Úvodní stránka>Aktuality>Hanáci hráli s Přerovem bez branek

SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ - 1.FC VIKTORIE PŘEROV 0:0 (0:0)

Branky: -

Rozhodčí: Slováček.

Diváků: 60

SK HS Kroměříž: Šustr (46. Oral) - Rajnoha, Čep, Budín, Jeleček - Hynčica (46. Galetka), Silnica (46. Kašík), Strašák (42. Stratil), Beránek (46. Šipka), Ferko (60. Strašák) - Silný. Trenér: Vlastimil Chytrý. 

1.FC Viktorie Přerov: Marák (46. Nakládal) – Hrabal, Václavíček, Bubeník, Zimčík – Kyselák, Pavelka, Hrušák, Kytlica, Blažkovský – Hýbner. Střídali Bogdaň, Petráš, Malát. Trenér: Petar Aleksijevič.


Zdroj: http://prerovsky.denik.cz/fotbal_region/kozlovice-v-priprave-remizovali-s-tretiligovou-kromerizi-20160130.html

V sobotu 6.2.2016 odehráli Hanáci další přípravný zápas, po týdnu opět proti diviznímu celku a opět se na hřišti zrodil remízový výssledek. Při absenci zraněných Hromka, Haši a Látala dostávají ve středové ose celku větší prostor hráči, kteří sbírají potřebné zkušenosti a herní praxi. V utkání mohli Hanáci zvítězit minimálně rozdílem třídy, ale neproměnili ani jednu z pěti až šesti velkých šancí. Přerov se směrem k bráně domácích příliš nehrnul a bezbrankovou remízu nakonec uhájil.  

V první šanci zápasu se ocitl hned zkraje Beránek, ale brankář Marák jeho střelu vyškrábl na roh. Kroměřížský brankář momentálně se připravující v Přerově měl velké štěstí po rohu Jelečka, když hostující obránci vytlačili propadený centr tělem z brankové čáry. Po pěkných akcích Rajnohy a výborně hrajícího dorostence Hynčici měl dvě obrovské šance Silný, ale přesné Hynčicovi centry poprvé hlavou a podruhé nohou neusměrnil do poloodkryté brány.

I ve druhé půli měli více šancí domácí, ale opět bez gólového efektu. Třetí velkou šanci Silného zmařil brankář Nakládal, který na brankové čáře rukama přetlačil míč proti útočníkově dorážející noze. Přesný centr Rajnohy na zadní tyč pak zakončoval Šipka, ale trefil jen boční síť. Jedinou šanci hostů zazdil Blažkovský, který sám před brankářem Oralem ve skluzu přestřelil. Hosté pak přežili několik závarů po standardních situacích a odvážejí si z Kroměříže remízu. 

V dalším přípravném utkání se Hanáci utkají příští sobotu 13.2.2016 od 11 hodin na domáci půdě s druholigovým SFC Opava. Článek k úvodu zimní přípravy je zde, plán přípravných zápasů je zde.

-RP-

Fotogalerie K. Haldinové (více fotografií je zde):  

HS - Přerov 6.2.2016HS - Přerov 6.2.2016
HS - Přerov 6.2.2016HS - Přerov 6.2.2016
HS - Přerov 6.2.2016HS - Přerov 6.2.2016
HS - Přerov 6.2.2016HS - Přerov 6.2.2016