Úvodní stránka>Aktuality>U14 na halovém turnaji v Němčicích nad Hanou

V sobotu 3. 12. 2016 se kategorie U14 zúčastnila velmi kvalitně obsazeného turnaje v Němčicích nad Hanou pod záštitou 1. SK Prostějov.

V základní skupině nejprve nestačili na domácí modrý Prostějov a odešli poražení poměrem 1:5 o jediný zásah se postaral Jiřík. Druhý start proti Spartě Brno byl o poznání povedenější a jen kvůli zbytečným brankám po vlastních chybách skončil zápas 2:3 ve prospěch chlapců z Brna. Úspěšnými střelci v tomto zápase byli Dočkal a Nohava. Hanáci už neměli šanci na postup ze skupiny a narazili na nejtěžšího soupeře ze Znojma, kterého dokázali porazit a to bez inkasované branky 2:0, střelci se stali Jiřík a Dobrý.

Do bojů o 5. - 8. místo postupovali naši hráči z poslední pozice a narazili na Zbrojovku Brno U13. Zde pokračovali v nastoleném trendu a svůj výkon ještě vyšperkovali čtyřmi góly (Linda 3x, Dočkal), ale i soupeř byl v útoku úspěšný a proto zápas skončil pro diváka zajímavým výsledkem 4:3. V posledním střetnutí turnaje opět narazili na 1. SC Znojmo a po slušném výkonu odešli poražení 1:3 (Linda). Tohle všechno stačilo na 6. místo v turnaji a Patrik Vytiska byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje. Přesto zaslouží všichni hráči pochvalu za předvedené výkony.

Turnaje se zúčastnili: Vytiska, Nohava, Linda, Dobrý, Jiřík, Večerka, Jány, Hendrych, Pospíšil, Dočkal, Lejsal, Chytil.

 
Hodnocení trenéra: "Kromě prvního utkání, které jsme prospali, tak všichni hráči předvedli výkony na vysoké úrovní. Dobře se popasovali bez jediného tréninku v hale s principy, které jsme si vysvětlovali v průběhu turnaje a ukázali velmi kvalitní přizpůsobivost a kreativitu. V posledních zápasech již někteří hráči ztráceli psychickou i fyzickou kondici, což bylo pochopitelné v takto náročném turnaji. Máme na čem stavět, což je pozitivní zpráva."
 
Mgr. Mrázek Ondřej
vedoucí trenér SpSM
SK Hanácká Slavia Kroměříž
tel.: +420 723 007 480
mail: mrazekondra@seznam.cz