Úvodní stránka>Aktuality>Přípravný zápas žáků U12 a U13 proti Přerovu
Mladší žáci Hanácké Slavie si zajeli k přípravnému utkání do Velké Bystřice u Olomouce, kde se střetli s týmem 1. FC Viktorie Přerov, který je v těchto dnech v tomto místě na soustředění. 
 
U13: 3x30´

1. FC Viktorie Přerov - SK HS Kroměříž 4:16 (1:4, 3:4, 0:8)

 
Našemu týmu chybělo několik hráčů, včetně brankářů, proto se trenér Menšík rozhodl utkání pojmout jako zkušební. Během tří třetin se snažil protočit hráče na jednotlivých postech. I přes nekompletní tým si kluci s chutí zastříleli a po celé utkání byli lepším týmem, který se snažil nápaditě kombinovat a prosazoval se i ve hře jeden na jednoho. Některé věci při rotaci postů sice zaskřípali, ale celkově se dá utkání hodnotit jako povedené. 
 
U12: 3x30´
1. FC Viktorie Přerov - SK HS Kroměříž 3:10 (2:2, 3:1, 5:0)

Mladší kategorie naopak byla v téměř kompletním složení a také byla celý zápas lepším týmem, který hýřil pohybem a vymýšlel zajímavé akce. Bohužel koncovka byla dnes tou slabší stránkou. Místo vysokého vedení zahodili kluci spoustu šancí a z protiútoků inkasovali. Z těchto chyb se v průběhu zápasů ponaučili a celé utkání mělo vzrůstající úroveň. Také tento zápas hodnotím jako velmi povedený. Jen tak dál!
 
Další pokračovaní přípravy:
Mladší žáci mají na programu přípravy na nadcházející sezónu už jen poslední akci, kterou bude v neděli turnaj na hřišti SK Baťov a poté za týden v neděli se představí na domácím hřišti v prvním mistrovském zápase proti týmu 1.FC Slovácko. Toť plán zápasů v nejbližším období kategorií U12 a U13.
 
Ondřej Mrázek, vedoucí trenér SpSM