Úvodní stránka>Aktuality>Famózní jaro Hanáků zakončeno vysokou výhrou

SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ - FC VIKTORIA OTROKOVICE 5:1 (1:0)

Branky: 22., 83. (pen.) a 88 Silný Jan, 67. Kovář Marián, 89. Okleštěk Tomáš - 46. Kurtin Petr.

Rozhodčí: Denev Alex - Líkař Petr, Lenfeld Oldřich. Delegát: Peřinka Jiří.

ČK: 80. Juráň Jakub (po 2 ŽK)

Diváků: 341

SK HS Kroměříž: Trochta - Krhut, Matoušek, Látal (61. Budín), Jeleček - Okleštěk, Cupák - Kovář, Neubert (65. Strašák), Michna (75. Stratil) - Silný. Připraven Kofroň - Šmerda, Pavelka. Trenéři Jaroslav Baďura, Ivo Světlík, David Klimek.

FC VIKTORIA OtrokoviceBalážik – Zábojník (81. P. Červenka), Dekleva, Juráň, Lapčík, Mlýnek, Ferko (78. Křivánek), Mazouch, Foltýn (61. Issaka), Hradil, Kurtin. Trenér: Marek Sedlák.

Další páteční domácí zápas přinesl tři body, které Hanáky vynesly na krásné 4 místo tabulky MSFL. Krásné především z toho důvodu, že se po polovině soutěže Hanáci krčili na předposledním čili sestupovém místě. Dnes tedy hráli o možnost posunout se na čtvrtou příčku tabulky.

V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal, oba celky plné sil se dobře hlídaly a na hřišti nebylo mnoho prostoru k prosazování se. Do vedení se dostali přeci jen o trochu aktivnější domácí, když se po kombinační akci trefil Silný, jehož střele sice hostující obránce zabránil v cestě do sítě, ale zásah se udál až za brankovou čarou. Další nadějné akce na obou stranách zůstaly bez gólové odezvy.

Nástup do druhé půle se podařil hostům, když se bleskově prosadil Kurtin a vyrovnal. Utkání dostalo ještě větší náboj, oba celky se snažily strhnout vedení na svou stranu a diváci se určitě nenudili. Na straně domácích museli postupně pro zranění vystřídat Neubert a Látal, což byli hráči z osy mužstva. Chvílemi se na hřišti hodně jiskřilo, soubojů přibývalo a některé zákroky byly hodně ostré, více hráčů se nějakou dobu více věnovalo faulům než fotbalu. Z této divoké pasáže se těžce vymykala akce, kterou předvedl v 67.min. domácí Kovář. Po převzetí míče na okraji velkého vápna se přes dva protihráče dostal ke střele, kterou z patnácti metrů poslal přímo do horního růžku branky Balážika. Tento nádherný moment převážil vedení zpět na stranu Hanáků. Hosté ještě více otevřeli hru a domácím se otevíral prostor pro četné a nebezpečné brejky. Gól nebo pokutový kop visel ve vzduchu při několika situacích uvnitř hostujícího vápna, penaltu nakonec odpískal rozhodčí Denev až po faulu Lapčíka na unikajícího Silného, jenž se zhostil exekuce a s přehledem proměnil. To už hosté dohrávali v deseti, když byl po druhé žluté kartě vyloučen Juráň. Domácí početní výhody a rozpoložení hostujícího celku dokonale využili a přidali další dvě branky, když hattrick po chybě Balážika dokončil kanonýr Silný a skóre uzavřel Okleštěk nekompromisní střelou pod břevno.

Oba celky se pak rozloučili se svými fanoušky a také s letošní sezónou MSFL.  


Zdroj: http://kromerizsky.denik.cz/fotbal_region/msfl-kromeriz-po-vyhre-dotira-na-prvni-petku-20170514.html

Zdroj: http://kromerizsky.denik.cz/fotbal_region/msfl-kromeriz-po-vyhre-dotira-na-prvni-petku-20170514.html

Zdroj: http://kromerizsky.denik.cz/fotbal_region/msfl-kromeriz-po-vyhre-dotira-na-prvni-petku-20170514.html

  • Podrobná reportáž z utkání je uvedena zde. -zdroj server onlajny.com-

 MSFL odkaz na oficiální data soutěže