Úvodní stránka>Aktuality>Zimní příprava 2020

V lednu 2020 začnou hráči A týmu a také většiny mládežnických celků zimní přípravu. 

Co se týká mužů, tak příprava bude probíhat převážně na umělé trávě, v posilovně a v regeneračním zařízení domácího stadiónu. 

Tréninky samozřejmě doplní přípravné zápasy (plán je zde).

Rychlý odkaz na přípravné zápasy je také zřízen a znázorněn grafickým oknem v horní části hlavní stránky. 

 

O změnách v kádru budeme informovat na stránce A-týmu.

V průběhu přípravy bývá širší kádr, dochází k hráčskému pohybu, k testování a jednání, proto budou pohyby v kádru zveřejněny a upřesněny spíše až v březnu, kdy to bude jasnější a smysluplnější.

Dalším zdrojem informací k přípravě všech mládežnických celků klubu jsou týdenní plány pravidelně zveřejňované zde, přičemž rychlý odkaz na stránku s plánem je také zřízen a znázorněn grafickým oknem v horní části hlavní stránky.

 

 

 

V neposlední řadě je za účelem přehlednosti údajů k hřišti s umělou trávou pořízen detailní rozpis obsazenosti. Na stránce http://www.hanackaslavia.cz/umela-trava je uveden odkaz na soubor MS EXCEL, který zobrazuje vždy aktuální verzi rozpisu obsazení hřiště s umělou trávou. Rychlý odkaz na stránku umělá tráva je také zřízen a znázorněn grafickým oknem v horní části úvodní stránky.

Všem přejeme pevné zdraví, sportovní štěstí a dobrou formu v průběhu zimní přípravy a zejména pak v jarních mistrovských bojích.