998 

3

Z

Mlýnek Martin

 1997

4

Hloch Pavel

 1991

5

Prajza Jakub 

 1993

6

Z

Cupák Michal

 

 1998

7

Z

/

 /

8

Z

Motal Lukáš

 

 1990

9

Hirsch Martin 

 1989

10

Z

Okleštěk Tomáš

 1987

 11

Ú 

Silný Jan

 1995

12

O

Matoušek Tomáš

 1990

13

Ú

Kovář Marián

 1993

14

Z

Marchuk Vladyslav

 1997

15

Z

Krhut Dominik

1986 

16

Z

Mlýnek Vít

 1997

17

Z

Berčík Ondřej

 2000

18

O

Jeleček Tomáš

 1992

19

/

/

 

 /

20

O

Dvořák Adam 

 

 1999

21

 /

 /

 /

22

Vyhlíd Šimon

 2001

 REALIZAČNÍ TÝM

Pozice          

Jméno 

 Ročník 

Trenér

Červenka Bronislav

 1975

Asistent

trenéra

Ivo Světlík

 1979

Masér

Libenský Jiří

 1984

Vedoucí

mužstva

Frkal Jiří

 1974

 

POHYBY V KÁDRU - PODZIM 2018                              

PŘÍCHODY  
Okleštěk Tomáš návrat z MFK Vítkovice
Silný Jan návrat z FK BANÍK Sokolov
Floder Jiří hostování z FC ZBROJOVKA Brno 
Prajza Jakub hostování z 1.FC Slovácko 
Hirsch Martin hostování z 1.SK Prostějov 
Mlýnek Martin přestup z FC FASTAV Zlín
Mlýnek Vít přestup z FC FASTAV Zlín
Dvořák Adam přechod z dorostu
Marchuk Vladyslav přestup z FK Litoměřicko
ODCHODY  
Blanař Martin návrat z hostování do FC FASTAV Zlín, odtud přestup do ČSK Uh.Brod
Chyla Petr návrat z hostování do 1.FC Slovácko, odtud přestup do FK Lubná 1959
Stratil Daniel přestup do FK Kozlovice
Trochta Vlastimil přestup do FC Fryšták
Neubert Martin přestup do TJ Žalkovice 
Sedláček Erik přestup do SK SPARTAK Hulín
Stratil Radek přestup do FC Kvasice
Zavadil Ondřej přerušení činnosti ze zdravotních důvodů

 

A TÝM - MSFL 2018/2019 - JARO 2019

Horní řada - zleva: Tomáš Matoušek, Martin Mlýnek, Vít Mlýnek, Marián Kovář, Lukáš Motal, Pavel Hloch,

Jakub Navrátil, Adam Dvořák.

Prostřední řada - zleva: Jiří Frkal (vedoucí mužstva), Tomáš Jeleček, Dominik Krhut, Šimon Vyhlíd, Jan Silný,

Tomáš Okleštěk, Michal Cupák, Jakub Prajza, Jiří Libenský (masér)

Spodní řada - zleva: Jiř Floderí, Daniel Šmerda, Ivo Světlík (asistent trenéra), Zdeněk Zavadil (člen výboru),

Mgr. Martin Bsonek (předseda klubu), Karel Heinz (místopředseda), Bronislav Červenka (trenér), Martin Hirsch,

Zdeněk Kofroň.

Na focení chyběli: Vladyslav Marchuk, Ondřej Berčík. 

 

SOUPISKA JARO 2019

Číslo  

Post  

Jméno  

Ročník

1

B

Jícha Filip

 1996

21

Toman Daniel

 1998

Šmerda Daniel 

 1998 

3

O

Zavadil Petr

 1994

6

Z

Cupák Michal

 

 1998

7

Z

Motal Lukáš

 1990

8

Z

Mlčoch Erik

 2000

10

Z

Okleštěk Tomáš

 1987

 11

Ú 

Silný Jan

 1995

12

O

Matoušek Tomáš

 1990

13

Ú

Kovář Marián

 1993

14

Z

Marchuk Vladyslav

 1997

15

Z

Krhut Dominik

1986 

16

Z

Masař Tomáš

 1996

17

Z

Chytil Daniel

 1999

18

O

Jeleček Tomáš

 1992

19

Z

Moravec Milan

 

