Úvodní stránka>Aktuality>Kvalitní třetiligový zápas neměl vítěze

SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ - SK UNIČOV 2:2 (0:0)

Branky: 72. Cupák Michal, 83. Motal Lukáš - 69. Komenda Tomáš, 79. Vejvoda Roman

Rozhodčí: Mikeska Karel - Černoevič Alexandr, Richtár JaromírDelegát: Šalata Jiří.

Diváků: 212

SK HS Kroměříž: Floder - Matoušek, Dvořák, Hloch, Jeleček - Motal, Cupák - Mlýnek M. (67. Kovář), Okleštěk, Hirsch (79. Mlýnek V.) - Silný. Připraveni Kofroň - Šmerda, Mlčoch, Vyhlíd. Trenér: Bronislav Červenka.

SK Uničov: Spurný – Purzitidis, Antl, Bala, Vejvoda, Svoboda (75. Binar), Dostál (88. Bača), Komenda (90. Habáň), Krayzel, Seibert, Krč. Trenér: Dušan Žmolík. 

Místo v neděli dopoledne v Uničově se na žádost Hanáků odehrálo utkání v pátek večer v Kroměříži. Uničovským patří poděkování za vstřícné gesto. A zápas jako takový rozhodně nenudil, pod umělým osvětlením a na skvěle připraveném trávníku se hrál výborný fotbal s šancemi a brankami na obou stranách. 

Uničov zahrozil jako první a brankář Floder vytáhl perfektní zákrok při tutovce Komendy. Poté se střídaly útoky na obou stranách, akce domácích byly mírně nebezpečnější, přičemž se jim podařilo i skórovat hlavou po standardní situaci, ale pomezní viděl v silně nepřehledné situaci ofsajd a hlavní branku neuznal. Blízko ke gólu měl také Okleštěk, který využil zaváhání brankáře Spurného mimo pokutové území, ale hostující brankář nakonec stihl míč směřující do opuštěné brány zastavit. Ve 30. minutě zase dobře zasahoval Floder proti pohotové ráně Svobody. Domácí Martin Mlýnek ve 39. minutě pěknou přihrávkou pod sebe našel Motala, jehož rána prosvištěla jen těsně vedle horního rohu branky. Následný Silného individuální průnik přes dva hráče skončil závarem, ale hosté nakonec míč uklidili mimo. Pěkná Komendova křižná rána šla jen těsně mimo a na opačné straně Hlochovu hlavičku vytáhl Spurný.

Druhou půli načal šancí Silný, ale z otočky mířil jen vedle a prudká hlavička Hlocha šla těsně nad. Uničovský hroťák Komenda pak vyslal na Flodera prudkou hlavičku, ale domácí brankář si nadvakrát poradil. Přízemní centr Matouška našel na přední tyči Martina Mlýnka, ale jeho zakončení zpacifikoval brankář Spurný. Posledních dvacet minut zápasu začaly padat góly. Účet utkání načal Komenda, který hlavou k tyči zužitkoval přesný centr Krče. Domácí vyrovnali o tři minuty později, když Okleštěk chytře rozehrál volný přímý kop a Cupák z hranice vápna dokonale vymetl šibenici. Domácí mohli jít do vedení, ale Motalovu střelu vyškrábl u tyče Spurný. Okolo 79.minuty se dostali hosté k několika standardním situacím a po jedné z nich se do centru zavěsil stoper Vejvoda a prudkou hlavičkou k tyči nedal Floderovi šanci. Ovšem Hanáky to ani tentokrát nepoložilo a opět brzy srovnali. Po kombinační akci se uvnitř vápna prosadil Motal. Rozhodnout mohl Silný, ale po pěkném přiklepnutí Oklešťka mířil vysoko nad. Zajímavé a kvalitní utkání tak skončilo dělbou bodů.    

Komentář trenéra Bronislava Červenky: “Jsem spokojený. S vítězstvím by to bylo ještě lepší, ale zápas zaslouženě skončil remízou. Po výhře sahaly oba týmy. Utkání mělo tempo, zvraty. Uničov rozhodně má svoji kvalitu. Neprohrál poslední čtyři zápasy, i u nás hrál velmi dobře. Hlavně útočná dvojice je velmi nebezpečná, dobře se doplňuje. Také naši kluci podali jeden z nejlepších výkonů na podzim. Měli to hodně těžké, ale zvládli to." 
Zdroj: https://kromerizsky.denik.cz/fotbal-cfl-msfl/floder-vychytal-patou-nulu-v-rade-kromeriz-skolila-i-hlucin-20181006.html

Zdroj: https://kromerizsky.denik.cz/fotbal-cfl-msfl/floder-vychytal-patou-nulu-v-rade-kromeriz-skolila-i-hlucin-20181006.html

  • Videozáznam utkání na TV COM je zde
  • Reportáž se sportovního serveru onlajny.com je zde
  • Přehled všech zápasů mužů a tabulka je zde
  • MSFL odkaz na oficiální data soutěže.

Fotogalerie:

HS - Uničov 19.10.2018HS - Uničov 19.10.2018
HS - Uničov 19.10.2018HS - Uničov 19.10.2018
HS - Uničov 19.10.2018HS - Uničov 19.10.2018
HS - Uničov 19.10.2018HS - Uničov 19.10.2018