Úvodní stránka>Aktuality>Hodnocení podzimu - muži B

HODNOCENÍ - PODZIM 2020

Novým klubovým projektem se v sezoně 2020/2021 stal založení mužského béčka. O založení "rezervy" bylo v minulosti již několik pokusů, bohužel se nesetkaly s úspěchem. Před letošním soutěžním ročníkem se vedení klubu rozhodlo, že k založení B-týmu dá sportovnímu úseku zelenou. Trenérem a zároveň patronem nad celým projektem se stal Karel Heinz, který spolu s Markem Zdráhalem vytvořili realizační tým. Úkolem bylo vymyslet strukturu kádru, který bude nastupovat v této soutěži. Vzhledem k nastavení pravidel v českém fotbale, se bohužel muselo naše mužstvo přihlásit do nejnižší soutěže, která se v okrese hraje. Tudíž jsme začali působit ve III.třídě pod OFS Kroměříž. I toto byl faktor, který při tvorbě kádru rozhodoval. Dlouhodobým cílem je rozhodně postup do vyšších soutěží.

Osa týmu byla složena ze zkušených a bývalých hráčů HS. David Klimek, Radovan Budín a Radek Petr se do klubu vrátili a stali se členy tohoto nově vytvořeného mužstva. K nim zůstali v klubu hráči, kteří skončili v dorosteneckých kategoriích a projevili zájem o setrvání ve Slavii. U těchto hráčů si velmi ceníme jejich projeveného "klubismu". Výhodou jejich setrvání je rozhodně tréninkový proces, který absolvují v plném rozsahu s Á-týmem. Zároveň jsou neustále v těsném kontaktu o možnou příležitost nastoupit v MSFL. Nedílnou součástí většiny zápasů se stali naši hráči z mládežnických týmů starších, ale i mladších dorostenců. V neposlední řadě se do utkání béčka zapojují hráči z Á-týmu, kteří nedostanou dostatečné herní vytížení, nebo se vracejí do procesu po zranění.

Velice si vážíme všech soupeřů, kteří pro nám nastupují. Zároveň se snažíme hlavně mladším hráčům zdůrazňovat potřebnou pokoru k soupeři. Jsme si plně vědomi, že úroveň hráčů, kteří jsou v tréninkovém procesu 4x týdně, není adekvátní k soutěžním utkáním, ve kterých nastupují. Nicméně je potřeba zdůraznit, že do každého utkání jdeme s jasně zadanými úkoly, které chceme ve hře vidět. Ve většině utkání dostávají hráči prostor na zdokonalení postupného útoku a v mnoha zápasech nebylo snadným úkolem se do dobře zorganizovaných obran soupeřů dostávat a vytvářet si tak brankové příležitosti.

Kategorie Muži "B" - trenéři: K. Heinz, M. Zdráhal, R. Budín, D. Klimek

OS III. třída skupina B je odkaz na oficiální data soutěže.

Podzim 2020 - 1. místo, 9 utkání, 27 bodů
Nejlepší střelci: Vasiljev Edvard - 31 branek, Krejčíř Jiří - 12 branek, Budín Radovan - 6 branek, Mlčoch Erik - 6 branek.

Do soutěže vstoupil nově vytvořený tým, který má jasný cíl, a to postup do okresního přeboru. Sloužil nám hlavně pro mládežnické hráče a jejich přechod do mužské kategorie a hráče širšího kádru A týmu, kteří potřebují mít minutáž z utkání. Herním projevem chceme ukázat široké fotbalové veřejnosti na okrese, že naše výchova mládeže má svou kvalitu a hráči, kteří nastupují do utkání mají slušnou sportovní výkonnost. Ve všech utkáních hráči podali koncentrované a kvalitní výkony, které splnili naše očekávání a předem stanovené cíle.

 

Tým je naskládaný z několika skupin hráčů a nemá žádný společný tréninkový proces. V podzimní části se do soutěže zapojili čtyři hráči, kteří jsou v "béčku" kmenoví, a to Klimek, Budín, Petr a Hrbas. Dále jedenáct hráčů z kádru A týmu. Z našich dorosteneckých kategorií od U17 po U19 nastoupilo dvacet hráčů.

 

Hlavní pozitiva podzimní části vidíme ve velmi dobrém přístupu hráčů k soutěži a skvělou atmosféru, která se v týmu vytvořila. Dále pak společné setkávání několika věkových kategorií a přiblížení se tak mladších hráčů k Á-týmu. A samozřejmě neustálá práce s míčem u nohy, zkvalitnění kombinační hry a rozhodně velké množství vstřelených branek.

 

Nejlepším střelcem se stal Edvard Vasiljev, který dal v 9 utkáních 31 branek, což z něj činí nejlepšího střelce všech soutěží FAČR v celé republice.
 

muži B

 

HODNOCENÍ - PŘÍPRAVKY - ZDE

HODNOCENÍ - ŽÁCI - ZDE

HODNOCENÍ - DOROST - ZDE