Úvodní stránka>Aktuality>Novou sezónu MSFL začali Hanáci úspěšně

SK UNIČOV - SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ 2:3 (1:1)

Branky: 31. Koutek Ladislav, 90. Vychodil Lukáš - 37. a 58. Silný Jan, 51. Kovář Marián.  

Rozhodčí: Hájek Robert - Soukal Bedřich, Kolář Jaroslav. Delegát: Mužík František.

Diváků: 225

SK Uničov: Uvízl – Rajnoha, Markovič, Vejvoda, Juřátek – Nuc (65. Můčka) – Koutek (65. Jeřábek), Ambrozek, Krč, Kasal (72. Vychodil) – Komenda. Trenér: Zbyněk Zbořil.

SK HS Kroměříž: Kofroň (59. Trochta) - Krhut, Matoušek, Hloch, Jeleček - Okleštěk (84. Budín), Cupák - Kovář (75. Šmerda), Neubert, Blanař - Silný. Připraveni Zavadil, Třasoň, Elšík. Trenéři Jaroslav Baďura, Ivo Světlík, David Klimek.

Hanáci zahájili další sezónu MSFL o prvním srpnovém víkendu na hřišti loňského vítěze. Přípravné zápasy na další náročné třetiligové boje jsou shrnuty na http://www.hanackaslavia.cz/priprava plus http://www.hanackaslavia.cz/pohar-facr. Pohyb v kádru je na http://www.hanackaslavia.cz/a-tym.

V samotném úvodním mistrovském zápase v Uničově se podařilo Hanákům zvítězit, což je pozitivem do další práce. Do vedení se dostali domácí, když se po důrazu ve vápně prosadil Koutek. Pak se však projevila útočná síla Hanáků v podobě dvou branek Silného a jedné Kováře. Domácí už jen korigovali v závěru střídajícím Vychodilem. V dalším zápase se představí Hanáci doma v sobotu 12.8.2017 od 17:00 hodin proti SK Spartak Hulín. Hraje se v sobotu z důvodů aktuálního pohárového vytížení obou celků, jinak bude hracím dnem Hanáků pátek podvečer.

  • Videozáznam utkání na TV COM je v přípravě na straně domácích.
  • Podrobná reportáž z utkání je uvedena zde. -zdroj server onlajny.com-
  • Komentář regionálního serveru olomoucky.denik.cz je zde

MSFL odkaz na oficiální data soutěže.