 1999

20

O

Dvořák Adam 

 

 1999

22

Vyhlíd Šimon

 2001

 REALIZAČNÍ TÝM

Pozice          

Jméno 

 Ročník 

Trenér

Červenka Bronislav

 1975

Asistent

trenéra

Ivo Světlík

 1979

Masér

Libenský Jiří

 1984

Vedoucí

mužstva

Frkal Jiří

 1974

 

POHYBY V KÁDRU - JARO 2019                              

PŘÍCHODY  
Jícha Filip přestup z 1.SK Prostějov
Toman Daniel  přestup z SK METEOR Praha VIII
Zavadil Petr přestup z FC MAS Táborsko - odtud naposled hostoval v MFK Vyškov
Masař Tomáš hostování z FC FASTAV Zlín
Chytil Daniel přestup z SK Boršice - předtím 1.FC Slovácko a SK HS Kroměříž dorost
Moravec Milan hostování z 1.SK Znojmo FK
Mlčoch Erik  z dorostu
ODCHODY  
Mlýnek Martin návrat z hostování do FC FASTAV Zlín
Mlýnek Vít návrat z hostování do FC FASTAV Zlín
Hirsch Martin návrat z hostování do 1.SK PROSTĚJOV - odtud do MFK Vyškov
Prajza Jakub návrat z hostování do 1.FC SLOVÁCKO
Floder Jiří návrat z hostování do FC ZBROJOVKA Brno
Hloch Pavel  přestup do MFK Frýdek-Místek
Kofroň Zdeněk  přestup do MFK Frýdek-Místek

 

Zápasy mužů SK HS Kroměříž - MSFL - SEZÓNA 2018/19

                             

 

Kolo Datum Domácí   Hosté Výsledek  Report   Záznam  Sestřih kola
1. SO 4.8. 17:00  MFK Frýdek-Místek - SK HS Kroměříž 1:0 (1:0)     / 
2. PÁ 10.8. 18:00  SK HS Kroměříž - ČSK Uherský Brod 3:1 (1:0)     
3. SO 18.8. 16:30 TJ Valašské Meziříčí - SK HS Kroměříž  0:2 (0:1)         
4. PA 24.8. 18:00 SK HS Kroměříž - SK SPARTAK Hulín 4:2 (2:1)   
5. SO 1.9. 16:00 SK Líšeň - SK HS Kroměříž 2:1 (2:0)             /   
6. SO 8.9. 16:00 SK HS Kroměříž - FK Hodonín  2:0 (2:0) 
7. SO 15.9. 10:15 FC ODRA Petřkovice - SK HS Kroměříž  0:1 (0:0)     /
8. PA 21.9. 16:30 SK HS Kroměříž - FC VIKTORIA Otrokovice 1:0 (0:0)    /
9. SO 29.9. 15:30 MFK Vyškov SK HS Kroměříž 0:0 (0:0)     /
10. PÁ 5.10. 18:00 SK HS Kroměříž - FC Hlučín 3:0 (1:0) 
11. SO 13.10. 15:00 FC Dolní Benešov - SK HS Kroměříž 1:0 (0:0)            
12. PÁ 19.10. 18:00  SK HS Kroměříž - SK Uničov 2:2 (0:0)              
13. PÁ 26.10. 18:00 SK HS Kroměříž - FC Velké Meziříčí 1:1 (1:1)         
14. NE 4.11. 14:00 SFK Vrchovina - SK HS Kroměříž 2:3 (1:1) 
15. SO 10.11. 14:00 SK HS Kroměříž SK JISKRA Rýmařov 4:1 (3:0) 
                 
