Úvodní stránka>Aktuality>Zimní přípravný zápas U19 v Pardubicích

FK PARDUBICE U19 - SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ U19 3:0 (0:0)

Sestava: Svoboda - Šmerda,Urubek,Glozyga,Dvořák,Navrátil,Cupák,Fojta,Knap,Chudoba,Šťastný. Střídali: Rotrekl - Vasiljev,Zakopal.

Komentář trenéra Karla Heinze: "Další utkání proti velmi kvalitnímu soupeři z 1.dorostenecké ligy. Po celý první poločas jsme dokázali být velmi aktivní, agresivní, disciplinovaní s tlakem na míč a rychlým protiútokem. Naše aktivita dělala velké problémy kombinačně velmi silnému soupeři, který se v první půli nedostal do vážnějšího ohrožení naší branky. Velmi povedené z naší strany bylo chování týmu po ztrátě míče s následným rychlým protiútokem. Bohužel jsme nedokázali dát branku a to rozhodlo. Ve druhé půli jsme bohužel udělali několik individuáních chyb a ty rozhodly o naší prohře 3:0. Jsem velmi rád za tuto konfrontaci a již ve středu nás čeká další kvalitní tým FC Slovan Liberec U19, na který se všichni velmi těšíme".
"V průběhu týdne nás postihlo silné sněžení a byl problém s klidem hřiště s umělou trávou, ale od starších žáků až po muže se do uklízení hrací plochy zapojili jak trenéři, tak i hráči našeho klubu a dokázali během dvou dnů plochu nachystat na víkendová utkání. Všem , kteří se na  úklidu podíleli, děkuji jménem výkonného výboru SK HS Kroměříž, z.s.". doplnil při této příležitosti Karel Heinz