Úvodní stránka>Aktuality>Vložená příprava mužů v Chropyni

V sobotu 5.3.2016 od 11:00 hod. měli nastoupit doma proti FC Viktoria Otrokovice, ale tento zápas byl nakonec po dohodě obou klubů zrušen. Proto v pátek 4.3.2016 od 17:30 hod. se Hanáci představili ve vloženém přípravném utkání na umělé trávě v Chropyni proti domácímu FK.

FK CHROPYNĚ - SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ 1:5 (1:1)

Branky: Urubek J. - Haša 4x, Šipka

Diváků: 50

SK HS Kroměříž: Šustr (46. Unger) - Kašík, Budín, Látal, Jeleček - Silnica 46. Lapčík), Strašák (46. Stratil), Hromek - Beránek (46. Šipka), Haša, Hynčica. Trenér: Vlastimil Chytrý. 

V dalším připravném utkani se Hanáci představili na půdě týmu krajského přeboru. Volno dostali hráči David Čep, Jan Silný, Petr Rajnoha a Nikola Višněvský. Utkání přineslo ze strany Hanáků dva různé herní styly 4-3-3 a 4-4-2 a také spoustu kombinací a pěkných branek. 

"Utkání přesně splnilo můj záměr v klidu si vyzkoušet dva herni styly se kterými se chceme prezentovat v jarnich bojích a kluci si po celé utkání vytvářeli po rychlých kombinacích brankové přiležitosti a vstřelili 5 branek. Musím ale také vyzvednout skvělý výkon brankáře Chropyně Romana Večeři, který pochytal spoustu dalšich našich šancí a hlavně zkušené harcovníky a mé bývalé spoluhráče Jardu Paciorka a Pavla Prešnajdera, kteří byli jednoznačně nejlepšimi hráči domacího týmu!" zhodnotil utkání trenér HS Vlastimil Chytrý.

-VCH-