16. PÁ 15.3. 18:00  SK HS Kroměříž - MFK Frýdek-Místek 0:1 (0:1)      
17. SO 23.3.  15:00 ČSK Uherský Brod - SK HS Kroměříž 1:1 (0:1)  /  
18. PÁ 29.3. 18:00 SK HS Kroměříž  - TJ Valašské Meziříčí 6:0 (6:0)   
19. SO 6.4. 15:30  SK SPARTAK Hulín  - SK HS Kroměříž 1:3 (0:3) 
20. PÁ 12.4. 18:00  SK HS Kroměříž - SK Líšeň 3:0 (2:0)    
21. PÁ 19.4. 17:00  FK Hodonín  - SK HS Kroměříž 0:1 (0:0)        /    
22. PÁ 26.4. 18:00  SK HS Kroměříž  - FC ODRA Petřkovice   0:1 (0:0)     
30. ST 1.5. 16:30  SK JISKRA Rýmařov  - SK HS Kroměříž 0:1 (0:0)            /
23. SO 4.5. 10:15  FC VIKTORIA Otrokovice  - SK HS Kroměříž 3:3 (2:2)      /     
24. PÁ 10.5. 18:00 SK HS Kroměříž - MFK Vyškov  1:1 (1:1)          
25. SO 18.5. 17:00  FC Hlučín  SK HS Kroměříž 1:3 (1:1)         
26. PÁ 24.5. 18:00  SK HS Kroměříž - FC Dolní Benešov  5:1 (2:1)                   
27. NE 2.6. 10:15  SK Uničov  - SK HS Kroměříž 2:1 (2:1)    
28. PÁ 7.6. 17:00  FC Velké Meziříčí  - SK HS Kroměříž 2:5 (1:1)         /     
29. SO 15.6. 17:00  SK HS Kroměříž - SFK Vrchovina  2:4 (0:2)       /  

 

MSFL je odkaz na oficiální data soutěže obsahující:

  • Rychlý přehled posledních a nadcházejících zápasů  
  • Rozpis všech zápasů
  • Tabulky
  • Statistiky hráčů
  • Návštěvnost
  • Oddíly soutěže 

 

Tabulka

#       Z   V   R   P   Skóre   B   +/-
 
1.  
SK Líšeň
  30   18   7   5   67:33   61   16
 
2.  
FC Odra Petřkovice
  30   19   3   8   58:35   60   15
 
3.  
MFK Frýdek-Místek
  30   19   3   8   54:33   60   15
 
4.  
SK Hanácká Slavia Kroměříž
  30   17   6   7   62:31   57   12
 
5.  
SK Uničov
  30   15   6   9   54:36   51   6
 
6.  
MFK Vyškov
  30   14   9   7   59:35   51   6
 
7.  
FC Velké Meziříčí
  30   11   9   10   55:61   42   -3
 
8.  
FC Viktoria Otrokovice
  30   12   4   14   63:55   40   -5
 
9.  
FC Hlučín
  30   10   9   11   46:41   39   -6
 
10.  
ČSK Uherský Brod
  30   11   6   13   46:48   39   -6
 
11.  
FC Dolní Benešov
  30   10   7   13   37:52   37   -8
 
12.  
SFK Nové Město na Moravě
  30   9   8   13   44:58   35   -10
 
13.  
RSM Hodonín
  30   10   5   15   43:43   35   -10
 
14.  
SK Jiskra Rýmařov
  30   9   8   13   49:55   35   -10
 
15.  
SK Spartak Hulín
  30   6   5   19   40:75   23   -22
 
16.  
TJ Valašské Meziříčí
  30   0   5   25   14:100   5   -40

 

Fotogalerie z mistrovských zápasů

HS - Uničov 19.10.2018HS - Uničov 19.10.2018
HS - Uničov 19.10.2018HS - Uničov 19.10.2018
HS - Uničov 19.10.2018HS - Uničov 19.10.2018
HS - Uničov 19.10.2018HS - Uničov 19.10.2018

Foto Johny Zahnaš Photografy (více fotografií ze zápasu s Hulínem je zde)

