Úvodní stránka>Aktuality>Obnovený Fanclub s "kotlem" na zápasech Hanáků

Vážení příznivci sportovního klubu Hanácká Slavia Kroměříž. Jak jste možná na několika jarních zápasech Hanáků zaregistrovali, tak po dlouhých letech obnovil činnost Fanclub. Za obrozením, po kterém v podstatě od srpna 2017 toužilo a usilovalo nové vedení našeho klubu, nakonec stála skupina příznivců s názvem HSKM - Fanklub 2019, jejich profil na Facebooku je zde. Speciálně těmto příznivcům, kteří hlasitě a velmi korektně podporují naše fotbalisty v MSFL, jménem vedení klubu a hráčů velmi děkujeme a věříme, že se skupina nejen udrží, ale že se bude rozrůstat. Zájemci jsou samozřejmě vítáni, proto neváhejte kluky kontaktovat na jejich profilu.

Jinak Fanclubu či v tomto případě spíše Fanklubu, což je název, který si z různých možných terminologií nová skupina vybrala, je na našem klubovém webu dlouhodobě vyčleněna podstránka http://www.hanackaslavia.cz/klub/fanclub.

Náš klub nabízí k rpodeji také suvenýry, přičemž nabídka je vedena na podstránce http://www.hanackaslavia.cz/klub/suvenyry