Úvodní stránka>ARCHIV>MUŽI A S:2016-17

A TÝM - MSFL 2016/2017 - PODZIM 2016

Horní řada - zleva: Kristýna Haldinová - (vedoucí mužstva a kustod), David Čep, Jan Silný, Josef Ferko, Václav Látal,

Tomáš Netopil, Adam Galetka, Daniel Stratil, David Pavelka, Jan Hromek, David Steiner, Jakub Zlámal (masér).

Spodní řada - zleva: Martin Šustr, Tomáš Strašák, Ondřej Zavadil, Daniel Šmerda, David Klimek (asistent trenéra),

Ivo Světlík (asistent trenéra), Mgr. Martin Bsonek (předseda klubu), Jaroslav Baďura (hlavní trenér), Jakub Kašík,

David Hynčica, Radovan Budín, Jakub Svoboda. Chybí: Marek Oral, Martin Neubert, Michal Cupák.

 

SOUPISKA PODZIM 2016

Číslo  

Post  

Jméno  

Ročník

 1

B

Šustr Martin

 1990

2

O

Látal Václav

 1992

3

O

Čep David

 1980 

4

Kašík Jakub

 1996

5

 -

6

Z

Pavelka David

 1993

7

Z

Hromek Jan

 1989

8

 

 

 

9

Steiner David

 1990

10

Z

Strašák Tomáš

 1994

11

 Ú

Silný Jan 

 1995

12

Z

Stratil Daniel 

 1995 

13

O

Netopil Tomáš

 1993

14

O

Budín Radovan

zvětšit foto

 1992

15

O

Šmerda Daniel 

 1998 

16

Z

Hynčica David

 1997

17

 Z

Ferko Josef

 1996

18

 Ú

Galetka Adam

 1995 

19

 Z

Cupák Michal 

 1998 

20

 Z

Zavadil Ondřej 

 1998

21

 Ú

Neubert Martin

 1989

22

 Oral Marek

 1995

REALIZAČNÍ TÝM

Pozice          

Jméno 

 Ročník 

Trenér

Baďura Jaroslav

 1956

1. Asistent

trenéra

Ivo Světlík

 1979

2. Asistent

trenéra

Klimek David

 1979

Masér

Zeman Jakub

 

Vedoucí

mužstva

Haldinová Kristýna

 1997

  

POHYBY V KÁDRU - PODZIM 2016                              

PŘÍCHODY  
Steiner David návrat z hostování ve SK SPARTAK Hulín
Netopil Tomáš návrat z hostování v MFK Vyškov
Neubert Martin přestup ze SFC Opava
Galetka Adam návrat z hostování ve FK Kozlovice
Oral Marek návrat z hostování ve SK Baťov 1930
Pavelka David přestup z FK Kozlovice, předtím hrál v 1.FC VIKTORIE Přerov 
Šmerda Daniel střídavé působení mezi starším dorostem U19 a muži
Zavadil Ondřej střídavé působení mezi starším dorostem U19 a muži
Cupák Michal střídavé působení mezi starším dorostem U19 a muži
ODCHODY  
Rajnoha Petr  volný přestup do SK UNEX Uničov
Haša Roman návrat do 1.FC Slovácko po hostování, aktuálně je ve KFC Komárno (SK)
Jeleček Tomáš návrat do 1.FC Slovácko po hostování, aktuálně ve SV Würmla (A)
Višněvský Nikola  návrat do FC FASTAV Zlín po hostování, aktuálně je ve FC VIKTORIA Otrokovice
Beránek Jan návrat do FC FASTAV Zlín po hostování, aktuálně je ve SK Bystřice p.H.
Silnica Petr přestup do FC Strání
PŘESUNY  
Drápal Dominik přestup do SK Bystřice p.H, předtím hostoval ve FK Kozlovice
Marák Jakub přestup do FK Lubná 1959, předtím hostoval v 1.FC V.Přerov
Unger Radim přestup do SK Bystřice p.H, předtím hostoval ve FK Chropyně
Vojtášek Pavel přestup do FC Kvasice, předtím hostoval ve FK Kozlovice
Jura Tomáš přestup do TJ Slavoj Kojetín, předtím hostoval ve FC ZBROJOVKA Brno (junioři)