Sp.Hulín - HS 6.4.2019Sp.Hulín - HS 6.4.2019
Sp.Hulín - HS 6.4.2019Sp.Hulín - HS 6.4.2019
Sp.Hulín - HS 6.4.2019Sp.Hulín - HS 6.4.2019
Sp.Hulín - HS 6.4.2019Sp.Hulín - HS 6.4.2019
Sp.Hulín - HS 6.4.2019Sp.Hulín - HS 6.4.2019
Sp.Hulín - HS 6.4.2019Sp.Hulín - HS 6.4.2019
Sp.Hulín - HS 6.4.2019Sp.Hulín - HS 6.4.2019
Sp.Hulín - HS 6.4.2019Sp.Hulín - HS 6.4.2019
Sp.Hulín - HS 6.4.2019Sp.Hulín - HS 6.4.2019
Sp.Hulín - HS 6.4.2019Sp.Hulín - HS 6.4.2019
Sp.Hulín - HS 6.4.2019Sp.Hulín - HS 6.4.2019
Sp.Hulín - HS 6.4.2019Sp.Hulín - HS 6.4.2019
Sp.Hulín - HS 6.4.2019Sp.Hulín - HS 6.4.2019
Sp.Hulín - HS 6.4.2019Sp.Hulín - HS 6.4.2019
Sp.Hulín - HS 6.4.2019Sp.Hulín - HS 6.4.2019
Sp.Hulín - HS 6.4.2019Sp.Hulín - HS 6.4.2019
Sp.Hulín - HS 6.4.2019Sp.Hulín - HS 6.4.2019
Sp.Hulín - HS 6.4.2019Sp.Hulín - HS 6.4.2019
Sp.Hulín - HS 6.4.2019Sp.Hulín - HS 6.4.2019
Sp.Hulín - HS 6.4.2019Sp.Hulín - HS 6.4.2019

Foto Jaroslav Kolísek (více fotografií ze zápasu s Hodonínem je zde)

Hodonín - HS 19.4.2019Hodonín - HS 19.4.2019
Hodonín - HS 19.4.2019Hodonín - HS 19.4.2019
Hodonín - HS 19.4.2019Hodonín - HS 19.4.2019
Hodonín - HS 19.4.2019Hodonín - HS 19.4.2019
Hodonín - HS 19.4.2019Hodonín - HS 19.4.2019
Hodonín - HS 19.4.2019Hodonín - HS 19.4.2019
Hodonín - HS 19.4.2019Hodonín - HS 19.4.2019
Hodonín - HS 19.4.2019Hodonín - HS 19.4.2019
 

HS - Petřkovice 26.4.2019HS - Petřkovice 26.4.2019
HS - Petřkovice 26.4.2019HS - Petřkovice 26.4.2019
HS - Petřkovice 26.4.2019HS - Petřkovice 26.4.2019
HS - Petřkovice 26.4.2019HS - Petřkovice 26.4.2019
Foto Jan Zahnaš (více fotografií ze zápasu v Otrokovicích je zde)

V.Otrokovice - HS 4.5.2019V.Otrokovice - HS 4.5.2019
V.Otrokovice - HS 4.5.2019V.Otrokovice - HS 4.5.2019
V.Otrokovice - HS 4.5.2019V.Otrokovice - HS 4.5.2019
V.Otrokovice - HS 4.5.2019V.Otrokovice - HS 4.5.2019
V.Otrokovice - HS 4.5.2019V.Otrokovice - HS 4.5.2019
V.Otrokovice - HS 4.5.2019V.Otrokovice - HS 4.5.2019
V.Otrokovice - HS 4.5.2019V.Otrokovice - HS 4.5.2019
V.Otrokovice - HS 4.5.2019V.Otrokovice - HS 4.5.2019
V.Otrokovice - HS 4.5.2019V.Otrokovice - HS 4.5.2019
V.Otrokovice - HS 4.5.2019V.Otrokovice - HS 4.5.2019
V.Otrokovice - HS 4.5.2019V.Otrokovice - HS 4.5.2019
V.Otrokovice - HS 4.5.2019V.Otrokovice - HS 4.5.2019
V.Otrokovice - HS 4.5.2019V.Otrokovice - HS 4.5.2019
V.Otrokovice - HS 4.5.2019V.Otrokovice - HS 4.5.2019
V.Otrokovice - HS 4.5.2019V.Otrokovice - HS 4.5.2019
V.Otrokovice - HS 4.5.2019V.Otrokovice - HS 4.5.2019
Foto Libor Kopči Týdeník kroměřížska (více fotek ze zápasu s Vyškovem je zde)

