Úvodní stránka>Aktuality>VII.letní olympiáda dětí a mládeže v Plzni

V měsíci červnu se v Plzni uskutečnila VII.letní olympiáda dětí a mládeže, za účasti 14 krajů ČR a 2500 sportovců, kteří po dobu jednoho týdne soutěžili v Olympijských disciplínách. Součástí této Olympiády, byl i velký fotbalový turnaj, kterého se zúčastnili nejlepší hráči věkové kategorie ročníku narození 2001, z celé ČR. Bylo to takové malé mistrovství republiky, kterého se zúčastnili také 3 hráči, kteří působí v našem klubu SK HS Kroměříž a společně s nimi byl členem realizačního týmu i vedoucí trenér sportovního střediska mládeže SK HS Kroměříž Karel Heinz. Náš klub reprezentovali Vyhlíd Šimon, Sedláček Daniel, Žiška Jan. Všichni tři hráči se na turnaji ukázali ve velmi dobrém světle a pomohli svému týmu k nejlepšímu umístění v historii Olympiád a to ke druhému místu. Ve finále si kluci zahráli proti velmi dobrému týmu Pražského krajského výběru, který byl již ovšem nad jejich síly. 

Za vzornou reprezentaci našeho klubu, školy, města, okresu Kroměříž i celého Zlínského kraje bych chtěl tímto poděkovat nejen našim hráčům, ale i trenérům, kteří je doposud připravovali a dali jim výborné fotbalové základy na kterých mohou stavět i do budoucna.

Dne 2.10.2015 se klukům a realizačnímu týmu Zlínského krajského fotbalového svazu dostalo obrovské pocty, kdy byly přijati na Krajském úřadě a jménem hejtmana Zlínského kraje pana MVDr. Stanislavem Mišákem jim předal upomínkové medaile a dary člen rady zlínského kraje pro oblast školství mládeže a sportu pan PaedDr. Petr Navrátil.

 

Podrbnosti k olympiádě také zde.

 

 - Karel Heinz -

 

Fotogalerie:

VII. ODM Plzeň 2015VII. ODM Plzeň 2015
VII. ODM Plzeň 2015VII. ODM Plzeň 2015
VII. ODM Plzeň 2015VII. ODM Plzeň 2015
VII. ODM Plzeň 2015VII. ODM Plzeň 2015
VII. ODM Plzeň 2015VII. ODM Plzeň 2015
VII. ODM Plzeň 2015VII. ODM Plzeň 2015
VII. ODM Plzeň 2015VII. ODM Plzeň 2015
VII. ODM - ocenění u Hejtmana ZLKVII. ODM - ocenění u Hejtmana ZLK