Úvodní stránka>Aktuality>Nabitý víkend plný přípravy mládežníků

Neděle 2.2.2020 Myjava

MFK Myjava U19 - SK HS Kroměříž U19  0:0

Sestava: Benedikt,Joura,Švajda,Kozubík,Košárek,Zůvala,Vojáček,Sigmund,Sedláček,Dočkal,Pospíšil, střídali: Cimra,Palíšek,Zavadil

Komentář trenéra Karla Heinze:"Dnešní utkání bylo o poznání lepší jak to minulé, ale bohužel se oba týmy dopouštěli spousty chyb v kombinaci Na druhou stranu bylo až do koce utkání rušno před oběma brankami".

 

MFK Myjava U17 - SK HS Kroměříž U17 4:0 (3:0)

Sestava: Solař – Večerka, Chytil, Zavadil, Dočkal F – Bartůněk, Bíbr – Bukový, Král, Plšek - Cagaš.

Hodnocení trenéra Radka Sedalříka:"V neděli 2.2.2020 sehráli dorostenci kategorie U17 utkání v Myjavě. V sestavě poznamenané nemocemi nastoupili proti stejně starému soupeři. Celkový průběh byl poznamenán začátkem zápasu, kdy se po nenápadných akcích domácí brzy dostali do dvoubrankového vedení. V 11. minutě po přízemní přihrávce z křídla zakončoval volný hráč z prostoru pokutového kupu. Následně v 16. minutě po dlouhém nákopu a špatném zajištěné kroměřížské obrany se ocitl domácí útočník sám před brankářem a povedeným lobem zvýšil na 2:0. Dorostenci HS se po špatném úvodu dostali zpět do zápasu a začali mít častěji míč pod kontrolou. Do konce poločasu se usadili na soupeřově polovině, bohužel bez většího ohrožení branky. V poslední minutě navíc po dlouhém nákopu domácích a nedostoupení útočníků, dali domácí po rychlém přechodu třetí branku. Druhý poločas se odehrával podobně jak první končil. Hráči HS se usadili na útočné polovině a nenechali soupeře kloudně rozehrát. Pak přicházeli i dobré příležitosti. Jedna branka nebyla uznaná pro ofsajd, další příležitost skončila na tyči, několik dalších závarů skončilo na domácím brankáři nebo zblokovaním míče obranou. V 65. minutě pak opět po brejku domácí jednoduše přidali 4. branku. Herně vyrovnaný zápas tak díky důrazu před oběma brankami skončil jednoznačným vítězstvím domácích". 

 

SK HS Kroměříž U16 - SK Sigma Olomouc U15 2:8

SK HS Kroměříž U15 - SK Sigma Olomouc U14 0:3

SK HS Kroměříž U14 - SK Sigma Olomouc U13 3:6

 

Hodnocení víkendových utkání kategorie U13 trenérem Radovanem Budínem. 

Sobota 1.2.2020 - halový turnaj pořádaný týmem SK Baťov Otrokovice

"V tomto přípravném zimním období jsme se rozhodli, že již halové turnaje nebudeme zařazovat do plánu. I tak jsme turnaj v Otrokovicích nakonec přihlásili díky skvělé organizaci místního klubu SK Baťov. Několikátý ročník tohoto turnaje nám zajistil jistotu kvalitních utkání. V hale jsme měli daleko větší možnost se podívat a vyhodnotit si individuální činnosti hráčů. A přesně s tímto cílem jsme do turnaje šli. Sledovali jsme defenzivní i ofenzivní činnosti každého hráče. Právě menší počet hráčů a menší rozměr plochy klade důraz na hráče ve velmi dobré práci s míčem i bez něj. V zamotaném turnaji jsme se nakonec umístili na 4. místě".

Sestava: Mišelnický, Avramov, Buksa, Syručka, Sukup, Bartoš, Polešák, Skácelík, Bosák

Výsledky: 

KM - FC Fastav Zlín 0:0
KM - 1. FC Viktorie Přerov 2:1
KM - SK Baťov "A" 4:1
KM - SK Baťov "B" 1:1
KM - 1. FC Slovácko 1:3
KM - Lokomotiva Trnava 1:3

 

Neděle 2.2.2020 UMT Brumov

FC Vsetín U13 - SK HS Kroměříž U13 4:2

Sestava: Večerka, Knapík, Pišťáček, Ďurkáč, Polešák, Stískal, Bartoš, Větrovec, Kostrůnek.

"I přes velkou marodku v týmu máme kádr tak široký, že jsme předem naplánované utkání nemusli rušit. Utkání se Vsetínem jsme odehráli ve velmi dobrém tempu. V utkání byla vidět spousta nepřesností, ale také mnoho krásných akcí. Větší hrací plocha dávala hráčům prostor na kombinaci a rychlý přechod do útoku". 

 

Neděle 2.2.2020 UMT Kroměříž

SK HS Kroměříž U13 - SK Sigma Olomouc U12 6:6

Sestava: Čečatka, Skácelík, Bosák, Panzar, Buksa, Avramov, Syručka, Sukup, Pišťáček, Ďurkáč.

"Druhá část týmu, doplněná o některé hráče z dopoledního utkání se Vsetínem, odehrála zápas s hráči Sigmy Olomouc ročníku narození 2008. V utkání jsme opět chtěli po hráčích kvalitní držení míče a zakládání útoků. V některých situacích jsme stále velmi nepřesní a hráči nejsou klidní. Průběhem utkání nám docházely síly a tvořili jsme tak spoustu chyb. Stále musíme pracovat na individuálních činnostech hráčů - bránění 1:1, výběr místa, hra bez míče, herní odvaha atd."

 

Neděle 2.2.2020 UMT Brumov

FC Vsetín U12 - SK HS Kroměříž U12 4:3

Komentář trenéra Marka Zdráhala:"Druhé přípravné utkání mladších žáků HS hrané v Brumově skončilo prohrou 3:4 se Vsetínem, poté co jsme po většinu herní doby kontrolovali hru i míč, ale nebyli jsme schopni se prosadit a se spousty šancí jsme proměnili pouze tři, a navíc jsme neproměnili penaltu. Důraz byl kladen na postupný útok, první dotyk hráče s míčem a výběr místa".

 

Dále je také veden mládežnický Facebook  HANÁCKÁ SLÁVIA MLÁDEŽ. Odkaz je umístěn trvale na našich webových stránkách http://www.hanackaslavia.cz/facebook, na hlavní stránce je to přes záložku Media/Facebook.....