 

A TÝM -  MSFL 2016/2017 - JARO 2017

Týmové foto nebylo k dispozici

 

SOUPISKA JARO 2017

Číslo  

Post  

Jméno  

Ročník

30

B

Kofroň Zdeněk

 1987

22

Trochta Vlastimil

 

 1986

1

 -

Šmerda Daniel 

 1998 

3

O

Látal Václav

 1992

4

PavelkaDavid

 1993

5

 -

6

Z

Cupák Michal

 

 1998

7

Z

Michna Lukáš

 1995

8

Z

Stratil Daniel 

 1995

9

Ú 

Neubert Martin

 1989

10

Z

Strašák Tomáš

 1994

11

Ú

Silný Jan 

 1995

12

O

Matoušek Tomáš

 1990

13

Ú

Kovář Marián

 1993

14

O

Budín Radovan

 1992

15

Z

Krhut Dominik

1986 

16

-

-

 -

17

-

-

 -

18

O

Jeleček Tomáš

 1992

19

 -

-

 - 

20

O

Okleštěk Tomáš

 

 1987

21

 -

 

 -

 REALIZAČNÍ TÝM

Pozice          

Jméno 

 Ročník 

Trenér

Baďura Jaroslav

 1956

1. Asistent

trenéra

Ivo Světlík

 1979

2. Asistent

trenéra

Klimek David

 1979

Masér

Zeman Jakub

 1990

Vedoucí

mužstva

Frkal Jiří

 1974

 

POHYBY V KÁDRU - JARO 2017                              

PŘÍCHODY  
Matoušek Tomáš   přestup ze SK SPARTAK Hulín (návrat po půlročním působení)
Krhut Dominik přestup ze SK SPARTAK Hulín
Kofroň Zdeněk hostování z 1.SK Prostějov
Kovář Marián hostování z 1.FC Slovácko
Michna Lukáš přestup z 1.FC Slovácko
Jeleček Tomáš přestup z 1.FC Slovácko (návrat po půlročním působení ve SV Würmla (A))
Trochta Vlastimil přestup z FC Fryšták
Okleštěk Tomáš přestup z MFK Karviná
Frkal Jiří vedoucí mužstva
ODCHODY  
Šustr Martin přestup do FC Baník Ostrava
Čep David přestup do SFK ELKO Holešov
Kašík Jakub přestup do SK Baťov 1930 (návrat do mateřského klubu)
Steiner David odchod do Rakouska
Hromek Jan odchod do Rakouska
Netopil Tomáš přestup do TJ Žalkovice
Hynčica David přestup do FC Strání
Galetka Adam přestup do FC Kozlovice
Oral Marek přestup do FC Morkovice
Ferko Josef přestup do FC VIKTORIA Otrokovice
Haldinová Kristýna   vedoucí mužstva

 

Mistrovské zápasy mužů SK HS Kroměříž -  MSFL - SEZÓNA 2016/17

                             

 

Kolo Datum Domácí   Hosté Výsledek  Report   Záznam  Sestřih kola
1. 6.8.2016 10:15  SK SIGMA Olomouc B - SK HS Kroměříž 2:0 (0:0) 
2. 13.8.2016 17:00  SK HS Kroměříž - SK Líšeň 1:1 (0:0)  /
3. 21.8.2016 10:15 FC Velké Meziříčí - SK HS Kroměříž 5:4 (3:3) 
4. 27.8.2016 16:30 SK HS Kroměříž - FK Blansko 0:0 (0:0) 
5. 3.9.2016 16:00 FC Hlučín - SK HS Kroměříž 6:0 (3:0)    
15. 7.9.2016 17:00 SK HS Kroměříž - SK SPARTAK Hulín 1:1 (1:1)  /
6. 10.9.2016 16:00 SK HS Kroměříž - FK Mohelnice 3:0 (0:0)      / 
7. 16.9.2016 17:00 SK HS Kroměříž - SK Uničov 1:2 (0:2)       
8. 25.9.2016 10:30 FC FASTAV Zlín B SK HS Kroměříž 3:2 (2:0)       
9. 1.10.2016 15:00 SK HS Kroměříž - HFK Třebíč 0:3 (0:1)    
10. 8.10.2016 14:30 1.HFK Olomouc - SK HS Kroměříž 2:1 (1:0)   
11. 15.10.2016 14:30  SK HS Kroměříž - FC ODRA Petřkovice 0:0 (0:0)
12. 23.10.2016 10:15 1.FC Slovácko B - SK HS Kroměříž 4:3 (3:1) 
13. 29.10.2016 14:00 SK HS Kroměříž - MFK Vyškov 2:1 (0:1) 
14. 6.11.2016 10:30 FC VIKTORIA Otrokovice SK HS Kroměříž 5:0 (2:0) 
                 
