Úvodní stránka>Aktuality>Bezbranková remíza s kvalitním Hlučínem

SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ - FC HLUČÍN 0:0 (0:0)

Branky: -

Rozhodčí: Rozhodčí: Černý Josef, Možíš Dušan, Rosický Jakub. Delegát: Bábiček Josef.

Diváků: 231

SK HS Kroměříž: Kofroň - Šmerda, Matoušek, Látal, Jeleček - Strašák (71. Pavelka), Cupák (89, Stratil) - Krhut (79. Budín), Neubert, Michna - Silný. Připraveni Trochta - Kovář. Trenéři Ivo Světlík, David Klimek.

FC Hlučín: Virec – Galvas, Mac, Heinik, Žižka, Štefek, Dostál, Foltýn (90. Massaniec), Lukáš, Jančík (32. Hudeczek), Kraut (66. Krejčí). Připraveni: Bartoš. Trenér Milan Valachovič.

V dalším utkání Hanáci hostili Hlučín, který se pohybuje ve vyšších patrech tabulky.  Vyrovnaný zápas skončil remízou. Hanáci sice měli převahu v držení míče, ale žádnou ze svých slibných akcí nedotáhli do gólového zakončení. V nejnebezpečnější akci trefil Martin Neubert hlavou břevno. Hosté předvedli svou propracovanou obrannou taktiku a odváží si bod, pro který si zřejmě přijeli. Ve 40.min. dokonce dostali míč do domácí sítě, ale pro ofsajd nemohla být branka uznána. Dělba bodů oběma celkům až tak moc nevadila i když Hanáci potřebují k záchraně bodovat přeci jen více než Hlučín, který tyto starosti nemá.                         

"Věděli jsme, že kdyby se nám podařilo zápas s Hlučínem zvládnout, tak bychom se přiblížili středu tabulky a mohli se trochu uklidnit. Na jednu stranu je pro nás remíza ztráta, ale na druhou stranu každý bod se počítá. Chtěli jsme být aktivní, chtěli jsme být na míč, ale v první půli jsme předvedli pravý opak. Byli jsme pomalí, byli jsme všude pozdě, prohrávali jsme souboje. Hlučín organizovaně bránil. V poločase jsme si věci vyříkali a druhá půle byla jednoznačně v naší režii. Bohužel skórovat se nám nepodařilo, smůla byla při Neubertově břevně. Za týden v Mohelnici se bude hrát o "šest" bodů, musíme se dobře připravit a utkání zvládnout." zhodnoil utkání trenér Ivo Světlík.

„V prvním poločase si domácí vytvořili jednu pološanci, kdežto mi dvě dobré. Tu první měl Štefek, který se po rohovém kopu snažil přelobovat brankáře Kofroně. Ten ale jeho pokus vytáhl konečky prstů na rohový kop. Ve druhé velké možnosti se ocitl Jančík, avšak ani jemu nebylo přáno, navíc se zranil a musel střídat. Dali jsme i gól, ale ten nám nebyl uznán pro ofsajd. Po přestávce se nám zranil i druhý útočník Kraut. Hráli jsme z bloku a chtěli chodit do rychlých brejků, bohužel ty jsme neřešili ideálně. Musím ale pochválit naši defenzivu, podařilo se nám uskákat Neuberta, který až na jednu hlavičku do břevna se k ničemu nedostal". uvedl hostující trenér Milan Valachovič.
Zdroj: http://opavsky.denik.cz/fotbal_region/fotbal-msfl-kromeriz-hlucin09042017.html

  • Videozáznam z utkání je zde.
  • Další podrobnější informace z průběhu utkání jsou zpracovány v reportáži zde (zdroj onlajny.com).
  • Článek z webu soupeře je zde.

 MSFL odkaz na oficiální data soutěže