Úvodní stránka>Aktuality>Výsledky týmů mládeže 17-24.3.2019

Zpracován přehled výsledků posledních utkání mládežnických celků. Aktualizováno průběžně dle odehraných zápasů. Detailnější oficiální soutěžní údaje FAČR (rozpisy, delegace, výsledky, tabulky, statistiky aj.) jsou formou odkazů uvedeny na podstránkách jednotlivých mládežnických celků.

Dále je také veden mládežnický Facebook  HANÁCKÁ SLÁVIA MLÁDEŽ. Odkaz je umístěn trvale na našich webových stránkách http://www.hanackaslavia.cz/facebook, na hlavní stránce je to přes záložku Media/Facebook.....

 

U19 - STARŠÍ DOROST "A" Moravsko-Slezská Dorostenecká Liga (2.liga staršího dorostu)

Úterý 19. 3. 2019 15:30

Rozhodčí: Gasnárek Michal - Galář Jakub, Liška Petr.          

Komentář vedoucího trenéra SCM Karla Heinze:"Velmi povedené utkání , které jsme měli vyhrát, ovšem pokud nedáte branky těžko se berou body".  

  

Sobota 23. 3. 2019 10:30

Komentář vedoucího trenéra SCM Karla Heinze:"V tomto utkání  bylo vidět hodně nepřesností , ale s vysokou dávkou nasazení, kdy nám soupeř , hlavně v prvním poločase svým pohybem a chutí hrát, dal hodně zabrat. Tuto výhru si musíme vážit".

                                                                    

U17 - MLADŠÍ DOROST "A" Moravsko-Slezská Dorostenecká Liga (2.liga mladšího dorostu)

                                     

U18 - STARŠÍ DOROST "B" Moravsko-Slezská Dorostenecká Divize (3.liga staršího dorostu)

Neděle 17. 3. 2019 10:15

Sestava:Benedikt,Lysák,Oračko,Vyhlíd,Kozubík,Sigmund,Krejčíř,Malošík,Navrátil,Vojáček,Sedláček. Střídal:Košárek,Raška,Šupčík,Jeřábek
Rozhodčí: Trigas Paskal - Mankovecký Tomáš, Smetana Patrik.        

Komentář vedoucího trenéra SCM Karla Heinze:"Výborný vstup do sezony. Velmi kvalitní a dobré utkání. Hráči si s chutí zastříleli".  

 

Neděle 24. 3. 2019 10:15

Komentář vedoucího trenéra SCM Karla Heinze:"V první půli měl soupeř ještě dostatek síly a  několik slibných příležitostí, ovšem po přestávce jsme zpřesnili hru a v závěru utkání dominovali a zaslouženě vyhráli".

 

U16 - MLADŠÍ DOROST "B" Moravsko-Slezská Dorostenecká Divize (3.liga mladšího dorostu)

Neděle 17. 3. 2019 12:30

Rozhodčí: Mankovecký Tomáš - Smetana Patrik, Trigas Paskal.          

 

Neděle 24. 3. 2019 12:30

Rozhodčí: Poláček David - Vychodil Michal, Mrázek Peter.                                                   

 

U15 - STARŠÍ ŽÁCI Moravsko-Slezská Žákovská Divize U15 (2.liga starších žáků U15)

Neděle 24. 3. 2019 15:00

Rozhodčí: Dorušák Petr - Zavřel Josef, Pitron Martin.                                                         

 

U14 - STARŠÍ ŽÁCI Moravsko-Slezská Žákovská Divize U14 (2.liga starších žáků U14)

Neděle 24. 3. 2019 16:45

Rozhodčí: Zavřel Josef - Dorušák Petr, Pitron Martin.   

Komentář vedoucího trenéra SpSM Ondřeje Mrázka:"Proti vyspělejšímu soupeři, který měl ve svých řadách velké množství 2004, se naši hráči herně neztratili a předváděli hezkou kombinační hru. Bohužel silově kondiční předpoklady měly za výsledek pohodlné vedení soupeře. Ve druhém poločase se domácí poučili a více drželi míč i hra se začala ještě  více vyrovnávat. Odměnou byla hezká branka Měrky, kterou snížili na konečných 1:6".                                                                                       

  

U13 - MLADŠÍ ŽÁCI LIGA SpSM U13 JIH (1.liga mladších žáků)

Sobota 23. 3. 2019 15:00

Rozhodčí: Šimoník David.

Komentář vedoucího trenéra SpSM Ondřeje Mrázka:"Velmi kvalitní utkání, kde naši hráči 2x otočili stav zápasu a udrželi vysokou úroveň své hry po celou dobu střetnutí, což nebylo v podzimní části pravidlem".

 

U12 - MLADŠÍ ŽÁCI LIGA SpSM U12 JIH (1.liga mladších žáků)