Úvodní stránka>Aktuality>Zimní příprava starších žáků v Uničově

SK Uničov U15 - SK HS Kroměříž U15 3:3 (0:1)

branky: Joura, Vytiska, Dušek
 
sestava: Kolář (45. Schönwälder) - Joura, Švajda, Schönwalder (36. Linda), Polák (10. Vytiska, 45. Chytil) - Dočkal J., Topič - Pecina, Dušek, Pospíšil O. - Lukáš
 
"Utkání hrané podle názorů trenérů proti starším kluků zvládli hlavně v první části zápasu na výbornou. Chlapci plnili pokyny a po rychlém přechodu do útoku si vytvářeli i dost šancí. Bohužel pouze jedna z nich se ujala, když střelou z poza vápna otevřel skóre Dušek. Soupeř ve druhém poločase vyrovnal z pokutového kopu. S rychlou odpovědí si hosté pospíšili a Vytiska opět přehoupl misky vah na stranu Kroměříže. Po tomto góle se na hřišti trochu přitvrdilo a hráči se již nesoustředili na své role v utkání. Tohoto faktu domácí využili, když unavenému soupeři uštědřili dva rychlé zásahy do černého a vedli 3:2. Naštěstí v poslední minutě se dokázal svou rychlostí prosadit Lukáš, který v zakončení byl faulován a z nařízeného pokutového kopu se nemýlil Joura. Konečný výsledek je asi spravedlivý a proti vyspělému soupeři se náš oslabený tým s mladšími hráči neztratil."
 
SK Uničov U14 - SK HS Kroměříž U14 1:3 (1:0)
 
branky: Joura, Dočkal J., Linda
 
sestava: Kolář (36. Vytiska) - Dočkal F. (36. Joura), Pospíšil M. (15. Polák), Schönwälder, Lejsal - Linda, Bíbr - Vytiska (36. Dočkal J.), Nohava (45. Dočkal F.), Hrabal (55. Nohava) - Chytil
 
"Do zápasu jsme nastoupili aktivně, bohužel aktivita postupně ustrnula a hlavně v útočné fázi nám chyběla vyšší kvalita. Soupeř naše ztráty naštěstí potrestal pouze jednou a první polovinu tak vyhrál. Do plnění dvou hráčů ročníku 2002 znamenalo vyšší obrátky i od ostatních a najednou jsme v zápase byli jasně lepším týmem. Postupně se trefili Dočkal J., Joura a Linda. Ve druhém poločase to bylo daleko lepší, ale stále to má k dokonalosti velmi daleko. V zápase dokážeme v takto okleštěné sestavě plnit důležité body taktické přípravy pouze některé části zápasu, což se s lepšími týmy projeví."
 
"Další víkend čekají obě kategorie zápasy s Českými Budějovicemi a Sigmou Olomouc, což ukáže kam jsme se za poslední měsíce dokázali posunout a jaká nás ještě čeká cesta." 
 
Kompletní report z utkání vedoucí trenér SpSM Mgr. Mrázek Ondřej.