16. 12.11.2016 14:00   SK HS Kroměříž SK SIGMA Olomouc B  3:1 (2:0)    
17. 18.3.2017 15:00 SK Líšeň - SK HS Kroměříž 1:3 (0:2)  /
18. 25.3.2017 15:00 SK HS Kroměříž - FC Velké Meziříčí 3:0 (1:0)   / 
19. 1.4.2017 15:30 FK Blansko - SK HS Kroměříž 1:2 (1:1)  /
20. 8.4.2017 15:30 SK HS Kroměříž - FC Hlučín 0:0 (0:0)    
21. 15.4.2017 16:00 FK Mohelnice - SK HS Kroměříž 0:1 (0:0) 
22. 23.4.2017 10:15 SK Uničov - SK HS Kroměříž 0:1 (0:0)    
23. 29.4.2017 16:00 SK HS Kroměříž - FC FASTAV Zlín B 2:0 (0:0)    
30. 3.5.2017 17:00 SK SPARTAK Hulín - SK HS Kroměříž 1:6 (1:1) 
24. 6.5.2017 16:30 HFK Třebíč - SK HS Kroměříž 3:2 (2:0)      
25. 13.5.2016 17:00 SK HS Kroměříž - 1.HFK Olomouc 2:0 (1:0) 
26. 20.5.2017 17:00 FC ODRA Petřkovice - SK HS Kroměříž 0:2 (0:0)       
27. 26.5.2017 18:00 SK HS Kroměříž - 1.FC Slovácko B 2:0 (0:0)      
28. 3.6.2017 16:30 MFK Vyškov - SK HS Kroměříž 3:2 (1:0)      
29. 9.6.2017 18:00 SK HS Kroměříž - FC VIKTORIA Otrokovice 5:1 (1:0)  /

 

Tabulka

#   Celková tabulka   Z   V   R   P   Skóre   B   +/-
 
1.  
SK Uničov
  30   18   9   3   72:29   63   18
 
2.  
SK Sigma Olomouc B
  30   17   4   9   55:26   55   10
 
3.  
FC Hlučín
  30   15   6   9   44:40   51   6
 
4.  
SK Hanácká Slavia Kroměříž
  30   14   5   11   54:46   47   2
 
5.  
SK Spartak Hulín
  30   13   8   9   53:50   47   2
 
6.  
FC Odra Petřkovice
  30   12   9   9   52:45   45   0
 
7.  
FC Velké Meziříčí
  30   13   4   13   68:66   43   -2
 
8.  
1.FC Slovácko B
  30   10   10   10   41:41   40   -5
 
9.  
MFK Vyškov
  30   11   6   13   45:43   39   -6
 
10.  
FC Viktoria Otrokovice
  30   11   4   15   42:65   37   -8
 
11.  
FK Mohelnice
  30   9   9   12   38:50   36   -9
 
12.  
SK Líšeň
  30   10   5   15   43:52   35   -10
 
13.  
1.HFK Olomouc
  30   9   8   13   31:52   35   -10
 
14.  
FC Fastav Zlín B
  30   9   8   13   53:62   35   -10
 
15.  
Horácký FK Třebíč
  30   10   5   15   44:58   35   -10
 
16.  
FK Blansko
  30   6   6   18   31:41   24   -21

 

