Úvodní stránka>Aktuality>Brankář Kollár vychytal Vyškovu výhru

MFK VYŠKOV - SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ 2:0 (1:0)

Branky: 8. Krejčí Jan, 91. Božović Aleksandar.  

Rozhodčí: Cieslar Ondřej - Bureš Jakub, Vrťo Peter. Delegát: Racek Oldřich.

Diváků: 421

MFK VyškovKollár - Cvijović, Krejčí, Josl, Němeček (79. Praks), Studený (67. Božović), Matocha, Lahodný, Dabić, Jeřábek, Koudelka (89. Rapouch). Trenér Jan Trousil.

SK HS Kroměříž: Kofroň - Šmerda (84. Stratil), Matoušek, Hloch (30. Budín), Jeleček - Okleštěk, Cupák - Krhut, Neubert (85. Elšík R.), Silný - Kovář. Připraveni Rotrekl, Zavadil. Trenéři Jaroslav Baďura, Ivo Světlík, David Klimek.

V pátém kole se na městském fotbalovém stadionu ve Vyškově konal souboj dosud neporažených celků. Domácí Vyškov šel brzy do vedení po hlavičce Krejčího. Hosté pak měli v utkání převahu a více šancí, ale zkušený domácí brankář Kollár chytal skvěle a postupně vychytal Oklešťka, hlavičku Hlocha, dvakrát zázračně vyrazil střely Silného a Kovářova šance skončila střelou vedle. Na konci utkání, kdy už hosté hráli vyloženě vabank, tak se dorážkou prosadil střídající Božović a definitivně rozhodl o tom, že Vyškov získal tři body do tabulky.  

Hodnocení domácího trenéra Jana Trousila: "Přijel k nám jeden z nejlepších týmů 3.ligy. Tomu také odpovídal průběh hry. Soupeř měl více míč na svých kopačkách, ale v rozhodujících situacích ve vápně jsme byli důraznější my. Podržel nás brankář Kollár, který zlikvidoval minimálně 3 vyložené šance soupeře. Kluci zápas odmakali a byli odměněni výhrou. Kroměříž si zaslouží můj respekt, protože byla nejlepším týmem, se kterým jsme dosud hráli. Bod si určitě zasloužila, ale fotbal se hraje na gòly a ty jsme dali jen my. Kluky musím pochválit za nasazení a touhu po vítězství. Série pěti výher v řadě těší, ale musíme být stále maximálně koncentrovaní a skromní, aby  bodová šňůra mohla pokračovat. Uspokojení rozhodně nedovolím.Je stále na čem pracovat, hlavně v defenzivní práci celého mužstva. Jsem rád za dnešní návštěvu diváků a věřím, že v dalším domácím zápase s Prostějovem jich přijde ještě více. Kluci Vás potřebují." zdroj oficiální web MFK Vyškov.

  • Videozáznam utkání na TV COM je zde.
  • Podrobná reportáž z utkání je uvedena zde. -zdroj server onlajny.com-

MSFL odkaz na oficiální data soutěže.