Úvodní stránka>Aktuality>Domácí bezbranková remíza také s druhým nováčkem MSFL

SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ - FC ODRA PETŘKOVICE 0:0 (0:0)

Branky: -

Rozhodčí: Bernatík Tomáš - Gloser Jan, Kozubík Jiří.  Delegát: Mikel Petr.

Diváků: 146

SK HS Kroměříž: Šustr - Šmerda, Budín, Netopil, Látal - Hynčica (68. Pavelka), Hromek (85. Stratil), Strašák, Steiner - Neubert (50. Ferko), Silný. Náhradníci: Svoboda - Kašík. Trenér: Jaroslav Baďura. Asistenti Ivo Světlík a David Klimek.

FC ODRA Petřkovice: Buček - Neumann, Honiš, Staněk, Sporysz (33. Hrdlička) - Levčík, Kučera (80. Špavelko) - Václavík, Baranek, Halaška (71. Ptáček) - Puškáč. Trenér Filip Smékal.   

Komentář vedoucí mužstva K. Haldinové: Nový asistent trenéra Ivo Svělík 3. října dorazil do Kroměříže, jeho příchod měl přínést nový impulz do kabiny kroměřížských Hanáků. Společně se svým parťákem, spoluhráčem, kamarádem, nyní druhým asistentem trenéra Davidem Klimkem a hlavním trenérem Jaroslavem Baďurou vedou SK Hanáckou Slavii Kroměříž pro zbytek podzimu 2016. Hanácká Slavia se po dvanácti zápasech trápí na poslední příčce tabulky MSFL.

,,Síla mužstva je určitě větší,  než kde se nyní nacházíme," prozradil v rozhovoru Světlík. Po 1.domácím utkání dvojice Klimek Světlík, hodnotil druhý jmenovaný utkání takto: ,,Celý týden jsme se připravovali na domácí utkání s tíhou, že chceme vyhrát. Udělali jsme dvě změny oproti Holici. Vašek Látal doleva a na hrot se posunul Neubert. Kluci byli připraveni, chtěli utkání zvládnout. Byli jsme lepší v první půlce, bohužel ve 12.minutě neproměněná penalta Neubertem. Tím se spustil kolotoč neproměněným šancí. Silný, který dal tyčku ve 45. minutě, dostal pěkný balon od Strašáka a obešel i golmana Bučka, bohužel přestřelil branku. Hosté měli ve 45. minutě šanci, ale golman Šustr byl na místě. 2. poločas začal neproměnováním šancí a špatně rozehrané standardní situace. Silný 100% dvě. Ofenzíva klesla odchodem zraněného  Neuberta, který si poranil rameno a byl převezen do nemocnice. Šance na jeho návrat na trávník v podzimní části je velice nízká. Hra se v poli vyrovnala a bylo to poté o jednom gólu. Nakonec pro nás vynikajícím zákrokem zasáhl Šustr. Nejlepší hráči byli golmani na obou stranách. Bohužel jsou to dva body ztráta, chtěli jsme vyhrát. Určitě nemůžu upřít snahu celého mužstva. Musíme pracovat dál a soustředit se na Slovácko B. Na klukách je vidět, že to má náboj, není to lhostejné a pevně věřím, že už se to musí dobře zlomit. "

Hanáci tak přišli o útočníka Neuberta do konce podzimní části. V příštím týdnu by měl začít naplno trénovat kapitán David Čep, kterého trápí natažený zadní stehenní sval. Do utkání se Slováckem B ale nastoupit chce.


Zdroj: http://kromerizsky.denik.cz/fotbal_region/psychicky-nas-to-srazi-smutne-po-porazce-se-zlinem-klimek-20160925.html

Zdroj: http://kromerizsky.denik.cz/fotbal_region/psychicky-nas-to-srazi-smutne-po-porazce-se-zlinem-klimek-20160925.html

  • Videozáznam z utkání je zde.
  • Další podrobnější informace z průběhu utkání jsou zpracovány v reportáži zde (zdroj onlajny.com).
  • Článek z webu soupeře je zde

Fotogalerie K. Haldinové (více fotografií je zde):

HS - Petřkovice 15.10.2016HS - Petřkovice 15.10.2016
HS - Petřkovice 15.10.2016HS - Petřkovice 15.10.2016
HS - Petřkovice 15.10.2016HS - Petřkovice 15.10.2016
HS - Petřkovice 15.10.2016HS - Petřkovice 15.10.2016