Fotogalerie z mistrovských zápasů

Olomouc B - HS 6.8.2016Olomouc B - HS 6.8.2016
Olomouc B - HS 6.8.2016Olomouc B - HS 6.8.2016
Olomouc B - HS 6.8.2016Olomouc B - HS 6.8.2016
Olomouc B - HS 6.8.2016Olomouc B - HS 6.8.2016
HS - Líšeň 13.8.2016HS - Líšeň 13.8.2016
HS - Líšeň 13.8.2016HS - Líšeň 13.8.2016
HS - Líšeň 13.8.2016HS - Líšeň 13.8.2016
HS - Líšeň 13.8.2016HS - Líšeň 13.8.2016
Vel.Meziříčí - HS 21.8.2016Vel.Meziříčí - HS 21.8.2016
Vel.Meziříčí - HS 21.8.2016Vel.Meziříčí - HS 21.8.2016
Vel.Meziříčí - HS 21.8.2016Vel.Meziříčí - HS 21.8.2016
Vel.Meziříčí - HS 21.8.2016Vel.Meziříčí - HS 21.8.2016
HS - Blansko 27.8.2016HS - Blansko 27.8.2016
HS - Blansko 27.8.2016HS - Blansko 27.8.2016
HS - Blansko 27.8.2016HS - Blansko 27.8.2016
HS - Blansko 27.8.2016HS - Blansko 27.8.2016
HS - Blansko 27.8.2016HS - Blansko 27.8.2016
HS - Blansko 27.8.2016HS - Blansko 27.8.2016
HS - Blansko 27.8.2016HS - Blansko 27.8.2016
HS - Blansko 27.8.2016HS - Blansko 27.8.2016
Hlučín - HS 3.9.2016Hlučín - HS 3.9.2016
Hlučín - HS 3.9.2016Hlučín - HS 3.9.2016
Hlučín - HS 3.9.2016Hlučín - HS 3.9.2016
Hlučín - HS 3.9.2016Hlučín - HS 3.9.2016
HS - Hulín 7.9.2016HS - Hulín 7.9.2016
HS - Hulín 7.9.2016HS - Hulín 7.9.2016
HS - Hulín 7.9.2016HS - Hulín 7.9.2016
HS - Hulín 7.9.2016HS - Hulín 7.9.2016
HS - Hulín 7.9.2016HS - Hulín 7.9.2016
HS - Hulín 7.9.2016HS - Hulín 7.9.2016
HS - Hulín 7.9.2016HS - Hulín 7.9.2016
HS - Hulín 7.9.2016HS - Hulín 7.9.2016
HS - Hulín 7.9.2016HS - Hulín 7.9.2016
HS - Hulín 7.9.2016HS - Hulín 7.9.2016
HS - Hulín 7.9.2016HS - Hulín 7.9.2016
HS - Hulín 7.9.2016HS - Hulín 7.9.2016
HS - Hulín 7.9.2016HS - Hulín 7.9.2016
HS - Hulín 7.9.2016HS - Hulín 7.9.2016
HS - Hulín 7.9.2016HS - Hulín 7.9.2016
HS - Hulín 7.9.2016HS - Hulín 7.9.2016
HS - Hulín 7.9.2016HS - Hulín 7.9.2016
HS - Hulín 7.9.2016HS - Hulín 7.9.2016
HS - Hulín 7.9.2016HS - Hulín 7.9.2016
HS - Hulín 7.9.2016HS - Hulín 7.9.2016
HS - Mohelnice 10.9.2016HS - Mohelnice 10.9.2016
HS - Mohelnice 10.9.2016HS - Mohelnice 10.9.2016
HS - Mohelnice 10.9.2016HS - Mohelnice 10.9.2016
HS - Mohelnice 10.9.2016HS - Mohelnice 10.9.2016
HS - Uničov 16.9.2016HS - Uničov 16.9.2016
HS - Uničov 16.9.2016HS - Uničov 16.9.2016
