Úvodní stránka>Aktuality>Páteční podveřer přinesl tři body

SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ - 1.FC SLOVÁCKO B 2:0 (0:0)

Branky: 69. Silný Jan, 80. Krhut Dominik.

Rozhodčí: Škrobák Lukáš - Kneisl Zdeněk, Lysák Václav.. Delegát: Racek Oldřich.

ČK: 39. Kone

Diváků: 340

SK HS Kroměříž: Kofroň - Krhut, Matoušek, Látal, Jeleček - Budín (46. Cupák), Kovář (67. Pavelka) - Strašák, Neubert, Michna (75. Stratil) - Silný. Připraven Trochta - Šmerda, Okleštěk. Trenéři Jaroslav Baďura, Ivo Světlík, David Klimek.

1.FC Slovácko B: Semanko – Flasar, Chvátal, Kucera (81. Pavlíček), Chyla - Křivánek, Gavenda, Pěnička (73. Berčík), Vinkler, Hani - Kone. Trenér: Pavel Němčický.

Proti juniorce Slovácka nastoupili Hanáci netradičně v pátek. Z počátečního oťukávání vyniklo jako první zakončení hostů po standardní situaci, ale prudkou ránu pohotově vyrazil brankář Kofroň. Vyrovnané utkání hodně poznamenalo vyloučení prvoligového útočníka Koného, který vlastní nedisciplinovaností obdržel dvě žluté karty a oslabil do té doby dobře hrající hosty. Od tohoto okamžiku až do konce zápasu získali Hanáci velkou převahu, ale do poločasu se jim nepodařilo skórovat. Do druhé půle nastoupil za domácí dorostenec Cupák a více rozhýbal středovou řadu domácích. Tento taletovaný hráč se také dostal do prvních dvou nebezpečných zakončení, ale brankář Semanko byl pozorný. Stejně tak si hostující brankář poradil s prudkou ránou Kováře. Tlak Hanáků byl obrovský, hosté v hlubokém obraném bloku odolávali až do 69.minuty, kdy si nádherný pas za obranu převzal Silný, který v rychlosti přesprintoval stopera Kuceru a dostal se do vápna, kde z úhlu mazácky podél brankáře otevřel skóre. Druhou branku pak po centru Strašáka, sklepnutí Silného a průnikové přihrávce do vápna přidal agilní Krhut. Mezitím ještě trefil Neubert hlavou břevno po parádním centru Matouška. Hanáci tak získali další tři body do tabulky a upevnili si tak průběžnou čtvrtou příčku tabulky MSFL.


Zdroj: http://kromerizsky.denik.cz/fotbal_region/msfl-kromeriz-po-vyhre-dotira-na-prvni-petku-20170514.html

Zdroj: http://kromerizsky.denik.cz/fotbal_region/msfl-kromeriz-po-vyhre-dotira-na-prvni-petku-20170514.html

Zdroj: http://kromerizsky.denik.cz/fotbal_region/msfl-kromeriz-po-vyhre-dotira-na-prvni-petku-20170514.html

  • Videozáznam utkání na TV COM je zde.
  • Podrobná reportáž z utkání je uvedena zde. -zdroj server onlajny.com-

 MSFL odkaz na oficiální data soutěže