Úvodní stránka>Aktuality>Žáci U12 na turnaji v Želatovicích

O víkendu 9.6. - 11.6. se kategorie U12 zúčastnila velice silně obsazeného mezinárodního turnaje v Želatovicích (okr. Přerov). Do základní skupiny dostali hráči Kroměříže domácí tým Želatovic (ročník 04), Banské Bystrica a bonbónkem pro ně byla Viktoria Plzeň. Úvodní den většinu hráčů svazovala nervozita a v utkáních neměli tu patřičnou kvalitu, aby soupeře dokázali porazit. A tak po porážkách 0:2 s Želatovicemi, 1:4 s Banskou Bystricou a 0:1 s Viktorií Plzeň bylo jasné, že se v sobotu utkají ve skupinách o 9. až 16. místo. V této skupině se postupně potkali s ŽP Šport Podbrezová, na kterou nestačili a prohráli asi v nejhorším zápase turnaje 0:4. Poté vysvitlo sluníčko a s ním jakoby se vyměnil náš tým. V zápase s MŠK Fomat Martin, který se projevovali v turnaji velmi dobře, se klukům nadmíru dařilo a po výborném výkonu zvítězili 7:2. Následně porazili Přerov v poměru 5:2. Tyto vysoké výsledky znamenaly, že jsme nakonec tuto skupinu vyhráli a postoupili do nedělních bojů o 9. až 12. místo. Nejprve porazili v odvetném zápase Želatovice 2:1 a v utkání o 9. místo v další odvetě Podbrezovou 3:1. Díky tomuto zlepšení obsadili naši hráči velmi dobré konečné 9. místo. Zde odkaz na stránky turnaje, kde naleznete podrobnější výsledky: http://www.fotbal-zelatovice.cz/memorial/

 
Hodnocení turnaje: "Do turnaje kluci vstoupili velice zakřiknutě, ale tohle se prvním vítězstvím změnilo. Najednou jsme se dokazovali prosazovat ve všech činnostech co k zápasu patří a přetavili to i ve výsledky. Tohle vše mělo pozitivní reakce mezi všemi hráči, což beru jako velký úspěch na takto silně obsazeném turnaji."
--
Mgr. Mrázek Ondřej
vedoucí trenér SpSM
SK Hanácká Slavia Kroměříž
tel.: +420 723 007 480
mail: mrazekondra@seznam.cz