HS - Uničov 16.9.2016HS - Uničov 16.9.2016
HS - Uničov 16.9.2016HS - Uničov 16.9.2016
HS - Uničov 16.9.2016HS - Uničov 16.9.2016
HS - Uničov 16.9.2016HS - Uničov 16.9.2016
HS - Uničov 16.9.2016HS - Uničov 16.9.2016
HS - Uničov 16.9.2016HS - Uničov 16.9.2016
HS - Uničov 16.9.2016HS - Uničov 16.9.2016
HS - Uničov 16.9.2016HS - Uničov 16.9.2016
HS - Uničov 16.9.2016HS - Uničov 16.9.2016
HS - Uničov 16.9.2016HS - Uničov 16.9.2016
HFK Olomouc - HS 8.10.2016HFK Olomouc - HS 8.10.2016
HFK Olomouc - HS 8.10.2016HFK Olomouc - HS 8.10.2016
HFK Olomouc - HS 8.10.2016HFK Olomouc - HS 8.10.2016
HFK Olomouc - HS 8.10.2016HFK Olomouc - HS 8.10.2016
HS - Petřkovice 15.10.2016HS - Petřkovice 15.10.2016
HS - Petřkovice 15.10.2016HS - Petřkovice 15.10.2016
HS - Petřkovice 15.10.2016HS - Petřkovice 15.10.2016
HS - Petřkovice 15.10.2016HS - Petřkovice 15.10.2016
1FC Slovácko B - HS 22.10.20161FC Slovácko B - HS 22.10.2016
1FC Slovácko B - HS 22.10.20161FC Slovácko B - HS 22.10.2016
1FC Slovácko B - HS 22.10.20161FC Slovácko B - HS 22.10.2016
1FC Slovácko B - HS 22.10.20161FC Slovácko B - HS 22.10.2016
1FC Slovácko B - HS 22.10.20161FC Slovácko B - HS 22.10.2016
1FC Slovácko B - HS 22.10.20161FC Slovácko B - HS 22.10.2016
1FC Slovácko B - HS 22.10.20161FC Slovácko B - HS 22.10.2016
1FC Slovácko B - HS 22.10.20161FC Slovácko B - HS 22.10.2016
HS - Vyškov 29.10.2016HS - Vyškov 29.10.2016
HS - Vyškov 29.10.2016HS - Vyškov 29.10.2016
HS - Vyškov 29.10.2016HS - Vyškov 29.10.2016
HS - Vyškov 29.10.2016HS - Vyškov 29.10.2016
V.Otrokovice - HS 6.11.2016V.Otrokovice - HS 6.11.2016
V.Otrokovice - HS 6.11.2016V.Otrokovice - HS 6.11.2016
V.Otrokovice - HS 6.11.2016V.Otrokovice - HS 6.11.2016
V.Otrokovice - HS 6.11.2016V.Otrokovice - HS 6.11.2016
S.Olomouc B - HS 11.3.2017S.Olomouc B - HS 11.3.2017
S.Olomouc B - HS 11.3.2017S.Olomouc B - HS 11.3.2017
S.Olomouc B - HS 11.3.2017S.Olomouc B - HS 11.3.2017
S.Olomouc B - HS 11.3.2017S.Olomouc B - HS 11.3.2017
HS - Velké Meziříčí 25.3.2017HS - Velké Meziříčí 25.3.2017
HS - Velké Meziříčí 25.3.2017HS - Velké Meziříčí 25.3.2017
HS - Velké Meziříčí 25.3.2017HS - Velké Meziříčí 25.3.2017
HS - Velké Meziříčí 25.3.2017HS - Velké Meziříčí 25.3.2017

