Úvodní stránka>Aktuality>Z předehrávky v Brně-Líšni vezeme tři body

SK LÍŠEŇ - SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ 0:2 (0:1)

Branky: 36. Žák, 68. Haša

Rozhodčí: Mrázek - Dohnálek, Gasnárek

Diváků: 155

SK LÍŠEŇ: Záleský – Čampa, Král, Lontras, Drábek – Weber, Schneider - Milotínský, Moukanza (80. Kubaský), Brigant (85. Ovsepjan) – Stehlík. Trenér: Jiří Mazura.
  
SK HS Kroměříž: Petr – Kašík, Budín, Swiech, Jeleček – Žák (77. Ferko), Látal, Hromek, Nevřala - Haša (72. Krška), Ševčík (84. Silnica). Trenér: Vlastimil Chytrý.
 
Ve středu podvečer se v Brně-Líšni předehrávalo 15. kolo MSFL. Hanáci mají na marodce Matouška, Šustra a Steinera, kterému se obnovilo vleklé zranění, k mužstvu se naopak po uzdravení připojili Žák s Minářem a z hostování byl stažen Ferko. Domácí sice okupují poslední příčku tabulky, ale jejich spolupráce s ligovou Zbrojovkou může zkreslovat sílu celku v aktuálním zápase. Jak se i ukázalo tak hráči jako Schneider, Brigant, Moukanza byli kvalitními posilami i když to nakonec pro farmu v Líšni nevedlo ke gólům ani bodům. Na druhé straně nutno vyzdvihnout, jak se zejména v soubojích proti Brigantovi prezentoval 19-ti letý obránce Hanáků Jakub Kašík.
 
Hanáci přežili bez brankové úhony z jejich strany nepříliš povedený začátek, ale vstřelili důležitou první branku Žákem, jejich výkon pak postupně rostl jak do odpovědnosti a nasazení, tak i do kvality. Ve druhé půli se hrál zajímavý a rušný zápas s šancemi na obou stranách. Velkou oporou svých celků byli oba brankáři. Hostující Radek Petr za přispění celého celku nakonec udržel čisté konto a vedení Hanáků pojistil Haša. V poslední fázi zápasu si hosté do otevřené obrany domácích vytvořili několik velkých šancí, ale skóre se již nezměnilo. Důležité tři body tak putují do Kroměříže.
 
Podrobnější reportáž s videozáznamem branek je uvedena v onlajnech ze zápasu (zdroj www.onlajny.com). 
 
 
-RP-