HS - Vyškov 10.5.2019HS - Vyškov 10.5.2019
HS - Vyškov 10.5.2019HS - Vyškov 10.5.2019
HS - Vyškov 10.5.2019HS - Vyškov 10.5.2019
HS - Vyškov 10.5.2019HS - Vyškov 10.5.2019
HS - Vyškov 10.5.2019HS - Vyškov 10.5.2019
HS - Vyškov 10.5.2019HS - Vyškov 10.5.2019
HS - Vyškov 10.5.2019HS - Vyškov 10.5.2019
HS - Vyškov 10.5.2019HS - Vyškov 10.5.2019
Foto Libor Kopči Týdeník kroměřížska (více fotek ze zápasu s Dolním Benešovem je zde)

HD - D.Benešov 24.5.2019HD - D.Benešov 24.5.2019
HD - D.Benešov 24.5.2019HD - D.Benešov 24.5.2019
HD - D.Benešov 24.5.2019HD - D.Benešov 24.5.2019
HD - D.Benešov 24.5.2019HD - D.Benešov 24.5.2019
HD - D.Benešov 24.5.2019HD - D.Benešov 24.5.2019
HD - D.Benešov 24.5.2019HD - D.Benešov 24.5.2019
HD - D.Benešov 24.5.2019HD - D.Benešov 24.5.2019
HD - D.Benešov 24.5.2019HD - D.Benešov 24.5.2019
 

HS - Vrchovina 15.6.2019HS - Vrchovina 15.6.2019
HS - Vrchovina 15.6.2019HS - Vrchovina 15.6.2019
HS - Vrchovina 15.6.2019HS - Vrchovina 15.6.2019
HS - Vrchovina 15.6.2019HS - Vrchovina 15.6.2019
HS - Vrchovina 15.6.2019HS - Vrchovina 15.6.2019
HS - Vrchovina 15.6.2019HS - Vrchovina 15.6.2019
HS - Vrchovina 15.6.2019HS - Vrchovina 15.6.2019
HS - Vrchovina 15.6.2019HS - Vrchovina 15.6.2019

 

Pohár FAČR MOL Cup 2018/19

2. kolo

SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ - FC FASTAV ZLÍN 0:5 (0:1)

Středa 5.9.2018 v 18:00 hodin. Report je zde.

 

1. kolo

TJ SOKOL LANŽHOT - SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ 0:2 po prodloužení

Hráno 15.8.2018 v 17:00. Report je zde.

 

Oficiální data k MOL Cupu jsou vedena na oficiální stránce FAČR:

Rozlosování a výsledky zde

 

Letní příprava mužů 2018 - plán a výsledky přípravných zápasů

 Datum  Čas   Domácí    Hosté   Výsledek   Místo 
 11.7.2018     17:30  1.SK PROSTĚJOV (2.liga) -  SK HS Kroměříž   5:2 (3:1)  Kravaře
 14.7.2018  10:30 SK HS Kroměříž -  MFK Dubnica (2.liga Slovensko)  4:1 (2:0)  Těšnovice
 17.7.2018  17:00 SK HS Kroměříž -  FC ZBROJOVKA Brno junioři  2:1 (0:0)  Obvodová ulice hř.2 
 21.7.2018  11:00 SK HS Kroměříž -  MFK Vyškov (MSFL)  1:0 (1:0)  Těšnovice
 25.7.2018  17:30 FK Kozlovice (divize) -  SK HS Kroměříž  3:2 (1:1)  Kozlovice 
 28.7.2018  17:00 TJ Horní Lideč (1.B tř.) -  SK HS Kroměříž  2:11 (2:5)  Horní Lideč

 *Rozkliknutím výsledku se zobrazí report

 

FOTOGALERIE Z LETNÍCH PŘÍPRAVNÝCH ZÁPASŮ:

