Úvodní stránka>Aktuality>Hanáci doma potvrdili body z Petřkovic

SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ - FC VIKTORIA OTROKOVICE 1:0 (0:0)

Branky: 55. Motal Lukáš

Rozhodčí: Ogrodník Vlastimil - Gasnárek Michal, Tomanec JosefDelegát: Beneš jaroslav.

Diváků: 211

SK HS Kroměříž: Floder - Matoušek, Dvořák, Hloch, Jeleček - Motal (80. Vyhlíd), Cupák - Krhut, Okleštěk (90. Šmerda), Mlýnek M. (Mlýnek V.) - Silný. Připraveni Kofroň - Hirsch, Navrátil. Trenér: Bronislav Červenka.

FC V. OtrokoviceSemanko – Kaizar, Malý, Zábojník, Slaný (59. Obiechina), Jasenský, Hladík, Kiška, Vašulka (43. Markovič), Skwarczek, T. Mlýnek (77. Křivánek). Trenér: Michal Hubník. 

V krajském dervy MSFL měli domácí v první půli blíže ke skórování, ale branku nevstřelili. Když Hanáky při nebezpečné střele podržel brankář Floder, tak se v poločase odcházelo do kabin za nerozhodného výsledku. V 55. minutě unikl po pravém křídle Silný, elegantně se zbavil obránce a předložil pod sebe Motalovi, který utaženou placírkou vsřelil první a jak se později ukázalo i poslední gól dnešního zápasu. Hanáci mohli krátce nato své vedení pojistit, ale hlavičky Silného ani Okleštěka se mezi tři tyče nevešly. Na druhé straně předvedl důležitý zákrok brankář Floder, který zneškodnil dorážku hostů a držel čisté konto. Hosté chtěli alespoň vyrovnat, ale domácí odolali. Ke konci zápasu mohl definitivně rozhodnout střídající Vít Mlýnek, ale mířil jen do brankáře. Domácí tak výhrou nad nepříjemným soupeřem potvrdili tři body získané minulý týden na půdě Petřkovic.  

Komentář trenéra Bronislava Červenky: “Jsem spokojený hlavně s výsledkem. Těší mě, že jsme potřetí za sebou neinkasovali. Jenom je škoda, že nedokážeme protiútoky vyřešit lépe a zápasy rozhodnout dřív. My jsme tam měli dva nebezpečné momenty, po kterých jsme mohli jít do vedení. Soupeř se většinou bránil, k ohrožení naší branky se moc nedostával. Až po zbytečných ztrátách ve středu hřiště se dostal do hry a ke dvěma slušným příležitostem. Otrokovice se ve zbytku utkání snažily vyrovnat. My jsme se spíš zatáhli níž a chodili do protiútoků. Soupeř měl dva nebezpečné momenty, kdy mohl skóre srovnat. Nám se žádný brejk nepovedl dotáhnout."      

  • Videozáznam utkání na TV COM je zde
  • Reportáž se sportovního serveru onlajny.com je zde
  • Článek na webu soupeře je zde
  • Přehled všech zápasů mužů a tabulka je zde
  • MSFL odkaz na oficiální data soutěže.