 

Přípravné a přátelské zápasy mužů 2016/17

Letní příprava mužů 2016 - plán a výsledky přípravných zápasů

 Datum  Čas   Domácí    Hosté   Výsledek   Místo 
 16.7.2016     10:00   SK HS Kroměříž -  FC FASTAV Zlín B (MSFL)   1:2 (1:0)  tráva Těšnovice
 19.7.2016  17:30  SK HS Kroměříž -  ČSK Uherský Brod (divize)  3:3 (0:2)  Hlavní hřiště 
 23.7.2016  10:15   SK HS Kroměříž -  FC ZBROJOVKA Brno jun. (juniorská liga)  0:3 (0:2)  Hlavní hřiště 
 27.7.2016  18:00 SK HS Kroměříž -  1.FC VIKTORIE Přerov (divize)  2:0 (2:0)  Hlavní hřiště 
     1.kolo MOL poháru FAČR         
 30.7.2016  17:00   FC TVD Slavičín -  SK HS Kroměříž  1:0 (0:0)  Slavičín hl.hř.

 *Rozkliknutím výsledku se zobrazí report

 

FOTOGALERIE Z LETNÍCH PŘÍPRAVNÝCH ZÁPASŮ (FOTO Kristýna Haldinová):

HS - Zlín B příprava 16.7.2016HS - Zlín B příprava 16.7.2016
HS - Zlín B příprava 16.7.2016HS - Zlín B příprava 16.7.2016
HS - Zlín B příprava 16.7.2016HS - Zlín B příprava 16.7.2016
HS - Zlín B příprava 16.7.2016HS - Zlín B příprava 16.7.2016
HS - Zlín B příprava 16.7.2016HS - Zlín B příprava 16.7.2016
HS - Zlín B příprava 16.7.2016HS - Zlín B příprava 16.7.2016
HS - Zlín B příprava 16.7.2016HS - Zlín B příprava 16.7.2016
HS - Zlín B příprava 16.7.2016HS - Zlín B příprava 16.7.2016
HS - Uh.Brod příprava 19.7.2016HS - Uh.Brod příprava 19.7.2016
HS - Uh.Brod příprava 19.7.2016HS - Uh.Brod příprava 19.7.2016
HS - Uh.Brod příprava 19.7.2016HS - Uh.Brod příprava 19.7.2016
HS - Uh.Brod příprava 19.7.2016HS - Uh.Brod příprava 19.7.2016
HS - Uh.Brod příprava 19.7.2016HS - Uh.Brod příprava 19.7.2016
HS - Uh.Brod příprava 19.7.2016HS - Uh.Brod příprava 19.7.2016
HS - Uh.Brod příprava 19.7.2016HS - Uh.Brod příprava 19.7.2016
HS - Uh.Brod příprava 19.7.2016HS - Uh.Brod příprava 19.7.2016
HS - BRNO jun. příprava 23.7.2016HS - BRNO jun. příprava 23.7.2016
HS - BRNO jun. příprava 23.7.2016HS - BRNO jun. příprava 23.7.2016
HS - BRNO jun. příprava 23.7.2016HS - BRNO jun. příprava 23.7.2016
HS - BRNO jun. příprava 23.7.2016HS - BRNO jun. příprava 23.7.2016
###remove### 

HS - Přerov příprava 27.7.2016HS - Přerov příprava 27.7.2016
HS - Přerov příprava 27.7.2016HS - Přerov příprava 27.7.2016
HS - Přerov příprava 27.7.2016HS - Přerov příprava 27.7.2016
HS - Přerov příprava 27.7.2016HS - Přerov příprava 27.7.2016

 

Zimní příprava mužů 2017 - plán a výsledky přípravných zápasů

Datum  Čas   Domácí    Hosté   Výsledek   Místo 
SO 21.1.2017     13:00   SK HS Kroměříž -  TJ SLOVAN Bzenec (divize)   4:2 (2:2)  UT Obvodová
SO 28.1.2017  11:00  SK HS Kroměříž -  FC VYSOČINA Jihlava J (jun.liga)  0:0 (0:0)  UT Obvodová
SO 4.2.2017  10:30   FK Pardubice (2.liga) -  SK HS Kroměříž  6:2 (3:2)  UT Ohrazenice
NE 5.2.2017  10:00  SK HS Kroměříž -  FK Nové Sady-Olomouc (divize)  2:2 (1:1)  UT Obvodová
SO 11.2.2017  12:00   SK HS Kroměříž  -   1.FC VIKTORIE Přerov (divize)  6:1 (3:0)  UT Obvodová
ST 15.2.2017  17:45   SK HS Kroměříž -  SK Hranice (divize)  7:0 (3:0)  UT Obvodová
ČT 16.2.2017  18:00  SK HS Kroměříž -  SFK ELKO Holešov (divize)  4:1 (1:1)  UT Obvodová
SO 25.2.2017  10:30  MFK Dubnica n.V. (3.liga SVK) -  SK HS Kroměříž  3:1 (1:1)  UT N.Mesto n.V.
SO  4.3.2017  10:30  SK HS Kroměříž -  TJ Valašské Meziříčí (divize)  2:2 (2:2)  UT Obvodová
SO 11.3.2017  10:00  SK SIGMA Olomouc B (MSFL) - SK HS Kroměříž  4:0 (0:0)  Andrův stadion tráva č.2

