Úvodní stránka>Aktuality>Žáci U14 absolvovali nabitý halový LEGEA Cup v Přerově

O víkendu 14.-15.1.2017 se uskutečnil v Přerově 3. ročník Legea Cupu, kde se střetlo 14 týmů z ČR a Slovenska. Kroměříž reprezentovali kluci ročníku 2003. Nakonec chlapci skončili na předposledním 13. místě, když v turnaji pouze jednou vyhráli a jednou byl výsledek nerozhodný. Přesto i prohrané zápasy měly svou kvalitu a jen klání s Frýdkem Místkem skončilo ve prospěch soupeře jednoznačným výsledkem 4:11. Turnaj opanovala již po třetí olomoucká Sigma, když ve finálovém utkání otočila skóre z 1:3 na konečných 4:3 (poslední branku vsítili 43 vteřin před závěrečným hvizdem turnaje). Všechny zápasy byly dramatické a hlavně v základních skupinách se do poslední chvíle nevědělo, které týmy budou nakonec ty šťastnější. 

Turnaje se zúčastnili tito hráči (číslo za jménem znamená počet branek): 
Schönwälder 2, Vytiska, Nohava 4, Linda 4, Dobrý 6, Němčík 1, Vojáček 3, Stavjaníková, Bartůněk 2, Dočkal 2, Pospíšil, Večerka 1, Jiřík, Lejsal
trenéři Linda a Mrázek
 
Hodnocení trenéra: "Všechny zápasy měly vysokou kvalitu a pro hráče HS to byla velká škola. I když nejsme futsalisti, tak v hale poznáme některé fotbalové i charakterové vlastnosti jako je přepínání obranné a útočné fáze, absolvování soubojů 1v1 nebo otáčení nepříznivého výsledku. Ve všech těchto činnostech jsme za soupeři z ligových mužstev zaostávali a celkově jsme zaostávali za rychlostí hry. Pozitivem byl fakt, že jsme dokázali vstřelit hodně branek po hezkých fotbalových akcích. Přes negativní výsledek si myslím, že to byla pozitivní zkušenost, od které se odrazíme do zimní přípravy."
 
Odkaz na stránky turnaje, kde naleznete fotografie a výsledky je http://turnajprerovu14.webnode.cz/
--
Mgr. Mrázek Ondřej
vedoucí trenér SpSM
SK Hanácká Slavia Kroměříž
 
 
 

 

SKUPINA O 9-14.MÍSTO