Úvodní stránka>Aktuality>První domácí zápas nové sezóny za tři body

SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ - ČSK UHERSKÝ BROD 3:1 (1:0)

Branky: 29. Cupák Michal, 61. a 88. Silný Jan - 64. Hruboš Filip.

Rozhodčí: Černý Dalibor - Vostrejž Ivan, Hanáková Gabriela. Delegát: Sedláček Pavel.

Diváků: 351

SK HS Kroměříž: Floder - Hirsch, Matoušek, Prajza, Jeleček - Cupák, Okleštěk (75. Marchuk) - Krhut (87. Berčík), Kovář, Mlýnek - Silný. Připraveni Kofroň - Šmerda, Vyhlíd, Dvořák. Trenér: Bronislav Červenka.

ČSK Uherský Brod: Dostál – Nevařil (84. Michalec), Vrága, M. David, Kovář – Blanař, R. David, Malenovský, Hradil – Hruboš - Chwaszcz
. Trenér Martin Onda.

Komentář trenéra Bronislava Červenky: “Utkání mělo dva rozdílné poločasy, v prvním jsme byli aktivní, vytvořili si několik dobrých příležitostí, bohužel jsme proměnili jen jednu, po krásné akci  středem hřiště.Brod v prvním poločase hrál jednoduše, využíval spíše dlouhych nakopů na vysoké hráče,nebo chodil do rychlých protiútoků,to jsme dokázali pokrýt. Ve druhém poločase jsme upustili od aktivní hry, hůře jsme se pohybovali a tím dali soupeři možnost dostat se víc do hry,navíc začal hrozit  ze standardních situací. Po snížení na 2:1 jsme znervózněli, začali se trochu bát o výsledek, neudrželi míč na kopačkách, ale nakonec jsme zápas dokázali zvládnout a po pojistujicim gólu dovést k vítězství. Jsem rád hlavně za kluky, že po slušném výkonu ve Frýdku a ztracených bodech, jsme si doma dokázali připsat zasloužené vítězství”.