 *Rozkliknutím výsledku (červeně) se zobrazí report

 

FOTOGALERIE ZE ZIMNÍCH PŘÍPRAVNÝCH ZÁPASŮ (FOTO Kristýna Haldinová):

HS - Bzenec 21.1.2017HS - Bzenec 21.1.2017
HS - Bzenec 21.1.2017HS - Bzenec 21.1.2017
HS - Bzenec 21.1.2017HS - Bzenec 21.1.2017
HS - Bzenec 21.1.2017HS - Bzenec 21.1.2017
HS - Jihlava jun. 28.1.2017HS - Jihlava jun. 28.1.2017
HS - Jihlava jun. 28.1.2017HS - Jihlava jun. 28.1.2017
HS - Jihlava jun. 28.1.2017HS - Jihlava jun. 28.1.2017
HS - Jihlava jun. 28.1.2017HS - Jihlava jun. 28.1.2017
HS - Nové Sady OL 5.2.2017HS - Nové Sady OL 5.2.2017
HS - Nové Sady OL 5.2.2017HS - Nové Sady OL 5.2.2017
HS - Nové Sady OL 5.2.2017HS - Nové Sady OL 5.2.2017
HS - Nové Sady OL 5.2.2017HS - Nové Sady OL 5.2.2017
HS - Přerov 11.2.2017HS - Přerov 11.2.2017
HS - Přerov 11.2.2017HS - Přerov 11.2.2017
HS - Přerov 11.2.2017HS - Přerov 11.2.2017
HS - Přerov 11.2.2017HS - Přerov 11.2.2017
HS - Holešov 16.2.2017HS - Holešov 16.2.2017
HS - Holešov 16.2.2017HS - Holešov 16.2.2017
HS - Holešov 16.2.2017HS - Holešov 16.2.2017
HS - Holešov 16.2.2017HS - Holešov 16.2.2017
HS - Val.Meziříčí 4.3.2017HS - Val.Meziříčí 4.3.2017
HS - Val.Meziříčí 4.3.2017HS - Val.Meziříčí 4.3.2017
HS - Val.Meziříčí 4.3.2017HS - Val.Meziříčí 4.3.2017
HS - Val.Meziříčí 4.3.2017HS - Val.Meziříčí 4.3.2017
S.Olomouc B - HS 11.3.2017S.Olomouc B - HS 11.3.2017
S.Olomouc B - HS 11.3.2017S.Olomouc B - HS 11.3.2017
S.Olomouc B - HS 11.3.2017S.Olomouc B - HS 11.3.2017
S.Olomouc B - HS 11.3.2017S.Olomouc B - HS 11.3.2017

 

Pohár FAČR MOL Cup 2016/17

1. kolo

FC TVD SLAVIČÍN (divize) - SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ 1:0 (1:0)

Hráno 30.7.2016 v 17:00 hodin ve Slavičíně, článek zde.

Fotogalerie ze zápasu (foto K. Haldinová):

Slavičín - HS MOL Cup 30.7.2016Slavičín - HS MOL Cup 30.7.2016
Slavičín - HS MOL Cup 30.7.2016Slavičín - HS MOL Cup 30.7.2016
Slavičín - HS MOL Cup 30.7.2016Slavičín - HS MOL Cup 30.7.2016
Slavičín - HS MOL Cup 30.7.2016Slavičín - HS MOL Cup 30.7.2016
Slavičín - HS MOL Cup 30.7.2016Slavičín - HS MOL Cup 30.7.2016
Slavičín - HS MOL Cup 30.7.2016Slavičín - HS MOL Cup 30.7.2016
Slavičín - HS MOL Cup 30.7.2016Slavičín - HS MOL Cup 30.7.2016
Slavičín - HS MOL Cup 30.7.2016Slavičín - HS MOL Cup 30.7.2016