Úvodní stránka>Aktuality>Tři body z derby

SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ- SK SPARTAK HULÍN 1:0 (0:0)

Branky: 66. Neubert Martin.  

Rozhodčí: Vostrejž Ivan - Černý Josef, Nejezchleb Miroslav. Delegát: Hulcký Zdeněk.

ČK: 90+1. Kostka

Diváků: 642

SK HS Kroměříž: Trochta - Krhut, Matoušek, Hloch, Jeleček - Okleštěk, Cupák - Silný, Neubert (81. Budín), Blanař (62. Elšík R.) - Kovář (89. Stratil). Připraveni Kofroň, Šmerda, Zavadil, Třasoň. Trenéři Jaroslav Baďura, Ivo Světlík, David Klimek.

SK SPARTAK Hulín: Dostál – Vyskočil Mich., Zlámal, Kostka, Kovář – Šrom, Malenovský (81. Minář), Motal, Dvořáček (76. Michálek) - Vyskočil Martin, Otruba. Připraveni: Chytil - Uličný, Hradil. Trenér Jindřich Lehkoživ.

Hanáci doma v sobotu 12.8.2017 od 17:00 hodin hostili nedaleký SK Spartak Hulín. Hrálo se v sobotu z důvodů aktuálního pohárového vytížení obou celků, jinak by derby připadlo na páteční podvečer, který je v této sezóně hracím dnem domácích borců. V utkání měli více ze hry domácí, kteří si vypracovali také větší množství gólových šancí. Spartak ale v mnoha případech podržel mladý zlínský brankář Jakub Dostál. Ten kapituloval jen jedenkrát po rohu Oklešťka a hlavičce Neuberta. Podle názoru většiny aktérů a diváků zůstávají body po zásluze v Kroměříži.

  • Videozáznam utkání na TV COM je zde.
  • Článek webu soupeře je zde
  • Perfektní fotogalerie populárního zlínského sportovního fotografa je zde (zdroj Facebook Johny Zahnaš Photography)

MSFL odkaz na oficiální data soutěže.

 

Video: 66. Martin NEUBERT - 1:0
Record_2017_08_12_22_37_14_836