Úvodní stránka>Aktuality>Úvodní přípravné zápasy starších dorostenců

SK HS Kroměříž U19 - 1.FC Slovácko U19 1:4 (0:1)

Branka: Mlčoch

Sestava: Mikulášek, Ševčík, Sedláček, Šťěpjak, Sedlák, Augustin, Moravec, Vyhlíd, Dostál, Storzer, Navrátil
střídal: Šebestík, Lysák, Košárek, Malošík,Oračko,Mlčoch,Krejčíř,Liška
 
"Na úvod přípravných utkání jsme se utkali s tradičním velmi dobrým soupeřem ze Slovácka a myslím si ,že jsme dokázali soupeře, který měl po celé utkání územní převahu, potrápit  a vytvořit si i několik slibných příležitostí. S přístupem a a nasazením jsem maximálně spokojený, ale v některých herních a taktických činnostech se musíme zlepšit, abychom dokázali takovéto soupeře i porazit." okomentoval první zimní přípravné utkání starších dorostenců trenér Karel Heinz.

 

FC Fastav Zlín U18 - SK HS Kroměříž U18/U19 4:1 (1:1)

Branka: Dostál

Sestava: Mikulášek,Dočkal,Sedláček,Štěpjak,Sedlák,Dostál,Vyhlíd,Moravec,Mlčoch,Navrátil,Malošík. Střídal: Košárek,Storzer,Krejčíř,Lysák,Ševčík,Liška.

"První poločas byl velmi vyrovnaný a oba týmy měli dostatek šancí ke skorování . Naši branku dal z hranice šestnáctky Dostál a soupeř v závěru poločasu vyrovnal. Do druhé půle jsme vstoupili bojácně a během 20 minut bylo o osudu utkání rozhodnuto a soupeř šel do dvoubrankového vedení. Po velmi špatné dvacetiminutovce přišlo zlepšení v našem výkonu a závěr utkání jsme dohrávali tak jak jsem si již představoval. Měli jsme několik šancí, drželi míč a dobře bránili. Je jen škoda ,že jsme to nedokázali po celou dobu druhého poločasu" uvedl trenér Karel Heinz