HS - Dubnica 14.7.2018HS - Dubnica 14.7.2018
HS - Dubnica 14.7.2018HS - Dubnica 14.7.2018
HS - Dubnica 14.7.2018HS - Dubnica 14.7.2018
HS - Dubnica 14.7.2018HS - Dubnica 14.7.2018
HS - Vyškov příprava 21.7.18HS - Vyškov příprava 21.7.18
HS - Vyškov příprava 21.7.18HS - Vyškov příprava 21.7.18
HS - Vyškov příprava 21.7.18HS - Vyškov příprava 21.7.18
HS - Vyškov příprava 21.7.18HS - Vyškov příprava 21.7.18
HS - Vyškov příprava 21.7.18HS - Vyškov příprava 21.7.18
HS - Vyškov příprava 21.7.18HS - Vyškov příprava 21.7.18
HS - Vyškov příprava 21.7.18HS - Vyškov příprava 21.7.18
HS - Vyškov příprava 21.7.18HS - Vyškov příprava 21.7.18
HS - Vyškov příprava 21.7.18HS - Vyškov příprava 21.7.18
HS - Vyškov příprava 21.7.18HS - Vyškov příprava 21.7.18
HS - Vyškov příprava 21.7.18HS - Vyškov příprava 21.7.18
HS - Vyškov příprava 21.7.18HS - Vyškov příprava 21.7.18
HS - Vyškov příprava 21.7.18HS - Vyškov příprava 21.7.18
HS - Vyškov příprava 21.7.18HS - Vyškov příprava 21.7.18
HS - Vyškov příprava 21.7.18HS - Vyškov příprava 21.7.18
HS - Vyškov příprava 21.7.18HS - Vyškov příprava 21.7.18

  

Zimní příprava mužů 2019 - plán a výsledky přípravných zápasů

Datum  Čas   Domácí    Hosté   Výsledek   Místo 
SO 19.1.2019    11:00   SK HS Kroměříž -  1.FC Slovácko (1.FORTUNA LIGA)   1:4 (1:1)  UT Obvodová
NE 20.1.2019 11:00  MFK Skalica (2.liga Slovensko) -  SK HS Kroměříž  2:0 (1:0)  UT Skalica
SO 26.1.2019 10:30  FC FASTAV Zlín U21(jun.liga) -  SK HS Kroměříž  2:0 (0:0)  UT Zlín-Vršava
PÁ 1.2.2019 16:15  SK HS Kroměříž  -   FC ZBROJOVKA Brno U21(jun.liga)  1:3 (1:1)  UT Obvodová
ST 6.2.2019 17:00   SK HS Kroměříž -  SK SIGMA Olomouc U21 (jun.liga)  0:2 (0:2)  UT Obvodová
SO 9.2.2019 10:00   SK Líšeň (MSFL) -  SK HS Kroměříž  1:1 (1:0)  UT Brno-Líšeň
SO 16.2.2019 10:30  SK HS Kroměříž -  MFK Vyškov (MSFL)  2:2 (2:1)  UT Obvodová
NE 24.2.2019 15:00  MFK VÍTKOVICE (2. FNL) -  SK HS Kroměříž  3:3 (3:3)  TC Vítek
PÁ 1.3.2019 17:00  MFK Dubnica (2.liga Slovensko) -  SK HS Kroměříž  2:1 (2:0)  UT Dubnica n V.
SO 9.3.2019 11:00  SK HS Kroměříž -  FK Kozlovice (divize)  3:0 (3:0)  Tráva 2 Obvodová
             

 *Rozkliknutím výsledku (červeně) se zobrazí report

 

FOTOGALERIE ZE ZIMNÍCH PŘÍPRAVNÝCH ZÁPASŮ:

Foto Libor Kopl (více fotografií je zde)

HS - 1.FC Slovácko 19.1.2019HS - 1.FC Slovácko 19.1.2019
HS - 1.FC Slovácko 19.1.2019HS - 1.FC Slovácko 19.1.2019
HS - 1.FC Slovácko 19.1.2019HS - 1.FC Slovácko 19.1.2019
HS - 1.FC Slovácko 19.1.2019HS - 1.FC Slovácko 19.1.2019
Foto Jan Zahnaš (více fotografií je zde)

Zlín U21 - HS 26.1.2019Zlín U21 - HS 26.1.2019
Zlín U21 - HS 26.1.2019Zlín U21 - HS 26.1.2019
Zlín U21 - HS 26.1.2019Zlín U21 - HS 26.1.2019
Zlín U21 - HS 26.1.2019Zlín U21 - HS 26.1.2019
Zlín U21 - HS 26.1.2019Zlín U21 - HS 26.1.2019
Zlín U21 - HS 26.1.2019Zlín U21 - HS 26.1.2019
Zlín U21 - HS 26.1.2019Zlín U21 - HS 26.1.2019
Zlín U21 - HS 26.1.2019Zlín U21 - HS 26.1.2019