Úvodní stránka>Aktuality>Hanáci přesvědčivě vyhráli v Ostravě-Petřkovicích

FC ODRA PETŘKOVICE - SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ 0:3 (0:0)

Branky: 16. Budín Radovan, 27. pen. a 53. Silný Jan.  

Rozhodčí: Poláček David - Gloser Jan, Koláček Jan. Delegát: Vysloužil Petr.

Diváků: 141

FC ODRA Petřkovice: Godula - Polášek, Staněk (69. Latocha), Moskál, Sporysz (64. Hrdlička) - Strakoš, Holiš (46. Žyla), Leibl, Neumann - Baranek - Lokša. Trenér Roman Hulva.

SK HS Kroměříž: Kofroň - Krhut, Budín, Neubert, Jeleček - Elšík (65. Zavadil), Okleštěk, Cupák, Blanař (86. Dvořák) - Kovář (75. Stratil), Silný. Připraveni Trochtal, Dostál. Trenéři Jaroslav Baďura, Ivo Světlík, David Klimek.

Hanáky před utkáním postihly komplikace v podobě zranění hned dvou stoperů Matouška a Hlocha. Trenéři a hráči si však s touto situací poradili náramně a domácí Odře nasázeli tři branky. Jeden z hostujících diváků tohoto utkání a zároveň trenér nejmenší přípravky Hanáků Josef Židlík výstižně poznamenal "byli jsme o třídu lepší".  První gól vstřelil hlavou Budín, který po nějaké době nastoupil v základu a takto zavelel k rázu utkání. Druhý gól přidal Silný z penalty. Hostující kanonýr uzavřel skóre utkání v 53.minutě svou druhou brankou v zápase. Pak už si Hanáci zápas a tři body pohlídali.

Hodnocení trenéra Ivo Světlíka:" Myslím si, že utkání v Petřkovicích jsme zvládli jednak výsledkově tak i herně. Soupeře jsme za celý zápas k ničemu nepustili, naopak my jsme tam měli ještě další čtyři až pět 100% šancí, které jsme neproměnili a doufám, že jsme si je nechali do dalších utkání, jak pohárového tak i mistrovských. Měli jsme trošku problém se sestavou, kdy nám vypadli oba stopeři, ale myslím si že Budín s Neubertem zahráli nadstandardně a jsme rádi, že se nám ta výhra tam podařila."

Další zápas MSFL proti FK Hodonín si Hanáci museli přeložit z pátku na sobotu 23.9.2017 od 18:00 tak, aby měli potřebný odstup od zápasu 3.kola národního poháru MOL Cup, kdy ve středu 20.9.2017 od 17:00 hodin přivítají prvoligovou Karvinou, stejně tak hraje i Hodonín ve stejný den pohár proti Liberci. Přijďte Hanáky povzbudit a zároveň ocenit jejich výborné výkony, které zatím v roce 2017 předvádějí.

 

  • Videozáznam utkání na TV COM nebyl spuštěn z důvodů na straně domácího klubu.
  • Článek regionální internetového deníku včetně komentáře a kvalitní fotogalerie je zde (zdroj moravskosleszký deník, autor David Hekele, foto Pavel Hrdlička)
  • MSFL odkaz na oficiální data soutěže.